2488 defa görüntülendi.

İbrahim Tatlıses, Pkk Bayrağı Sallayan Resim İçin konuştu

KaRNeC
Site Kurucusu

Mesajlar: 19,178 Katılma Tarihi: 26-02-2011 Rep Puanı: 123 Durum: Çevirimdışı

İbrahim Tatlıses, Pkk Bayrağı Sallayan Resim İçin konuştu

İbrahim Tatlıses’e yapılan fotomontaja ünlü türkücü Twitter'dan cevap verdi.

İmage

İbrahim Tatlıses Özbekistan’da konser verdiği sırada çekilen bir fotoğrafına yapılan fotomontaja twitter hesabından yaptığı açıklamalarla sert tepki gösterdi.

İşte İbrahim Tatlıses’in o açıklamaları:

*Twitter’da Özbekistan konserimde çekilen bir fotoğrafa fotomontaj yapıp, gerçekmiş gibi yaymaya çalışan geri zekâlılara sesleniyorum!

*Fotoğrafın orijinali aşağıdaki resimde ve Google görsellerde mevcuttur. Bari bunu akıl etseydiniz!

*Bu yaptığınızla ne barış sürecine sekte vurabilir, ne benim barış süreciyle ilgili fikrimi değiştirebilir nede bu vatanı bölebilirsiniz!

*Çünkü bunları akıl edemeyecek kadar zihniyetiz ve zavallısınız! Ben 40 senedir sevenlerime dürüstüm, onun için bu numaraları yemezler!

*Fotomontaj yaptıkları bayrak, Kuzey Irak Özerk Bölgesi’nin bayrağı ve ben şu anda orada ticaret yapıyorum. Eğer sallamış olsaydım zaten söylerdim.

*Tahammül edemediğim şey iyi giden süreçte fotomontajla kafaları karıştırmaya çalışmaları. Herkesin diline, dinine, bayrağına saygım var.
20-02-2013 04:22
Web Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
İbrahim Tatlıses, Pkk Bayrağı Sallayan Resim İçin konuştu - KaRNeC - 20-02-2013 04:22

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Vali Hüseyin Avni Coş Konuştu: Sürçü lisan etmişiz ağzımdan çıkmış Yeliz 0 391 12-11-2013 12:22
Son Mesaj: Yeliz
  MHP Yerel Seçim İçin Kulis Haberleri KaRNeC 0 1,171 11-08-2013 09:35
Son Mesaj: KaRNeC
  Gezi Parkı İçin, Sanatçılar Ne Dedi ? KaRNeC 0 730 01-06-2013 11:02
  Bu Resim Van'da Bugün Çekildi - Ve İnsan Değil !! KaRNeC 0 652 17-03-2013 03:36

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

tanıtım haberi- son haberler- haber- kahramanmaraş haberleri- wikigazete.com- webcimo- Hava Durumu- sanierungsunternehmen -

Öğretmen Sitesi

Öğretmen Siteleri

Öğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir