579 defa görüntülendi.

Bakan Dinçer'e Çağrı: Cenazeye Katıl !

KaRNeC
Site Kurucusu

Mesajlar: 19,178 Katılma Tarihi: 26-02-2011 Rep Puanı: 123 Durum: Çevirimdışı

Bakan Dinçer'e Çağrı: Cenazeye Katıl !

İmage

İzmir’in Karabağlar İlçesi Nezire Merzeci İlköğretim Okulu Fen Bilgisi Öğretmeni Rabia Sevilay Durukan, sınfa geç gelen 8. sınıf öğrencisini uyarması nedeniyle öğrencisi tarafından bıçaklanarak öldürülmesini eğitim sendikaları kınarken, Bakanlıkta mesaj yayımladı.

Eğitimcilere uygulanan şiddete duyarsız kaldığından dolayı geçen yıl eleştirilerin odağına oturan Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer’in Öğretmen Rabia Sevilay Durukan’ın öldürülmesinden dolayı duyduğu üzüntüyü ifade eden mesajı olumlu karşılanırken; Eğitim-Bir-Sen Genel Basın Yayın Sekreteri Ali Yalçın, Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer’e twitter’dan çağrıda bulunurken, kamuoyunu da duyarlı davranmaya davet etti.

İşte Ali Yalçın’ın @basin_sekreteri adresinden geçtiği mesaj:

· İzmir'de görevi başında öğrencisi tarafından bıçaklanarak öldürülen Öğretmen Rabia Sevilay Durukan'ın cenazesi için çağrıda bulunuyorum
· Öğretmenimizin eşinin acılarını paylaşmak ve eğitim camiasının duygularına ortak olmak için Milli Eğitim Bakanı cenaze namazına katılmalı
· Bir öğretmenin hayatta istemeyeceği şey: Yıllarca emek verdigi öğrencisi tarafından öldürülmektir. Annenin evladı tarafından öldürülmesi gibi
· Bakan basta olmak üzere tüm Türkiye kamuoyunu duyarlı davranmaya davet ediyorum
27-09-2012 10:07
Web Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Bakan Dinçer'e Çağrı: Cenazeye Katıl ! - KaRNeC - 27-09-2012 10:07

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Trabzon'da Bakan Suat Kılıç'a Protesto ! KaRNeC 0 518 27-08-2013 07:43
Son Mesaj: KaRNeC
  Bakan Bayraktar: "Müslüman ülkeyiz bizden mucit çıkmaz, ara eleman olmalıyız" KaRNeC 0 1,370 07-08-2013 03:28
  MEB'e öğretmen atamaları için açık çağrı Yeliz 0 468 01-08-2013 02:26
Son Mesaj: Yeliz
  Ösym Başkanına Öğretmenlerden Çağrı KaRNeC 0 539 02-02-2013 06:47

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

tanıtım haberi- son haberler- haber- kahramanmaraş haberleri- wikigazete.com- webcimo- Hava Durumu- sanierungsunternehmen -

Öğretmen Sitesi

Öğretmen Siteleri

Öğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir