643 defa görüntülendi.

Yeni Milli Eğitim Bakan'nın İlk Görüntüleri ve Sözleri

KaRNeC
Site Kurucusu

Mesajlar: 19,178 Katılma Tarihi: 26-02-2011 Rep Puanı: 123 Durum: Çevirimdışı

Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer, görevini Nabi Avcı'ya devretti. Devir teslim töreninde yeni bakan konuşma yaptı.

Ömer Dinçer, Milli Eğitim Bakanlığı görevini, düzenlenen törenle Nabi Avcı'ya devretti. Yeni göreve başlayan Milli Eğitim Bakanı Avcı, ilk mesajını karnelerini alan öğrencilere verdi.

Nabi Avcı'yı, Milli Eğitim Bakanlığı'ndaki makamına girişinde, Ömer Dinçer karşıladı. Bakan Avcı, Ömer Dinçer'in ardından yaptığı teşekkür konuşmasında, bugün öğrencilerin karne aldığını hatırlattı.

ÖĞRENCİLERE BAŞARI DİLEDİ

Bakan Avcı, karne alan öğrenciler ve yarıyılı tamamlayan öğretmenlere yönelik, ''Onları tebrik ediyorum, iyi bir tatil diliyorum. Karnelerde kendi emeklerini, gayretlerini, heyecanlarını, başarılarının ifadesini gören öğretmenlerimizi tebrik ediyorum. Onlara da hayırlı sömestir tatili diliyorum'' ifadelerini kullandı.

İmage

AVCI'YI TEBRİK ETTİ

Eski Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer, Nabi Avcı’yı tebrik etti. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür eden Dinçer, “Bize güvendi ve çok önemli görevler verdi. Çok çalışarak elimizden geldiğinde görevimizi yerine getirmeye çalıştık. 4+4+4 sisteminin yerleşmesinden tüm bakanlık çalışanlarımız önemli çalışmalar yaptı.” dedi.

ARABASINA KADAR UĞURLADI

Yeni Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, bugüne kadar yaptıkları çalışmalardan dolayı eski Milli Eğitim bakanlarına teşekkür etti. Ömer Dinçer ile kadim dostluklarına güvendiğini belirten Avcı, “Bundan sonra da Milli Eğitimin sorunlarında her başımız sıkıştığınızda sizin desteğinizi alacağımızı, birikimlerinizden faydalanacağımızı biliyorum. Onun için şimdiden teşekkür ediyorum. Karne alan çocukları tebrik ediyorum. Öğretmenlerinizi de tebrik ediyorum. İyi bir tatil diliyorum. Eğitim camiamızın desteğini bekliyorum." şeklinde konuştu. Konuşmaların ardından Dinçer ve Avcı birbirlerine çiçek takdim etti. Ardından Dinçer, "Artık bana müsaade, burası size emanet" dedi. Nabi Avcı Ömer Dinçer’i bakanlık çalışanlarının alkışları arasında arabasına kadar uğurladı.

İmage

Etiketler: Nabi Avcı , Ömer Dinçer , Milli Eğitim , kabine revizyonu , devir teslim törenleri , Yeni Meb bakanı, ilk görüntüleri, kimdir, 2013, yeni kabine, ömer dinçer gitti,
25-01-2013 03:44
Web Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Yeni Milli Eğitim Bakan'nın İlk Görüntüleri ve Sözleri - KaRNeC - 25-01-2013 03:44

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Okullar ne zaman açılacak? 2016 - 2017 Eğitim yılı KaRNeC 3 209 Bugün 02:22
Son Mesaj: hoangmm141147
  Hüseyin Çelik: Yeni atama söz konusu değil Yeliz 0 877 12-11-2013 12:39
Son Mesaj: Yeliz
  Milli Eğitim Baknı Nabi Avcı Değişecek mi ? KaRNeC 0 563 31-10-2013 02:50
Son Mesaj: KaRNeC
  Bakan Avcı "Şubat Ataması Olmayacak !" KaRNeC 0 483 03-10-2013 10:54
Son Mesaj: KaRNeC

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

tanıtım haberi- son haberler- haber- kahramanmaraş haberleri- wikigazete.com- webcimo- Hava Durumu- sanierungsunternehmen -

Öğretmen Sitesi

Öğretmen Siteleri

Öğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir