63 defa görüntülendi.

BTL Vanquish ME ile Temassız İncelme

zubamba
Profesör Dr.
*****

Mesajlar: 1,767 Katılma Tarihi: 21-09-2015 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

Mesaj: #1
BTL Vanquish ME ile Temassız İncelme
BTL Vanquish ME cihazı ile Temassız Estetik® uygulaması, selektif radyofrekans enerjisi sayesinde dokuya temas etmeden çalışabilen ve yağ dokuyu hedef alan yeni bir teknolojidir.

BTL Vanquish ME başlığında bulunan pek çok elektrot ile dokudaki yağı hedef alır ve cilt çok daha düşük ısılarda iken yağ erime noktasında homojen bir şekilde ulaşır

Temassiz İncelme işleminde bölgesel ve kalıplaşmış yağlanmanın olduğu alanlar, dokudaki homojen yağ erimesiyle birlikte eşit derecede incelir ve buna bağlı olarak vücut şekil almaya başlar.

BTL Vanquish ME nin yağı seçen radyofrekans enerjisi dokuda cildi ve kası korurken, yağın erime noktasında ısınmasını sağlar, iyileşme süresi gerektirmeden bölgesel inceleme yağlanmada sonuç gösterir. Bu sırada cilt yüzeyindeki ısı da ciltte sıkılaşmayı sağlar. Kişi bölgesel yağlarından eşit ve homojen bir şekilde kurtulurken aynı zamanda cild yüzeyide işlem esnasında ısındığı için gevşeme ve sarkma yaşanmaz. Aksine kişi incelirken aynı zamanda sıkılaşır.
BTL Vanquish ME ile Temassız Estetik işleminde Bölgesel yağlanmanın en çok karşımıza çıktığı; göbek ve göbek çevresi yağlanmasında, bel kenarlarındaki yağlanmalarda, İç ve dış bacak yağlanmalarında, kol bölgesindeki fazla yağlanmada ve basen küçültme işleminde kullanılabilir.
Temassız incelme işleminde cihaz uygulama yapılacak alana 1 parmak uzaklığında yerleştirilir, etkisini temas etmeden gösterir.
Temassız Estetik üzerine yapılan pek çok klinik çalışma sonucunda insan sağlığı üzerine hiçbir yan etkisi olmadan etkili bir şekilde yağ dokularda incelme sağladığı gösterilen bir cihaz olduğuna dair FDA onayı almış, güvenli ve konforlu bir uygulamadır.
BTL Vanquish ME Haftada bir uygulanmak üzere ortalama dört seans olarak planlanır. Her bir uygulama karın çevresinde 30-45 dakikadır. Bacak ve kol bölgelerinde ise toplamda 20şer dakikadır. Tedavi planı tüm deri tipleri için yapılabilir.
BTL Vanquish ME İle temassız estetik uygulamasının etkinliğinin artmasında su tüketimi son derece önemli, seanslar arasında ve sonrasında günlük 2,5-3 litre su tüketmek gerekmektedir.
Temassiz İncelme de sonuçlar kişiye ve bölgeye göre değişkenlik gösterebildiği gibi karın ve bel bölgesinden 4 seansda 3 ila 13 cm arasında ölçülebilir sonuçlar alınmaktadır. Bacak inceltme ve basen küçültme de ise 2 ila 7 cm kadar incelme gözlemlenebilmektedir.
Uygulama sonunda yağ hacmi küçültüğü gibi yağ sayısında da azalma olacağı için beslenme düzeni ve yaşam şeklinde ani değişiklikler olmadığı sürece sonuçlar kalıcıdır.

Uzm Dr Burcu Yamangöktürk Solak

Web Sitemiz: http://www.burcuyamangokturksolak.com/bt...uygulanir/
10-10-2016 09:41
Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »


Bu Konudaki Mesajlar
BTL Vanquish ME ile Temassız İncelme - zubamba - 10-10-2016 09:41

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

bim aktüel ürünler Betist tanıtım yazısı

Öğretmen Sitesi

Öğretmen SiteleriÖğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir