2316 defa görüntülendi.

5 Korumayla Şehit Cenaze Namazı Kılan Bir Bakan !!

KaRNeC
Site Kurucusu

Mesajlar: 19,178 Katılma Tarihi: 26-02-2011 Rep Puanı: 123 Durum: Çevirimdışı

5 Korumayla Şehit Cenaze Namazı Kılan Bir Bakan !!

İmage
16 Eylül 2012 tarihinde Bursa'da kılınan cenaze namazına Başbakan Yardımcısı Sayın Bülent Arınç Bey de teşrif ettiler.

Buraya kadar normal. Yani bir bakanın şehit cenazesine gelip de cenaze namazını kılması kadar doğal bir şey olamaz elbet. Ancak burada anormal olan bir şey vardı.

Bülent Arınç cenaze namazına 5 korumayla birlikte katıldı ve de korumalar Bülent Arınç'ın arkasında saf tuttu. Ama namaz için değil, Bakan Bey'i korumak kollamak için.

Bundan 12 yıl öncesini hatırlıyorum. Ben üniversite okuyordum ve Ankara Aşti'de elimde bavullarımla yürürken Sayın Arınç ve Eşlerini gördüm. O zamanlar çok sempati beslediğim sayın bakana ulaşmak için yürüyen merdivenlerden ters yöne doğru elimde bavullarla epey uğraştım ama ulaşamadım.

Bülent Bey'in yanında ne koruması ne de eşinden başka biri vardı. Bu yüzden seviyor ve sempati besliyordum ona ve hareketteki diğerlerine. Dışlanmışlar ve diğer partiler, kurumlar tarafından hor görülmüşlerdi. Bu da halkın gönlünde taht kurmalarında etkili olmuştu.

Ne oldu, ne değişti de 12 yıl sonra Mübarek bir şehidimizin cenazesine de korumalar gölgesinde katılır oldu acaba ?

Bu durumda bir anormallik olduğunu kendisi de fark ediyordur heralde.

Şimdi düşünüyorum da iyi ki Ankara'da yürüyen merdivenlerin zıt noktalarındaymışız, iyi ki senin elini sıkmamaışım.

Bugün baktığımda aslında halktan nasıl kopuk olduğunuzu daha iyi görüyorum.

O korumaları görünce şehit aileleri ne düşündü acaba ?
Hepsine sabırlar diliyorum. Allah şehitlerimizin şefaatine nail eylesin hepimizi.

Arınç'ın Şehit Cenazesine gelişi, namaz kılışı ve kaçışı videosu..
18-09-2012 10:06
Web Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
5 Korumayla Şehit Cenaze Namazı Kılan Bir Bakan !! - KaRNeC - 18-09-2012 10:06

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Trabzon'da Bakan Suat Kılıç'a Protesto ! KaRNeC 0 516 27-08-2013 07:43
Son Mesaj: KaRNeC
  Bakan Bayraktar: "Müslüman ülkeyiz bizden mucit çıkmaz, ara eleman olmalıyız" KaRNeC 0 1,367 07-08-2013 03:28
  Ağrı'da Mayın Patladı: 2 Askerimiz Şehit Oldu ! KaRNeC 0 524 01-05-2013 09:29
  Sizce Hangi Resimdeki Bizim BAKAN ? Yeliz 0 487 29-01-2013 08:59
Son Mesaj: Yeliz

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

tanıtım haberi- son haberler- haber- kahramanmaraş haberleri- wikigazete.com- webcimo- Hava Durumu- sanierungsunternehmen -

Öğretmen Sitesi

Öğretmen Siteleri

Öğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir