1943 defa görüntülendi.

1. 2. 3. Sınıf Matematik Eğitimi Öğretmen Akıllı Matematik Aracı 1.0 İndir

KaRNeC
Site Kurucusu

Mesajlar: 19,178 Katılma Tarihi: 26-02-2011 Rep Puanı: 123 Durum: Çevirimdışı

1. 2. 3. Sınıf Matematik Eğitimi Öğretmen Akıllı Matematik Aracı 1.0 İndir

İmage
Değerli Öğretmenlerimiz

Sınıflarınızda projeksiyon cihazı ile kullanabileceğiniz yeni ilköğretim 1. 2. 3. sınıf matematik eğitimi ürünü “Öğretmen Akıllı Matematik Aracı” çıktı.

Akıllı tahtaları akıllı yapan tahtanın kendisi değil içindeki yazılımdır. Uygun eğitim aracı olmadan akıllı tahtalar verimli olarak kullanılamaz. Bu program ile sınıfınızda akıllı tahtanız olmasa bile projeksiyon cihazı ile profesyonel sunumlar hazırlayabileceksiniz.

Toplama, Çıkarma, Çarpma, Bölme gibi temel işlemlerin dışında 1. sınıf, 2. sınıf, 3. sınıf, 4. sınıf ve 5. sınıf müfredatında konu anlatımı için ihtiyacınız olabilecek tüm görseller ve araçlar bu programda bir arada sunulmuştur. Geometri, Kesirler, Örüntüler, Çokluklar, Ölçü, Zaman, Para konularında birçok görsel elinizin altında. Özellikle 1., 2., 3. sınıf matematik konularını anlatmak için Powerpoint sunusu aramak zorunda kalmayacaksınız. Sınırsız uygulama imkanı ile aktif ders işleyebileceksiniz. Çizim yapmak yerine hazır nesneleri kullanarak zamanı verimli kullanacak daha çok uygulama için vakit kazanacaksınız.

İster mouse ile ister grafik tablet ile ister akıllı tahta ile matematik derslerini en sevilen ders haline getirin. Sınıfınızda böyle bir yazılımla neler yapabileceğinizi hayal edin. Öğrencileriniz derse artık çok daha istekli ve dikkatli katılacaklar. Yapabilecekleriniz sizin hayal gücünüzle sınırlı. Tahtalarınız bu program yardımıyla akıllanacak.

İndirin
Etiketler: Matematik, Matematik Eğitimi
04-09-2012 08:13
Web Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
1. 2. 3. Sınıf Matematik Eğitimi Öğretmen Akıllı Matematik Aracı 1.0 İndir - KaRNeC - 04-09-2012 08:13

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  10 Günde C# Eğitimi [115 Ders] habibocak 0 411 07-06-2014 09:42
Son Mesaj: habibocak
  Bilgi Yarışması Hazırlama Programı İndir Arzu Rana 0 3,654 14-08-2013 06:03
Son Mesaj: Arzu Rana
  Ekol Hoca YGS Matematik Görsel Eğitim Seti Tek Link indir KaRNeC 0 740 16-04-2013 06:11
Son Mesaj: KaRNeC
  Muhabbet Kuşu Eğitim Seti İndir KaRNeC 0 1,063 15-04-2013 11:17
Son Mesaj: KaRNeC

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

tanıtım haberi- son haberler- haber- kahramanmaraş haberleri- wikigazete.com- webcimo- Hava Durumu- sanierungsunternehmen -

Öğretmen Sitesi

Öğretmen Siteleri

Öğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir