1174 defa görüntülendi.

Neslihan - Sanatçı - Biyografisi

Yeliz
Super Moderator

Mesajlar: 2,581 Katılma Tarihi: 04-03-2011 Rep Puanı: 23 Durum: Çevirimdışı

Neslihan - Sanatçı - Biyografisi

İmage

26 Eylül 1983 Malatya

Dün, bugün ve yarındır ,,, üzüntü, telaş, koşturmaca ve en çokta ümidi içinde taşıyanlar…

26 Eylül 1983 tarihinde Malatya'da doğumumla başladı dünlerim ve ilkokul 2'ye kadar bu şehirde devam etti çocukluk günlerim.Çok okuyan değil çok gezen bilir dercesine babamın işleri taşıdı bizi ikinci durağımız olan mersin'e.Ortaokulda hikayelerime, düzyazılarıma, adını bilemediğim hislerimi döktüğüm kağıtlara ve lisede bestelerimin
doğmasına şahit olan bu akdeniz ilinde tam on yıl yaşadık.
Gözlerimin önüne heyecanı ve ümitleri ruhuna sığmayan küçük bir kız geliyor bugünlerde biraz durulan…
Durulmam her şey eskiden güzeldi diye değil bugün her şey güzele daha yakın.Sadece daha çok düşünüyorum ve hala heyecanlı her daim ümitliyim.Ümit benim nefesim…

Dünden bugüne yaklaşık 7 yıldır İstanbul'dayız.Lise sonu burada okudum ve
kendi adıma hayatımın en önemli başlıklarını atmaya başladım.Üniversiteyi de kazandıktan sonra hayatımın en durulası yerlerinde ve nefes alıp vermeyi bile işkence saydığım zamanlarda içimdeki sessiz isyanları susturan derdin adı "İnsanlık" soyadı da "fedakarlık" oldu.Böyle dert dostlar başına dedim ve çekerek geldim.Hala fark edemeden izliyorum olanı biteni sonra doluyorum, gece birde mum yakıyorum karanlığa, elime de gitarı alınca yaşamam gerekmiyor yazdıklarımı, derdin insan denediğin empati olunca..

Bugün en iyi yapabildiğime inandığım iş söz yazmak bestelemek ve yorumlamak.
Bu yeteneği en iyi şekilde kullanmaya çalışıyorum.Yapılan iş insan içinse,
insanda uzun zaman isteyense ve hedef dünyaysa, daha yolun çok başındayım diyorum.
Yapılacak bir çok iş ve yaşanacak zorluklar olduğunu görebiliyorum...

Yarınlar içinse içimden bir şarkı geçiyor yeni türküden "biz büyüdük ve kirlendi dünya" diye gerçekten böyle mi oluyor diye düşünürken birden içimden bir nida yükseliyor "her şey güzel olacak" diye...

Neslihan Resmi Web Sayfası

http://www.neslihanofficial.com
(Bu Mesaj 26-09-2012 09:34 değiştirilmiştir. Değiştiren : KaRNeC.)
07-08-2012 04:39
Web Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Neslihan - Sanatçı - Biyografisi - Yeliz - 07-08-2012 04:39

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Banu Avar Biyografisi Arzu Rana 0 628 11-08-2013 10:04
Son Mesaj: Arzu Rana
  Şebnem Ferah Kimdir ? Biyografisi ! KaRNeC 0 641 10-08-2013 05:51
Son Mesaj: KaRNeC
  Müslüm Gürses Kimdir ? Hayatı, Biyografisi KaRNeC 0 1,440 31-01-2013 10:59
  Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı Kimdir ? Biyografisi, Hayatı Ebru 1 1,376 25-01-2013 03:30

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

tanıtım haberi- son haberler- haber- kahramanmaraş haberleri- wikigazete.com- webcimo- Hava Durumu- sanierungsunternehmen -

Öğretmen Sitesi

Öğretmen Siteleri

Öğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir