Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bu da Oldu ! Veilin Oğlu Polisimi Sıraya Dizdirdi
Yorum: #1
polis-milletvekili-siraya-dizdi.gif

Hatay'ın Dörtyol ilçesinde emniyet müdürlüğünde AK Parti Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu'nun oğluyla tartışan Komiser Yardımcısı Murat Emer ertesi gün görevinden alındı. Polislerin teşhis için ellerine numara verilerek duvara dizildiği ortaya çıktı.

Emniyet müdürlüğünün kantinini işleten AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Ömer Uzun, polis memuru Alper Atilla ile tartıştı. Atilla'yı sürdürmekle tehdit eden Uzun, üniformasını çıkarmasını istedi. Ardından arkadaşı, AK Parti Hatay Milletvekili Bayram Türkoğlu'nun oğlunu olay yerine çağırdı. ıddiaya göre, milletvekilinin oğlu ıstemi Kağan Türkoğlu da emniyet bahçesine gelerek polisleri tehdit etti. Olaya müdahale eden komiser yardımcısı Murat Emer, Türkoğlu'na "Sen benim memurumla bu şekilde konuşamazsın" diyerek uyarıda bulundu.

Dörtyol Emniyet Müdürü çok sayıda polisi bir odaya dizerek ellerine numara verdi ve AK Parti Gençlik Kolları Başkanı'ndan ve AK Parti milletvekilinin oğlundan kendisi ile tartışan polisleri teşhis etmesini istedi. ıstemi Kağan Türkoğlu, odadaki polisleri uzun uzun inceledikten sonra kendisiyle tartışan komiser yardımcısını teşhis etti.

Bu arada AK Parti Milletvekili Bayram Türkoğlu'nun danışmanının da emniyet müdürlüğündeki teşhis olayında odada bulunduğu, Türkoğlu'nun akrabalarının da olay sırasında karakol bahçesine gelerek ayrılmadıkları belirtildi.

Ertesi gün milletvekilinin oğlunu uyaran komiser yardımcısı Murat Emer hakkında "açılacak disiplin soruşturmasının selameti" gerekçe gösterilerek görevden uzaklaştırma kararı verildi. Dörtyol'da meydana gelen bu olayın aslında haziran ayında yaşandığı fakat tarafların ilk başta birbirlerinden davacı şikayetçi olmamaları istendi. Fakat komiser yardımcısı Murat Emer'in görevden uzaklaştırılması ipleri kopardı. Basına yansıyan olaylar sonrasında AK Parti Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu telefonlara çıkmazken olayla ilgili yazılı açıklama yapması bekleniyor.

Kaynak: + Video
Cevapla


Bu Konudaki Yorumlar
Bu da Oldu ! Veilin Oğlu Polisimi Sıraya Dizdirdi - Yazar: KaRNeC - 27-07-2012, Saat:06:50

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Orhan Veli Kanık neden Doodle oldu? KaRNeC 0 491 13-04-2018, Saat:10:41
Son Yorum: KaRNeC
  Başbakan Ahmet Davutoğlu oldu! KaRNeC 0 787 16-08-2014, Saat:12:03
Son Yorum: KaRNeC
  Aydın'da 3'üncü başkan da öldü ! KaRNeC 0 680 04-09-2013, Saat:09:05
Son Yorum: KaRNeC
  Konferansta sorduğu Soruyla Müslüman Oldu! Esra Bayraktar 0 621 24-05-2013, Saat:06:28
Son Yorum: Esra Bayraktar

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 15 Ziyaretçi