Konu Bilgileri
Konu: Bankaların Yılllık Aidatları ıçin Nihayet düğmeye Basıldı Yazar: KaRNeC
Okunma: 738 Yorum: 0
Konuyu Okuyanlar: 13 Ziyaretçi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.38/5 - 8 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

KaRNeC 14-08-2012, Saat:09:08   
visa.jpg

Bakan Yazıcı kredi kartı üyelik, hesap işletim, dosya ücreti adı altında tüketicilerden alınan bedellerin kaldırılması için bankalarla pazarlık yaptıklarını söyledi.
Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, uzun süredir üzerinde çalıştığı yeni Tüketici Kanun taslağını açıkladı.
Bakanlığın hazırladığı yeni tasarı taslağı tüketicilerden kredi kartı üyelik, hesap işletim, dosya ücreti adı altında alınan bedellerin kaldırılmasını öngörüyor.
Bakan Yazıcı, bu ücretlerin bazılarının ayıklanacağını, bankalarla uzlaşma sağlamaya çalıştıklarını söyledi.

Biraz geç oldu ama sanırım çoğu kişinin işine yarayacaktır.

şunu da bilelim ki ülkemizdeki bankalar kadar dünyada hiç bir banka halkı sömürerek bu kadar kar sağlamıyor

Bankaların Yılllık Aidatları ıçin Nihayet düğmeye Basıldı Konusu Araçları
Direk Link
HTML Link
BBCode Link
Paylaş

Bu Konudaki Yorumlar
Bankaların Yılllık Aidatları ıçin Nihayet düğmeye Basıldı - Yazar: KaRNeC - 14-08-2012, Saat:09:08

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Son dakika haberler için Haberkolaj.com KaRNeC 0 934 29-10-2016, Saat:11:17
Son Yorum: KaRNeC
  Özel eğitim için 6 yılda 70 milyar dolarlık bütçe KaRNeC 0 568 25-10-2015, Saat:11:35
  Öğretmen ilk atama başvuruları için ek süre verildi ! Esra Bayraktar 0 814 06-09-2013, Saat:07:39
Son Yorum: Esra Bayraktar
  Öğretmen atama başvuruları için bugün son gün KaRNeC 0 783 06-09-2013, Saat:09:47

Hızlı Menü:

belediye seçim anketi 2019 | kampanyalar | Replika saat | kurumsal SEO danışmanı |

Öğretmen Sitesi

Öğretmen Siteleri