489 defa görüntülendi.

Dinçer: Dershane Kararı Henüz Verilmedi

Ebru
Site Yöneticisi

Mesajlar: 6,579 Katılma Tarihi: 04-03-2011 Rep Puanı: 27 Durum: Çevirimdışı

Dinçer: Dershane Kararı Henüz Verilmedi

Şanlıurfa'da incelemelerde bulunan Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer dershanelerin kapatılması konusunda önemli açıklamalarda bulundu.

''Dershanelerin bu kadar etkin olduğu yapıyı kesinlikle değiştireceğiz'' diyen Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer, "Biz temelde dershanelerin Türk eğitim sisteminde bu kadar çok etkin olmalarının doğru olmadığını düşünüyoruz. Kesin kararlarımız verilmedi henüz" açıklamasında bulundu.

Şanlıurfa'ya giden Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer, dershanelerin kapatılması konusunda açıklama yaptı.

KESİN KARARLARIMIZ HENÜZ VERİLMEDİ

Bakan Dinçer, ''Dershanelerin özel okula çevrilmesine ilişkin çalışmalar''la ilgili soru üzerine, ''Biz temelde dershanelerin Türk eğitim sisteminde bu kadar çok etkin olmalarının doğru olmadığını düşünüyoruz. Kesin kararlarımız verilmedi henüz. Dershanelerin bu kadar etkin olduğu yapıyı kesinlikle değiştireceğiz'' dedi.

BAŞKABAKAN ERDOĞAN DERSHANELERİ KAPATACAĞIZ DEMİŞTİ

Başbakan Erdoğan daha önce yaptığı açıklamada dershanelerin özel okullara dönüştürüleceğini, özel okul olmayanların ise kapatılacağını açıklamıştı. Erdoğan, 2012-2013'ten sonra dershanelerin kapatılacağını kaydetmişti.

İranlı şair Şirazi Derki ; Aşk'a uçma kanatların yanar,
Hz.mevlana der ki; Aşk'a uçmayan kanatlar neye yarar.
12-10-2012 04:02
Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Dinçer: Dershane Kararı Henüz Verilmedi - Ebru - 12-10-2012 04:02

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Bu da Eski Bakan Dinçer'in Karnesi! KaRNeC 0 581 26-01-2013 12:59
Son Mesaj: KaRNeC
  Milli Eğitim Bakanı Dinçer Gitmeli Mi? Ebru 0 490 14-01-2013 06:50
Son Mesaj: Ebru
  Dinçer: Şubatta Atama İsteyenler Alan Sınavından Kaçıyor ! Yeliz 0 619 09-01-2013 03:01
Son Mesaj: Yeliz
  Ömer Dinçer Yine Konuştu ! Öğretmenler KPSS'ye ve Alan Sınavına Girecek KaRNeC 0 735 01-10-2012 02:08
Son Mesaj: KaRNeC

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

tanıtım haberi- son haberler- haber- kahramanmaraş haberleri- wikigazete.com- webcimo- Hava Durumu- sanierungsunternehmen -

Öğretmen Sitesi

Öğretmen Siteleri

Öğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir