663 defa görüntülendi.

Öğretmenlere Ek Ödeme

KaRNeC
Site Kurucusu

Mesajlar: 19,178 Katılma Tarihi: 26-02-2011 Rep Puanı: 123 Durum: Çevirimdışı

Öğretmenlere Ek Ödeme

İmage

Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu ile öğretmenlerin taleplerini görüşen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın, öğretmenlerin ek ödeme isteklerini Maliye Bakanı Mehmet Şimşek'e ileteceği belirtildi.

Erdoğan ile öğretmenlerinin bir diğer gündeminin de 4+4+4 sistemi olduğu, Memur-Sen’in, sistemde yaşanan altyapı sorunlarını Erdoğan’a ilettiği belirtildi. Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu görüşmede, 4+4+4 eğitim sisteminde genel yaklaşımın olumlu olduğunu, ancak uygulamada sorunlar yaşandığını kaydetti. Talepleri dinleyen Erdoğan’ın, ek ödemelerle ilgili talebi Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’e iletme sözü verdiği belirtildi. Erdoğan’ın, eğitim altyapısı ile ilgili şikayetleri de dikkate aldığı ve konuyu Milli Eğitim Bakanı ile konuşacağı kaydedildi.

Etiketler: Başbakan, Öğretmenlere Ek Ödeme İçin Yeşil Işık Yaktı, MemurSen, Genel, Başkanı, Ahmet, Gündoğdu, İle, Öğretmenlerin, Taleplerini, Görüşen, Başbakan, Recep, Tayyip, Erdoğan, Öğretmenlerin, Ek, Ödeme, İsteklerini, Maliye, Bakanı, Mehmet, Şimşek, İleteceği, Belirtildi başbakan, ödeme, öğretmene ek ödeme var mı 2012 2013
21-09-2012 05:50
Web Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Öğretmenlere Ek Ödeme - KaRNeC - 21-09-2012 05:50

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Bakan Avcı’dan AB projerinde görevli olan öğretmenlere mesai müjdesi KaanBayturk 0 753 16-06-2013 12:29
Son Mesaj: KaanBayturk
  Bakan Nabi Avcı Öğretmenlere Müjde Verdi KaRNeC 0 527 12-03-2013 11:49
Son Mesaj: KaRNeC
  Hüseyin Çelik Öğretmenlere Tweet Attı ! KaRNeC 0 591 22-08-2012 11:52
Son Mesaj: KaRNeC

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

tanıtım haberi- son haberler- haber- kahramanmaraş haberleri- wikigazete.com- webcimo- Hava Durumu- sanierungsunternehmen -

Öğretmen Sitesi

Öğretmen Siteleri

Öğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir