495 defa görüntülendi.

KPSS Uzaktan Eğitim https://oguzhanhoca.net/

stajer
Öğretmen
**

Mesajlar: 5 Katılma Tarihi: 01-06-2017 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

Mesaj: #1
KPSS Uzaktan Eğitim https://oguzhanhoca.net/
KPSS UZAKTAN EĞİTİM
Açılımı, Kamu Personeli Seçme Sınavı olan bu uygulama uzun yıllardan beri Türkiye'de yapılmaktadır. KPSS Kamu kurumunda çalışmak isteyen adayların belirlenmesi için yapılan bir dizi sınavdan oluşur. Adaylar kamu kurumlarında çalışmak için zorlu bir sürece girer ve bir çok aşamadan geçer. KPSS iki şekilde yapılmaktadır. KPSS A ve KPSS B olarak iki gruba yarılır.
KPSS A; A kadro ve Öğretmen adayları için yapılır. Sınavın uygulaması Temmuz ayının ilk Cumartesi ve Pazar günü yapılır.
KPSS B; Lisans sınavının uygulaması Temmuz ayının ilk haftasında yapılır. KPSS; Lisans Sınavı 2 yılda bir gerçekleşir.

KPSS B; Ortaöğretim/Ön Lisans sınavının uygulaması Eylül ayının son haftasında gerçekleştirilir . KPSS; Ortaöğretim/Ön Lisans Sınavı 2 yılda bir gerçekleşir.

Bu zorlu süreçte okullarda aldıkları eğitim yazık ki yetersiz kalmaktadır ve durum böyle olunca adaylarda dershanelerden yardım almaktadır. Ancak dershanelerin yanında adayların sınava hazırlanabilecekleri KPSS uzaktan eğitim sistemi de vardır.
Bu sistemin dershane sisteminden hiç bir farkı yoktur. Hatta belki de dershanelerin sağlamadığı bazı imkanları öğrencilerine sağlayabilir. Bu sistemin en büyük avantajı sınav adayının dersleri internet bağlantısı olan ve isteği her yerden derslere bağlanabilmesidir. Onun dışında aday bu sistemde dershanenin sınıfına gitmek zorunda olmadığı için hem zamandan hem de maddi açıdan avantaj sağlamaktadır. Uzaktan eğitim sisteminin dershane sisteminden bir farkı olmadığını söylemiştik. Linke tıklayarak da inceleyebilirsiniz https://oguzhanhoca.net/ Burada da verilen eğitimin yanında adaylara destek olacak farklı yayınlar verilmektedir. Yine test çözümleri, tekrar dersleri ve farklı bir çok uygulama ile adayın hazırlık sürecini en verimli şekilde geçirmesi sağlanmaktadır. Adaylar bu sistemle ders almak istediği uzman ve tecrübeli eğitimci kadrolarına kolayca ulaşabilmektedir. Bunun için tek ihtiyacı olan şey internet bağlantısı. Bu sistemde adaylarla yakından ilgilenilmektedir ve gerektiği zamanlarda rehberlik hizmeti de verilmektedir. Uzaktan eğitim sisteminde bulunan eğitimciler adaylar ile yakından ve özverili bir şekilde ilgilenmektedir. Aynı zamanda bu sistemde adaylara çeşitli uygulamalarla öğrendikleri her şeyi pekiştirme fırsatı da verilmektedir. KPSS uzaktan eğitimle adaylar evlerinin rahatlığında derslere katılarak en kaliteli eğitime rahatlıkla ulaşabilmektedir.
01-06-2017 11:28
Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »


Bu Konudaki Mesajlar
KPSS Uzaktan Eğitim https://oguzhanhoca.net/ - stajer - 01-06-2017 11:28

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  KPSS Uzaktan Eğitim https://bercesteakademi.com/ stajer 0 219 01-06-2017 11:21
Son Mesaj: stajer
  Ankara Dershaneler https://www.odtululeraktifegitim.com/ stajer 0 222 01-06-2017 11:19
Son Mesaj: stajer
  Kürtaj Ankara https://banuakcal.com/ stajer 0 222 01-06-2017 11:12
Son Mesaj: stajer
  Kızlık Zarı https://www.guzinbasci.com/ stajer 0 221 01-06-2017 11:07
Son Mesaj: stajer

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

bim aktüel ürünler Betist tanıtım yazısı

Öğretmen Sitesi

Öğretmen SiteleriÖğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir