3930 defa görüntülendi.

Origami Kağıt Katlama Sanatı Eğitimi

Arzu Rana
Super Moderator

Mesajlar: 1,061 Katılma Tarihi: 19-03-2011 Rep Puanı: 42 Durum: Çevirimdışı

Origami Kağıt Katlama Sanatı Eğitimi

İmage

Origami Kağıt Katlama Sanatı Eğitimi aşağıdaki dosya pdf doyası şeklinde yer alıyor.

Ben çok aramıştım bulunca da sizinle paylaşmak istedim. Öğrencilerinize en güzel origami örneklerini yaptırabilirsiniz.

Origami, Japonca ori (katlamak) ve gami (kâğıt) sözcüklerinin birleşiminden meydana gelmiş olup kâğıt katlama sanatına verilen addır.
İsmi Japonca olsa da Çin kaynaklı bir sanat olduğunu iddia eden kaynaklar da vardır.
Genellikle kare kâğıt parçalarını kesmeden ve yapıştırıcı kullanmadan, sadece katlayarak, çeşitli canlı ve cansız figürler oluşturarak yapılmakla birlikte, dikdörtgen kâğıtlardan, hatta kâğıt paralardan yapılan modeller de oldukça fazladır.
Kesme işleminin de kullanıldığı türe Krigami denir.

Not: torrent dosyası şeklinde ve 40 mb boyutundadır.
Dosyayı indirebilmek için Buraya tıklayarak Torrent programını yüklemeniz gerekir.

Ekli Dosya(lar)
.zip  Origami_sanati.torrent_[torrent_turk___turk_torrent_turkdepo].zip (Boyut: 13.2 KB / İndirme: 85)

"Ayrılık olmasaydı, birlikteliğin değeri anlaşılır mıydı ?" (A.R.T)
22-08-2012 03:37
Web Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Origami Kağıt Katlama Sanatı Eğitimi - Arzu Rana - 22-08-2012 03:37

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  10 Günde C# Eğitimi [115 Ders] habibocak 0 407 07-06-2014 09:42
Son Mesaj: habibocak
  1. 2. 3. Sınıf Matematik Eğitimi Öğretmen Akıllı Matematik Aracı 1.0 İndir KaRNeC 0 1,939 04-09-2012 08:13
Son Mesaj: KaRNeC
  Kişilik Tanıma, beyin okuma, psikolojiyi bilme Eğitimi KaRNeC 0 820 04-08-2012 03:09
Son Mesaj: KaRNeC

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

tanıtım haberi- son haberler- haber- kahramanmaraş haberleri- wikigazete.com- webcimo- Hava Durumu- sanierungsunternehmen -

Öğretmen Sitesi

Öğretmen Siteleri

Öğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir