1383 defa görüntülendi.

Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı Kimdir ? Biyografisi, Hayatı

Ebru
Site Yöneticisi

Mesajlar: 6,579 Katılma Tarihi: 04-03-2011 Rep Puanı: 27 Durum: Çevirimdışı

Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı Kimdir ? Biyografisi, Hayatı

İmage

Nabi Avcı 8 Ekim 1953 tarihinde Bilecik'te doğdu. ODTÜ Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü'nü bitirdi. İletişim profesörüdür.

Anadolu Üniversitesi'nde ve İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde iletişim felsefesi ve iletişim sosyolojisi üzerine dersler verdi. 1995 ve 1996 yıllarında Kanal7 Televizyonunda 360 derece isimli program yaptı. Aynı dönemde Yeni Şafak gazetesinde yazarlık ve yöneticilik yaptı.

Milli Eğitim Bakanlığı'nda ve Başbakanlık'ta danışman olarak çalıştı. Başbakanlık Başdanışmanı ve UNESCO Türkiye Milli Komisyonu Başkanlığı görevlerini yürütürken 2011 yılında AKP'den milletvekili aday adaylığı için bu görevlerinden istifa etmiştir. XXIV. dönem TBMM Eskişehir milletvekilidir.

TBMM Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Başkanı, Türkiye-Kanada Parlamentolararası Dostluk Grubu başkanı, Türkiye-Brezilya Parlamentolararası Dostluk Grubu başkanvekili ve Türkiye-Almanya Parlamentolararası Dostluk Grubu üyesidir.

24 Ocak 2013 tarihinde yapılan kabine değişikliği sonucu Milli Eğitim Bakanı olmuştur.

Resmi web sitesi: http://nabiavci.info
Twitter Adresi: https://twitter.com/ProfDrNabiAvci

Etiketler: Milli Eğitim bakanı kimdir, yeni meb bakanı kimdir, Nabi avcı hayatı, Prof. Dr. Nabi Avcı kimdir?, yeni bakanlar kimler, Nabi Avcı Kimdir hayatı, Nabi Avcı hayatı, Nabi Avcı biyografisi, Yeni Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı Kimdir?, Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı'nın Biyografisi, Yeni, Milli, Eğitim, Bakanı, Nabi, Avcı, Kimdir, resmi web sitesi, bakanın internet sitesi, nabiavci.com, nabiavci.com.tr, nabiavci.net,nabiavci.org

İranlı şair Şirazi Derki ; Aşk'a uçma kanatların yanar,
Hz.mevlana der ki; Aşk'a uçmayan kanatlar neye yarar.
(Bu Mesaj 26-01-2013 01:04 değiştirilmiştir. Değiştiren : KaRNeC.)
24-01-2013 09:04
Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı Kimdir ? Biyografisi, Hayatı - Ebru - 24-01-2013 09:04

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Aamir Khan Kimdir ? KaRNeC 1 11,035 14-08-2013 10:12
Son Mesaj: Esra Bayraktar
  Banu Avar Biyografisi Arzu Rana 0 629 11-08-2013 10:04
Son Mesaj: Arzu Rana
  Şebnem Ferah Kimdir ? Biyografisi ! KaRNeC 0 644 10-08-2013 05:51
Son Mesaj: KaRNeC
  Steve Jobs’ın İlham Verici Hayatı KaRNeC 0 777 10-02-2013 10:40
Son Mesaj: KaRNeC

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

tanıtım haberi- son haberler- haber- kahramanmaraş haberleri- wikigazete.com- webcimo- Hava Durumu- sanierungsunternehmen -

Öğretmen Sitesi

Öğretmen Siteleri

Öğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir