636 defa görüntülendi.

Dünkü Pkk Gövde Gösterisinden Yansıyanlar...

KaRNeC
Site Kurucusu

Mesajlar: 19,178 Katılma Tarihi: 26-02-2011 Rep Puanı: 123 Durum: Çevirimdışı

Dünkü Pkk Gövde Gösterisinden Yansıyanlar...

İmage

YAZIKLAR OLSUN

Bugünün yorumlarından Seçmeler...

Murat
Türkiye Harp Malülleri Derneği, Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği, Konya Şehit Aileleri Derneği, Türkiye Emekli Subaylar Derneği (TESUD), Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği (TEMAD), Türk Ocakları Derneği ve milliyetçi geçinen siyasi partilerin hepsinin var olduğu, Selçuklu'nun başkenti Konya'da, 800 civarı hainin zılgıtlarını dinlemiş olmanın ezikliğini yaşıyorum. Bu şehirde artık bana kimse Türk milliyetçiliği yapmasın. Ne kadar olduklarını gördüm. Yazıklar olsun..

Aynura
Ben ankara kolej meydanında, onların kutlamalarının yapıldığı yere olan girişte açtım bayrağımı. Benden başka, benim gibi olan yoktu ama iyi oldu. O manasız korkak ve şaşkın bakışlarını gördüm oradakilerin terör sempatizanlarının.

Eren
KOCAELİ de bugün hava soğuktu,ama beni asıl üşüten çaresizliğimdi,koca izmitte meğer 50 kadar mı TÜRK varmış gençler ara sokaklardan pkk mitingine protesto için ulaşmaya çalışırken benim vergimle maaş alan polisim onları koruma altına almıştı,bizzat duyduğum bir polis vatanı kurtarmak size mi kaldı derken,diğer sokaktaki polis ayrı ayrı yürüyün almasınlar sizi diyip bizi görmezden geliyordu,ve bir avuç gençi dükkanların içinden seyreden insanlar vardı.BUGÜN İZMİTLİ OLMAKTAN UTANDIM...

Ahmet
Biz 1 buçuk saat Kızılay'da bayraklarla ayakta bekledik, sadece 7!!!! kişiydik, yanımıza gelen sadece bir polis memuruydu, o da bir soru sordu ve gitti.
5 milyonluk Ankara sustu, ben bile arkadaşlarımı ikna edemedim!

Aybala -
Gaziantep Demokrasi Meydanı'n da 20 kişi bile yoktuk 50 tane polis Türk Bayrağı acanları dağıtmaya çalıştı itiş kakış oldu kimliklerimiz sorgulandı.Ama terörün bayragını açanlara ses çıkmadı müdahale olmadı.Türkiye Cumhuriyeti'nin tek bir bayrağı tek bir dili olduğunu unutmuştu emniyet güçleri.Sessizlerdi.Evet burada da yıkılan inleyen bir taraf vardı ama katillerin gerillaların elebaşına özgürlük diyenler tarafıydı.!Meydanda ; bir hafta daha böyle toplanırsak bu Türkleri atarız buralardan diyen bir kalabalığa sesleniş vardı.Kanım dondu kulaklarım uyuştu.Hiçbir siyasi parti yoktu meydanda

Musa :
kocaelıdede bugun aynı goruntuler vardı malasef ulke yana yana gıdıyor onlar sanıyorkı turkıye bızım olucak arkalarındakı buyuk yamyam amerıkanın varlıgının farkında degıller bugun kocaelıde bıze bdplılerı durdurmamız ıcın ızın vermeyen polisler türk polisi degil bdp polisiydi her ne kadar engel almaya kalkıp slogan atsakda cenemızı kapattılar ..

Kenan
Mersin'de Nevruz kutlamalarının yapıldığı Tırmıl meydanında kalabalığın dağılması sırasında bir grup terör örgütü yandaşı, güvenlik önlemi alan çevik kuvvet polislerine taşlı saldırıda bulundu. Yaklaşık 30 kişilik grup arasında yüzleri maskeli kişilerin attığı taşlardan biri polis Seçkin Deniz'in başına isabet etti. Hafif yaralanan polis memuru Seçkin Deniz, meslektaşları tarafından Mersin Devlet Hastanesi'ne götürüldü. Besle Kargayi oysun gözünü !

Esra
Sayın yönetici, günlerdir "Antep'te BDP Mitingi İstemiyoruz " diye sosyal medya üzerinden çağrılar yapıldı, 6500 den fazla kişi Demokrasi Meydanı'nında olacağını, eline bayrağını alan herkesin orada bekleyeceklerini,hiçbir taşkınlık yapmayacaklarını yazdılar;o kadar ateşli,vatansever yazışmalar vardı ki,provokasyondan,gençlerimizin canlarının yanmasından korktum ve hatta gidip gitmemekte kararsız kaldım.Ancak miting saati yaklaştığında dayanamadım, Bayrağımı ve arkadaşımı alarak Gittik ve şok yaşadık.Maalesef Demokrasi Meydanı' nda sadece 20-30 vatansever vardı. Sosyal medyada yazıp çizen,asarız keseriz,Antep'i kimseye vermeyiz diyenlerin hiçbirisi meydan da yoktu. Hatta meydanda çay içen, bir yerlere yetişmeye çalışanlar vardı. Yani Antep'te herkes günlük hayatını sürüdürüyordu. Bırakın 6000 kişiyi 1000 kişi bile toplanamadık ve hepbir ağızdan İstiklal Marşı 'nı okuyamadık...Bugün benim umudum,Gazi şehrin insanları düşman çizmesine izin vermez düşüncem yerle bir oldu.Şimdi bakıyorum, miting ve düzenleyen profil yok olmuş...Sanırım bu miting de sanal vatanseverler gibi sanaldı...Ne Mutlu Türküm Diyene...

Mehmet Efe
SAKARYA'da ÖCALAN'A ÖZGÜRLÜK MİTİNGİNDE OLAY
BDP'nin eski hayvan pazarında düzenlediği nevruz programında olay çıktı. Mitingi protesto edenlerden 100'den fazla gözaltına alınan var.

Orhan
Cumhuriyet ve harbiye yürüyüşlerine trafik aksıyor diye izin vermeyen AKP zihniyeti tüm illerede PKK lı köpeklere miting izni veriyor. neye ve nereye hizmet ediyorsunuz? vatandaş dağılsın dediğin insanlarda mı silahlanıp yollara düşsünler?? onu yapmakta gerekirse o gün bu ülke yek vucut olacaktır bunu hiç unutmayın. Ama hedef tahtası sadece PKK değil işbirlikçilerindende hesap sorulacaktır.
(Bu Mesaj 18-03-2013 02:28 değiştirilmiştir. Değiştiren : KaRNeC.)
18-03-2013 01:08
Web Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Dünkü Pkk Gövde Gösterisinden Yansıyanlar... - KaRNeC - 18-03-2013 01:08

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Pkklıların Bugünkü Gövde Gösterisi KaRNeC 0 414 17-03-2013 06:33
Son Mesaj: KaRNeC

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

tanıtım haberi- son haberler- haber- kahramanmaraş haberleri- wikigazete.com- webcimo- Hava Durumu- sanierungsunternehmen -

Öğretmen Sitesi

Öğretmen Siteleri

Öğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir