1237 defa görüntülendi.

Online Test Çöz

KaRNeC
Site Kurucusu

Mesajlar: 19,178 Katılma Tarihi: 26-02-2011 Rep Puanı: 123 Durum: Çevirimdışı

Online Test Çöz

İmage

Test Çözme Sayfasına Gitmek İçin Tıklayın

Etiketler: Online test çözme siteleri, online ders çalış, test çöz, Toplanan Sayılar, Toplama Çıkarma, Toplama Çıkarma 2, Yarım Bütün, Geometrik Cisimler, Zaman Ölçüleri 2, Problem Çözme, Problem Çözme 2, Tablo Okuma, Değerlendirme 1, Değerlendirme 2, Değerlendirme 3, Değerlendirme 4, Hafif Ağır, Uzunluk Kısalık 2, Doğal Sayılar 2, Doğal Sayılar 3, Azlık Çokluk, Sıra Sayıları, Sıra Sayıları 2, Uzamsal İlişkiler, Uzunluk Kısalık, Paralarımız, Zaman Ölçüleri, Toplama İşlemi, Toplama İşlemi 2, Çıkarma İşlemi 2, Uzamsal İlişkiler 2, Değerlendirme 5, Birey ve Toplum, Hayal Gücü Ünitesi, Dünyamız ve Uzay, Oyun ve spor, Sağlık ve Çevre Ünitesi, Değerlerimiz 2, Değerlerimiz, Güzel Ülkem Türkiye 2, Güzel Ülkem Türkiye, Atatürk Ünitesi, Birey ve Toplum 2, Genel Değerlendirme, Okul Heyecanım 1, Okul Heyecanım 2, Okul Heyecanım 3, Benim Eşsiz Yuvam 1, Benim Eşsiz Yuvam 2, Dün Bugün Yarın 1, Dün Bugün Yarın 2, Dün Bugün Yarın 3, Genel Değerlendirme, Doğal Sayılar 3, Simetri- Örüntü, Geometri 5, Geometri 4, Kesirler 2, Bölme İşlemi 2, Bölme İşlemi 1, Çarpma İşlemi 2, Çarpma İşlemi, Toplama Çıkarma Problemleri, Çıkarma İşlemi 1, Çıkarma İşlemi 2, Toplama İşlemi 2, Uzunlukları Ölçme, Paralarımız 2, Genel Degerlendirme 11, Genel Degerlendirme 10, Genel Degerlendirme 9, Genel Degerlendirme 8, Genel Degerlendirme 7, Genel Degerlendirme 6, Genel Degerlendirme 5, Genel Degerlendirme 4, Genel Degerlendirme 3, Genel Degerlendirme 2, Grafik Tablo 2, Grafik Tablo, Toplama İşlemi 1, Doğal Sayılar 2, Sayı Örüntüleri, Örüntüler, Bölme, Toplama Çıkarma, Doğal Sayılar, Genel Değerlendirme, Ara Değerlendirme, Ölçme Veri, Geometri 2, Geometri, Sayılar 2, Sayılar ve Ölçme 2, Sayılar ve Ölçme, Kesirler, Ara Değerlendirme 1, Ritmik Saymalar, Tablo ve Grafik, Geometri 3, Sıvı Ölçme, Uzunluk Ölçme, Simetri, Ara Değerlendirme 2, Çarpma, Toplama Çıkarma 1, Doğal Sayılar 1, Zaman ve Kütle, Paralarımız, Sayılar, Genel Değerlendirme 5, Harf Hece, Eş Sesli Cümleler, Zıt - Eş Anlam, Kelimenin Ozellikleri, Cümlenin Özellikleri, Anaduygu, Konu Anafikir, Farklı İfadeler, 5n1k, Giriş Gelişme Sonuç, Metin Soruları, Okuma Dinleme, Adlar, Olay Oluş Sırası, Genel değerlendirme 4, Genel Değerlendirme 3, Genel Değerlendirme 2, Görsel Okuma, Günlük Anı Mektubu, Betimleme, Yazım Kuralları, Noktalama İşaretleri, Soru Sorma, Sebeb Sonuç, Karşılaştırma Cümleleri, Açıklayıcı İfadeler, Genel Değerlendirme 1, Eğitsel ve Sosyal Etkinlikler 2, Atatürk Ünitesi 1, Birey ve Toplum 2, Birey ve Toplum 1, Genel Değerlendirme, Ara Değerlendirme, Görsel Sanatlar, Eğitsel ve Sosyal Etkinlikler, Oyun ve Spor, Yenilikler ve Gelişmeler, Sağlık ve Çevre, Değerlerimiz, Atatürk, Atatürk Ünitesi 2, Değerlerimiz 1, Eğitsel ve Sosyal Etkinlikler 1, Üretim Tüketim Verimlilik 2, Üretim Tüketim Verimlilik, Hayal Gücü Ünitesi 2, Hayal Gücü Ünitesi 1, Doğal Afetler 2, Doğal Afetler 1, Ara Değerlendirme 2, Ara Değerlendirme 1, Sağlık ve Çevre Ünitesi 2, Sağlık ve Çevre Ünitesi 1, Değerlerimiz 2, Birey Ve Toplum, Okul Heyecanım 1, Okul Heyecanım 5, Benim Eşsiz Yuvam 1, Benim Eşsiz Yuvam 7, Benim Eşsiz Yuvam 8, Ara Değerlendirme 2, Benim Eşsiz Yuvam 4, Benim Eşsiz Yuvam 5, Benim Eşsiz Yuvam 6, Dün Bugün Yarın 4, Dün Bugün Yarın 5, Dün Bugün Yarın 6, Okul Heyecanım 4, Okul Heyecanım 3, Okul Heyecanım 2, Benim Eşsiz Yuvam, Benim Eşsiz Yuvam 2, Benim Eşsiz Yuvam 3, Dün Bugün Yarın , Dün Bugün Yarın 2, Dün Bugün Yarın 3, Ara Değerlendirme, Genel Değerlendirme, Okul Heyecanım 1, Okul Heyecanım 7, Genel Değerlendirme 2, Genel Değerlendirme 4, Çarpma Problemleri 2, Çarpma Problemleri 1, Çıkarma Problemleri 2, Çıkarma Problemleri 1, Toplama Problemleri 2, Toplama Problemleri 1, Dogal Sayilar 5, Dogal Sayilar 4, Tarama 4, Tarama 3, Tarama 2, Tarama 1, Bölme Problemleri 1, Bölme Problemleri 2, Genel Değerlendirme 3, Genel Degerlendirme 2, Ölçme Soruları, Sıvıları Ölçme 2, Ağırlık Ölçüleri, Paralarımız, Çevre Alan 3, Çevre Alan 2, Geometri 5, Sayılar 5, Sayılar 4, Kesirler 3, Grafik Tablo, Sıvı Ölçme, Zaman Tartma Ölçüleri, Doğal Sayılar 3, Doğal Sayılar 2, Doğal Sayılar 1, Genel Değerlendirme, Ara Değerlendirme, Sayılar ve Ölçme, Geometri 2, Geometri, Ölçme Veri, Sayılar 3, Sayılar Ölçme, Sayılar 2, Toplama Çıkarma 1, Toplama Çıkarma 2, Çevre Alan, Uzunluk Ölçme, Geometri 4, Geometri 3, Kesirler 2, Kesirler 1, Dört İşlem Problemleri 3, Dört İşlem Problemleri 2, Dört İşlem Problemleri 1, Çarpma Bölme 3, Çarpma Bölme 2, Çarpma Bölme 1, Sayılar, Genel Degerlendirme 6, Zıt Anlam, Kelime Soruları, Cümle Soruları, Karşılaştırma, Sebep Sonuç Cümlesi, Özet Sonuç Öğeleri, Gerçek Hayal Öğeleri, Duygu Abartı Öğeler, Önem Belirten İfadeler, Açıklayıcı Örnekler, Bağlaç Cümleleri, 5n 1k, Eş Anlamlı Kelimeler, Eş Sesli Kelimeler, Hece Bilgisi, Genel Degerlendirme 5, Genel Degerlendirme 4, Genel Degerlendirme 3, Genel Degerlendirme 2, Mektup-Anı-Günlük, Betimleme, Yazım Kuralları, Noktalama İşaretleri, Sıfatlar, Zamirler, İsimler, Kelime Türetme, Anaduygu, Konu Ana Düşünce, Metin Bolumleri, Ses Hece Bilgisi 3, Ses Hece Bilgisi 2, Ses Hece Bilgisi, Noktalama- Yazım Kuralları, Genel Değerlendirme, Ara Değerlendirme, Doğal Afetler, Üretim Tüketim ve Verimlilik, Dünyamız ve Uzay, Sağlık ve Çevre, Değerlerimiz, Atatürk, Sözcük Bilgisi 1, Sözcük Bilgisi 2, Atasözü Deyimler, Okuma Dinleme, Tarama 4, Tarama 3, Tarama 2, Tarama 1, Eylemler 1, Varlıkların Özellikleri 2, Varlıkların Özellikleri 1, Ad Bilgisi 2, Ad Bilgisi 1, Cümle Bilgisi, Tümce Bilgisi 1, Birey ve Toplum, Ünite 3 Soruları, Okul Heyecanim 12, Okul Heyecanim 11, Okul Heyecanim 10, Okul Heyecanım 9, Tarama 3, Tarama 2, Tarama 1, Dün Bugün Yarın 6, Okul Heyecanim 13, Benim Essiz Yuvam 9, Benim Essiz Yuvam 10, Dün Bugun Yarin 9, Dün Bugun Yarin 8, Dun Bugun Yarin 7, Ünite 2 Soruları, Benim Essiz Yuvam 14, Benim Essiz Yuvam 13, Benim Essiz Yuvam 12, Benim Essiz Yuvam 11, Dün Bugün Yarın 5, Dün Bugün Yarın 4, Dün Bugün Yarın 3, Genel Değerlendirme, Dün Bugün Yarın 2, Dün Bugün Yarın, Benim Eşsiz Yuvam 3, Benim Eşsiz Yuvam 2, Benim Eşsiz Yuvam, Okul Heyecanım 3, Okul Heyecanım 2, Ara Değerlendirme, Okul Heyecanım 4, Okul Heyecanım 5, Benim Eşsiz Yuvam 8, Benim Eşsiz Yuvam 7, Benim Eşsiz Yuvam 6, Benim Eşsiz Yuvam 5, Benim Eşsiz Yuvam 4, Okul Heyecanım 8, Okul Heyecanım 7, Okul Heyecanım 6, Okul Heyecanım 1, Genel Değerlendirme 8, Uzunluk Ölçme, Örüntü ve Süslemeler, Üçgen Kare Dikdörtgen, Açılar 2, Açı ve Açı Ölçüsü, Ondalık Kesirler 2, Kesirlerde Toplama Çıkarma 2, Kesir Problemleri 2, Bölme Problemleri 2, Bölme Problemleri 1, Çarpma Problemleri 2, Çevre Hesapları, Alan Hesabı, Genel Değerlendirme 7, Genel Değerlendirme 6, Genel Değerlendirme 5, Genel Değerlendirme 4, Genel Değerlendirme 3, Genel Değerlendirme 2, Genel Değerlendirme 1, Olasılık, Sıvıları Ölçme, Tartma, Zamanı Ölçme, Çarpma Problemleri 1, Çıkarma Problemleri 1, Sıvı Ölçüleri, Çarpma Bölme Problemleri , Doğal Sayılarda Bölme, Doğal Sayılarda Çarpma, Doğal Sayılarda Toplama, Doğal Sayılarda Çıkarma, Doğal Sayılar, Grafikler , Kare, Dikdörtgenler, Üçgenler, Ağırlık Ölçüleri, Kesirler, Çıkarma Problemleri 2, Toplama Problemleri 2, Toplama Problemleri 1, Doğal Sayılar 2, Doğal Sayılar 1, Zaman Ölçüleri , Çevre Hesaplama, Uzunluk Ölçüleri, Ondalık Kesirler, Kesirlerde Toplama Çıkarma , Kesir Problemleri , Açılar , Genel Değerlendirme 4, Eş-Zıt Anlam 3, Kelime Soruları, Cümle Soruları, Özet Cümleleri, Karşılaştırmalar , Betimleme Tanımlama, Abartı İfadeleri, Neden Sonuç, Açıklayıcı İfadeler, Önem Cümleleri, Bağlaç Cümleleri, Gerçek Mecaz Anlam, İsimler, Genel Değerlendirme 3, Genel Değerlendirme 2, Genel Değerlendirme 1, Günlük Anı Mektup, Yazım Yanlışı, Noktalama İşaretleri 3, Atasözü Deyimler, Kelime Türetme, Eylemler, Zamirler, Sifatlar, Genel Özel Durum, Konu Anafikir, Parçada Anlam , Noktalama İşaretleri, Cümle Oluşturma ve Deyimler , Deyimler, İsmin Hal Ekleri , Cümlede Anlam 3, Sıfat İsim , Eş-Zıt Anlam 2 , Cümlede Anlam 2 , Cümlede Anlam , Mecaz Gerçek Anlam, Noktalama İşaretleri 2, Şiirde Anlam , 5N1K, Hikaye Unsurları, Metin Bolumleri, Metin Soruları, Dinleme Sorulari, Cümlede Anlam 4, Anlam Soruları , Sözcükte Anlam , Anlatım Bozuklukları , Ses Düşmesi, De Ekinin Yazımı , Eş-Zıt Anlam , Kendimi Tanıyorum 1, İnsanlar ve Yönetim 2, İnsanlar ve Yönetim 3, Uzaktaki Arkadaşım, Uzaktaki Arkadaşım 2, Kendimi Taniyorum 3, Geçmişimi Öğreniyorum 4, Yaşadığımız Yer 4, Üretimden Tüketime 4, İyi ki Var 2, Hep Birlikte 3, İnsanlar ve Yonetim 4, İnsanlar ve Yönetim, Hep Birlikte 2, Hep Birlikte, Kendimi Tanıyorum 2, Geçmişimi Öğreniyorum, Geçmişimi Öğreniyorum 2, Geçmişimi Öğreniyorum 3, Yaşadığımız Yer, Yaşadığımız Yer 2, Yaşadığımız Yer 3, Üretimden Tüketime , Üretimden Tüketime 2, Üretimden Tüketime 3, İyi ki Var , Uzaktaki Arkadaşım 3, Ünite 7, Hareket ve Kuvvet 3, Ünite 2, Karışımları Ayırma, Maddenin Doğadaki Halleri, Maddenin Isı Alması, Maddenin Değişimi, Maddeyi Ölçme, Maddenin Halleri, Çevremizdeki Maddeler, Hareket Ceşitleri, Ünite 3, Yaşamımızdaki Elektrik, Ünite 6, Yaşadığımız Yer, Çevremizdeki Canlılar, Ünite 5, Yerkabuğu Katmanları, Dunyamızın Yapısı, Ünite 4, Işık 2, Ünite 1 , Kanın Dolaşımı, Hareket ve Kuvvet 2, Hareket ve Kuvvet , Maddenin Özellikleri 3, Maddenin Özellikleri 2 , Maddenin Özellikleri , Maddeler 2, Maddeler, Sağlıklı Yaşam, Solunum Sistemi, Işık, Yaşamımızdaki Işık , Soluk Alıp Verme, Destek ve Hareket, Elektrik 2, Elektrik, Bitki ve Hayvanlar, Doğal Çevre, Yeryüzünün Katmanları , Dünyanın Şekli , Ses , İskelet Sistemi , Deneme Sınavı 1, Deneme Sınavı 2, Deneme Sınavı 3, Genel Degerlendirme 6, Oran Orantı, Kesirlerde Dört işlem, Kesir Sorular 2, Kesir Sorular, Dört işlem Problemleri, Bölme Problemleri, Çarpma Problemleri, Çıkarma Problemleri, Toplama Problemleri, Doğal Sayılar 5, Doğal Sayılar 4, Doğal Sayılar 3, Doğal Sayılar 2, Geometrik Cisimler 2, Geometrik Cisimler 1, Alan 2, Alan, Ondalık Kesirler 4, Ondalık Kesirler 5, Ondalık Kesirle 6, Genel Degerlendirme 5, Genel Degerlendirme 4, Genel Degerlendirme 3, Genel Degerlendirme 2, Genel Degerlendirme 1, Olasılık, Aritmetik Ortalama 2, Çizgi Grafiği 2, Hacim Ölçüleri, Sıvı Ölçüleri, Zaman Ölçüleri, Alan Ölçüleri, Çevre Ölçüleri, Uzunluk Ölçüleri, Çokgenler 2, Geometri Soruları 2, Yüzde Problemleri, Çevre Hesaplama, Oran Olasılık, Sıvı Ölçme, Çevre Alan, Olasılık Sıvı Ölçme, Ondalık Kesirler, Kesirlerde Çarpma, Kesirlerde Çıkarma, Kesirlerde Toplama, Uzunluk Zaman Ölçüleri, Kesirler 2, Çember ve Daire, Çokgenler, Geometri Soruları, Kesirler, Ölçme Soruları, Doğal Sayılar, Çarpma Bölme, Oran Orantı Olasılık, Tarama Testi 2, Oran, Geometrik Cisimler Alan, Yüzde, Ondalık Kesirler 3, Ondalık Kesirler 2, Kesir Problemleri 2, Kesir Problemleri 1, Kesirlerde Çarpma 2, Kesirlerde Toplama Çıkarma, Çizgi Grafiği, Zaman Ölçme, Uzunluk Ölçme, Yüzdeler, Kesirler 3, Simetri ve Çember, Dörtgenler, Geometrik Şekiller ve Alanlar, Doğal Sayılarda Bölme, Aritmetik Ortalama, Doğal Sayılarda Toplama, Karma Test-1, Genel Değerlendirme 5, Açıklayıcı İfadeler, Önem Belirten ifadeler, Anlam Soruları, Genellik-Özellik, Ana düşünce, 5 N - 1 K Sorular, Sınıf/Hikaye Unsurları, Metin Bölümleri, Okuma Dinleme, Genel Değerlendirme 2, Tema Test 32, Tema Test 31, Tema Test 30, Tema Test 29, Tema Test 28, Tema Test 27, Tema Test 26, Sebep Sonuç Cümleleri, Abartı Cümleleri, Öznel Nesnel Yargı, Genel Değerlendirme 4, Genel Değerlendirme 3, Yazım Yanlışı, Noktalama işaretleri 2, Atasözü Deyimler, Yapım Ekleri, Eylemler, Zamirler, Sıfatlar, İsimler, Gerçek-Mecaz Anlam, Eş-Zıt-Sesteş, Kelime Bilgisi 4, Cümle Bilgisi 2, Sonuç İfadeleri, Karşılaştırma Cümleleri, Betimleme Tanımlama, Tema Test 25, Ara Değerlendirme 2, Tema Test 24, Tema Test 5, Tema Test 4, Tema Test 3, Tema Test 2, Tema Test 1, Kelime Bilgisi 3, Anlatım Bozuklukları, Söz Öbekleri Deyimler, Sözcükte Cümlede Anlam, Okuduğunu Anlama 2, Okuduğunu Anlama, Paragraf Soruları, Yazım Kuralları, Kelime Bilgisi 2, Cümle Bilgisi, Noktalama İşaretleri, Kelime Bilgisi 1, Tema Test 6, Tema Test 7, Tema Test 8, Tema Test 23, Tema Test 22, Tema Test 21, Tema Test 20, Tema Test 19, Tema Test 18, Tema Test 17, Genel Değerlendirme, Tema Test 16, Tema Test 15, Tema Test 14, Tema Test 13, Tema Test 12, Tema Test 11, Tema Test 10, Tema Test 9, Ara Değerlendirme, Sözcükte Anlam, Haklarımı Öğreniyorum 5, Bir Ülke Bir Bayrak 5, Bir Ülke Bir Bayrak 4, Bir Ülke Bir Bayrak 3, Bir Ülke Bir Bayrak 2, Bir Ülke Bir Bayrak 1, Toplum İçin Çalışanlar 4, Toplum İçin Çalışanlar 3, Toplum İçin Çalışanlar 2, Toplum İçin Çalışanlar 1, Gerçekleşen Düşler 3, Bir Ülke Bir Bayrak 6, Ara Değerlendirme 2, Toplum İçin Çalışanlar 5, Gerçekleşen Düşler 4, Ürettiklerimiz 4, Bölgemizi Tanıyalım 6, Bölgemizi Tanıyalım 5, Genel Değerlendirme 2, Hepimizin Dünyası 4, Hepimizin Dünyası 3, Hepimizin Dünyası 2, Hepimizin Dünyası 1, Gerçekleşen Düşler 2, Gerçekleşen Düşler 1, Genel Değerlendirme, Haklarımı Öğreniyorum 3, Haklarımı Öğreniyorum 2, Haklarımı Öğreniyorum 1, Hepimizin Dünyası, Bir Ülke Bir Bayrak, Toplum İçin Çalışanlar, Gerçekleşen Düşler, Ürettiklerimiz , Bölgelerimizi Tanıyalım, Adım Adım Türkiye, Adım Adım Türkiye 1, Adım Adım Türkiye 2, Ürettiklerimiz 3, Ürettiklerimiz 2, Ürettiklerimiz 1, Bölgemizi Tanıyalım 3, Bölgemizi Tanıyalım 2, Bölgemizi Tanıyalım 1, Ara Değerlendirme, Adım Adım Türkiye 5, Adım Adım Türkiye 4, Adım Adım Türkiye 3, Haklarımı Öğreniyorum, Işık ve Ses 4, Sindirim Boşaltım, Besinler 2, Genel Değerlendirme 10, Genel Değerlendirme 9, Genel Değerlendirme 8, Genel Değerlendirme 7, Genel Değerlendirme 6, Genel Değerlendirme 5, Genel Değerlendirme 4, Genel Değerlendirme 3, Genel Değerlendirme 2, Genel Değerlendirme 1, Işık ve Ses 2, Ses Cihazları 2, Ses Cihazları, Ses Ortamları, Ses , Ünite 1 Sorular, Maddenin Halleri, Işık ve Ses 3, Yaşadığımız Çevre 2, Canlıların Sınıflandırılması, Dünya ve Ayın Hareketleri, Dünya Güneş Ay 3, Elektrik Devresi, Ünite 7 Soruları, Ünite 6 Sorular, Ünite 5 Sorular, Ünite 4 Sorular, Ünite 3 Sorular, Sürtünme Kuvveti 2, Mıknatısları Tanıyalım, Ünite 2 Sorular, Ayırt Edici Özellikler 2, Isı ve Sıcaklık 3, Isı ve Sıcaklık 2, Güneş ve Ay Tutulması, Gölge Oluşumu 2, Gölge Oluşumu 1, Maddeler, Ayırt Edici Özellikleri, Maddenin Özellikleri 2 , Maddenin Özellikleri, Isı ve Sıcaklık, Su Döngüsü, Vücudumuzun Bilmecesi 3, Vücudumuzun Bilmecesi 2, Sindirim Sistemi, Besinler, Ünite Tarama Testi, Yaşamımızdaki Elektrik, Işık ve Ses, Canlılar Dünyası, Dünya Güneş Ay, Kuvvet ve Hareket, Maddenin Tanınması, Temas Gerektiren Kuvvetler, Mıknatıslar, Işık, Canlıların Dünyası 2, Yaşadığımız Çevre, Mikroskobik Canlılar, Mantarlar, Hayvanlar, Bitkiler, Güneş Sistemi, Ayın Hareketleri, Dünyanın Hareketleri, Dünya Güneş Ay 2, Elektrik, Basit Devre 3, Basit Devre 2, Basit Devre 1, Kuvvet ve Hareket 2, Sürtünme Kuvveti, Ülkeler ve Milliyetler, Help, Helping the family, Karışık Test 2, Introducing Yourself 1, Introducing Yourself 2, Nationalities, Months Prepositions 1, Months Prepositions 2, Adjectives 1, Adjectives 2, Jobs Can Can't, Simple Present Tense, Like Dislike, Time, Weather Conditions, Present Continuous Tense, Fun at the park 2, Fun at the park, Health Problems 2, Hava Durumu, Şehirler ve Yönler, Sınıf Kuralları, Okulum, can cant, Egzersizler, Sevdiklerim Sevmediklerim, Favorilerim, Hayvanlar, Çizgifilm Grafiği, Karışık Test 1, Çizgifilm Karakteri, Professions Tolls, Personal Possessions, Personal Possessions 2, Health Problems, Mix Test, 2005 DPY Fen Soruları, 2008 DPY Türkçe Soruları, 2008 DPY Matematik Soruları, 2008 DPY Fen Soruları, 2008 DPY Sosyal Soruları, 2009 DPY Türkçe Soruları, 2009 DPY Fen Soruları, 2009 DPY Sosyal Soruları, 2010 DPY Matematik Soruları, 2010 DPY Fen Soruları, 2007 DPY Sosyal Soruları, 2007 DPY Fen Soruları, 2005 DPY Matematik Soruları, 2005 DPY Sosyal Soruları, 2005 DPY Türkçe Soruları, 2006 DPY Fen Soruları, 2006 DPY Matematik Soruları, 2006 DPY Sosyal Soruları, 2006 DPY Türkçe Soruları, 2007 DPY Türkçe Soruları, 2007 DPY Matematik Soruları, 2010 DPY Sosyal Soruları, Deneme Sınavı 1, Deneme Sınavı 2, Deneme Sınavı 3, Deneme Sınavı 4, Kümeler Testi 3, Geometri, Örüntü ,Geometrik Cisimler, Çokgenler, Doğru Parçası, Işın, Açılar, Ara Değerlendirme 1, Oran, Orantı, Kümeler, Kesirler, Ondalık Kesir, Yüzdeler, Tam Sayı,Çarpan Ve Katlar, Doğal Ve Tam Sayılar, 2008 Sbs Matematik Soruları, Tablo ve Grafikler 2, Örüntü Ve Denklemler, Çarpanlar Ve Katlar 3, Çokgenler ,Dörtgenler, Açı, Uzunluk ve Alan Ölçme, Zaman, Hacim ve Sıvı Ölçme, Sbs Matematik Deneme 11, Sbs Matematik Deneme 10, Sbs Matematik Deneme 9, Sbs Matematik Deneme 8, Sbs Matematik Deneme 7, Sbs Matematik Deneme 6, Sbs Matematik Deneme 5, Sbs Matematik Deneme 4, Sbs Matematik Deneme 3, Sbs matematik Deneme 2, Cebire Giriş 2, Olasılık 4, Olasılık 3, Ara Değerlendirme 2, Olasılık 2, Yüzdeler, Kümeler 3, 2009 Sbs Matematik Soruları, Bölünebilme,Çarpanlar, Çarpanlar, Katlar, Bölünebilme, Grafik ve İstatistik, Oran ve Orantı, Kesirler, Olasılık, Kümeler 2, Cebire Giriş, Tam Sayılar, Doğal Sayılar, Geometrik Kavramlar 2, 2007 Sbs Soruları, Kümeler, Sbs Matematik Denemesi 1, Kesirlerde Toplama Ve Çıkarma, Açılar, Düzlem, Nokta ,Dogru, Sıvıları Ölçme, Zamanı Ölçme, Uzunlukları Ölçme, Doğru, Doğru Parçası, Işın, Oran ve Orantı 2, Ondalık Kesirler, Kesirler Karışık, Tam Sayılar 2, Doğal Sayılar 2, Ondalıklı Kesirler, Kesirlerle Problem Çözme, Kesirlerde Çarpma Ve Bölme, Geometrik Kavramlar, Yaşamımızda Elektrik Soruları, Maddenin Halleri Ve Tanecikli Yapısı, İletkenler Ve Yalıtkanlar, Direnç Ve Ampüller Testi, Direnç Ve Ampüller Testi 2, Dolaşım Sistemi, Solunum Sistemi, Isının Yayılması ve yalıtımı, Işık Ve Yansıma testi, Ses Ve Yankı Testi, Kayaçlar , Madenler , Fosiller Ve Teknoloji, Elementler Bileşikler Moleküller, Fiziksel ve Kimyasal Değişimler, İnsanlarda Üreme Büyüme ve Gelişme, Hücre Yapısı Ve Organeller, Yaşamımızdaki Sürat (Hız Problemleri), Çiçekli Bitkilerde Üreme Büyüme Gelişme, Sürati Hesaplayalım, Hareketli Cisimlerin Enerjisi, Kuvveti Ölçelim, Dengelenmiş Ve Dengelenmemiş Kuvvetler, Ağırlık Bir Kuvvettir, Maddenin Yapı Taşı Atomlar, Toprak,Erozyon ve Yer Kabuğu, Sbs Deneme Sınavı 1, Sbs Deneme Sınavı 15, Sbs Deneme Sınavı 16, Sbs Deneme Sınavı 17, Sbs Deneme Sınavı 18, Sbs Deneme Sınavı 19, Sbs Deneme Sınavı 20, Sbs Deneme Sınavı 21, Sbs Deneme Sınavı 22, Sbs Deneme Sınavı 23, Sbs Deneme Sınavı 24, Sbs Deneme Sınavı 25, Sbs Deneme Sınavı 14, Sbs Deneme Sınavı 13, Sbs Deneme Sınavı 2, Sbs Deneme Sınavı 3, Sbs Deneme Sınavı 4, Sbs Deneme Sınavı 5, Sbs Deneme Sınavı 6, Sbs Deneme Sınavı 7, Sbs Deneme Sınavı 8, Sbs Deneme Sınavı 9, Sbs Deneme Sınavı 10, Sbs Deneme Sınavı 11, Sbs Deneme Sınavı 12, Sbs Deneme Sınavı 26, Türkçe Deneme Sınavı 1, Türkçe Deneme Sınavı 11, Türkçe Deneme Sınavı 10, Türkçe Deneme Sınavı 9, Türkçe Deneme Sınavı 8, Türkçe Deneme Sınavı 7, Türkçe Deneme Sınavı 6, Türkçe Deneme Sınavı 5, Türkçe Deneme Sınavı 4, Türkçe Deneme Sınavı 3, Türkçe Deneme Sınavı 2, Türkçe Deneme Sınavı 12, Tam Sayılarda Bölme, 2009 Sbs Soruları, Cebirsel İfadeler 2, Cebirsel İfadeler 3, Dönüşüm Geometrisi, Tam ve Rasyonel Sayılar, Rasyonel Sayılarda Sıralama, Rasyonel Sayılarla İşlemler, Oran Ve Orantı 2, Oran ve Orantı 3, Çokgenler 2, İstatistik Ve Grafik, Sbs Matematik Denemesi 1, Oran Ve Orantı 4, Oran Ve Orantı 5, Oran Ve Orantı 6, Silindirin Hacmi, Denklemler, Geometrik Cisimler, Çember Ve Daire, Eşlik Ve Benzerlik, 2007 SBS soruları, Tam Sayılar, Rasyonel Sayılar, Cebirsel İfadeler 1, Çemberler, Simetri, Yüzdeler, Tam Sayılarla İşlemler 1, Tam Sayılarla İşlemler 2, Rasyonel Sayılar 2, Rasyonel Sayılarla İşlemler 1, Rasyonel Sayılarla İşlemler 2, Oran ve Orantı, Bilinçli Tüketim, Ara Değerlendirme 1, Doğrular ve Açılar, Çokgenler, Denklem Kurma Problemleri, Sindirim Sistemi Soruları, İnsan Ve Çevre Testi 4, İnsan Ve Çevre Testi 3, İnsan Ve Çevre Testi 2, İnsan Ve Çevre Testi 1, Işık Testi, Mercekler Testi, Işık,kırılmalar testi, Düz Aynada görünüm ve kırılma,ışık testi, İnsan Ve Çevre Testi 5, Güneş Sistemi Ve Ötesi-Uzay Bilmecesi 1, Fen ve teknoloji genel tekrar testi 5, Fen ve teknoloji Tekrar Testi 4, Tekrar Testi 3, Fen ve Teknoloji Tekrar Testi 2, Tekrar Testi 1, Güneş Sistemi Ve Ötesi-Uzay Bilmecesi 4, Güneş Sistemi Ve Ötesi-Uzay Bilmecesi 3, Güneş Sistemi Ve Ötesi-Uzay Bilmecesi 2, Işık Testi 1, Karışımlar ve Çözeltiler Testi 2, Sürtünme Kuvveti ve Enerji Testi, Enerji Çeşitleri ve Dönüşümleri testi, Kuvvet ve hareket,iş ve enerji testi, Sarmal Yaylar-Kuvvet ve Hareket Testi, Vücudumuzda Sistemler Duyu Organları Testi, Düzenleme Ve Denetleme Sistemleri 2, Düzenleme ve Denetleme Sistemleri Testi, Boşaltım Sistemi Soruları, Yaşamımızda Elektrik Testi 1, Yaşamımızda Elektrik Testi 2, Karışımlar ve Çözeltiler Testi, Kimyasal Bağlar Testi, Maddelerin Yapısı Ve Özellikleri Testi 2, Atomun Yapısı Testi 2, Atomun Yapısı Testi 1, Maddelerin Yapısı Ve Özellikleri Testi 1, Yaşamımızda Elektrik Testi 4, Yaşamımızda Elektrik Testi 3, Isı ve Sıcaklık Testi, Sbs Deneme Sınavı 1, Sbs Deneme Sınavı 15, Sbs Deneme Sınavı 16, Sbs Deneme Sınavı 17, Sbs Deneme Sınavı 18, Sbs Deneme Sınavı 19, Sbs Deneme Sınavı 20, Sbs Deneme Sınavı 21, Sbs Deneme Sınavı 22, Sbs Deneme Sınavı 23, Sbs Deneme Sınavı 24, Sbs Deneme Sınavı 14, Sbs Deneme Sınavı 13, Sbs Deneme Sınavı 12, Sbs Deneme Sınavı 2, Sbs Deneme Sınavı 3, Sbs Deneme Sınavı 4, Sbs Deneme Sınavı 5, Sbs Deneme Sınavı 6, Sbs Deneme Sınavı 7, Sbs Deneme Sınavı 9, Sbs Deneme Sınavı 8, Sbs Deneme Sınavı 10, Sbs Deneme Sınavı 11, Sbs Deneme Sınavı 25, Türkçe Testi 1, Türkçe Testi 2, Türkçe Testi 3, Türkçe Testi 4, Üslü Sayılar Negatif Kuvvetleri, Eşitsizlikler 2, Eşitsizlikler 1, iki bilinmeyenli denklemler, Rasyonel Denklemler, Koordinat düzleminde eğim, Eğim, Denklem Çözme, Çarpanlara Ayırma 2, Eşitsizlikler 3, Geometrik Cisimler 1, Rasyonel-Cebirsel Denklemler, Cebirsel İfadeler, Yapı Kodları Z,L,D,2,3.., Çokyüzlüler Ve Arakesitleri, Perspektif Çizimi, Simetri, Çıkmış Piramit,Koni,Küre Soruları, Piramit,Dik Koni Ve Küre Testi 2, Çarpanlara Ayırma, Özdeşlikler, Üçgenlerde Benzerlik 2, Trigonometri, Standart Sapma, Histogram, Üçgende Uzunluk, Sayı Örüntüleri, Kareköklü Sayılar 2, Kareköklü Sayılar 1, Olasılık, Üslü Sayılar, Gerçel Sayılar, Üçgenlerde Benzerlik, Üçgenin Elemanları, Üçgende Kenar Açı Bağıntıları, Üçgenler, Pisagor Bağıntısı, Üçgenlerde Uzunluk 2, Gerçek Sayılar , Bilimsel Gösterim, Fraktallar ve Dönme, Fen ve teknoloji genel tekrar testi 2, Elektrik Testi, Elektrik Devreleri testi, Elektrik Akımı ve Devreler Testi, Durgun Elektrik Testi, Işık ve Ses Testi 2, Işık Testi, Işık ve Ses Testi , Isı ve Sıcaklık Testi 3, Isı ve Sıcaklık Testi 2, Kaldırma Kuvveti testi, Yaşamımızı Etkileyen Manyetizma Testi, Yaşamımızı Etkileyen Manyetizma Testi 2, Asit-Baz ve Tuzlar Testi 2, Asit-Baz ve Tuzlar Testi, Kimyasal Tepkimeler Testi, Kimyasal bağlar Testi, Atom yapısı ve periyodik çizelge testi 2, Atom yapısı ve periyodik çizelge testi, Madde Ve Özellikleri Testi 3, Madde Ve Özellikleri Testi 2, Madde Ve Özellikleri Testi 1, Uzay Testi, Basınç Testi 2, Basınç 1, İş, Enerji ,Basit Makinalar Testi, Solunum ,Boşaltım ve Bağışıklık Sistemleri Testi, Hareket,Sindirim ve Dolaşım Sistemi, Canlılarda Dokular testi, Canlıların Çevreyle Etkileşimleri Testi, Canlıların Çeşitliliği Ve Çevreyle Etkileşimi, Canlıların Çeşitliliği Soruları, Canlılar İçin Madde Ve Enerji 2, Canlılar İçin Madde Ve Enerji, Hücrede Hayat Testi, Ses Ve Dalga Testi, Duyu Organları,denetleyici sistemler testi, Canlılarda Üreme Ve Gelişme Testi, Basit Makineler Testi, İş,Güç,Enerji Testi, Kuvvet-Hareket-Testi-2, Kuvvet-Hareket Testi, Kuvvet Testi, Hareket Testi, Fen ve Teknoloji Genel Tekrar Testi, Kalıtım Bilimi-Genetik testi 2, Kalıtım Bilimi-Genetik testi, Canlılarda Üreme Ve Gelişme Genetik Testi, Isı ve Sıcaklık Testi, Sbs Deneme Sınavı 1, Sbs Deneme Sınavı 13, Sbs Deneme Sınavı 12, Sbs Deneme Sınavı 11, Sbs Deneme Sınavı 10, Sbs Deneme Sınavı 9, Sbs Deneme Sınavı 8, Sbs Deneme Sınavı 7, Sbs Deneme Sınavı 6, Sbs Deneme Sınavı 5, Sbs Deneme Sınavı 4, Sbs Deneme Sınavı 3, Sbs Deneme Sınavı 2, Sbs Deneme Sınavı 14, Türkçe Testi 1, Türkçe Testi 9, Türkçe Testi 8, Türkçe Testi 7, Türkçe Testi 6, Türkçe Testi 5, Türkçe Testi 4, Türkçe Testi 3, Türkçe Testi 2, Türkçe Testi 10, Dil ve Anlatım 8 - 5.Test, Dil ve Anlatım 7 - 1.Test, Dil ve Anlatım 7 - 2.Test, Dil ve Anlatım 7 - 3.Test, Dil ve Anlatım 7 - 4.Test, Dil ve Anlatım 7 - 5.Test, Dil ve Anlatım 8 - 1.Test, Dil ve Anlatım 8 - 2.Test, Dil ve Anlatım 8 - 3.Test, Dil ve Anlatım 8 - 4.Test, Dil ve Anlatım 1- 1. Test, Dil ve Anlatım 1- 2. Test, Dil ve Anlatım 1- 3. Test, Dil ve Anlatım 1- 4. Test, Dil ve Anlatım 1- 5. Test, Dil ve Anlatım 2 - 1.Test, Dil ve Anlatım 2 - 2.Test, Dil ve Anlatım 2 - 3.Test, Dil ve Anlatım 2 - 4.Test, Dil ve Anlatım 2 - 5.Test, Dil ve Anlatım 3 - 1.Test, Dil ve Anlatım 3 - 2.Test, Dil ve Anlatım 3 - 3.Test, Dil ve Anlatım 3 - 4.Test, Dil ve Anlatım 3 - 5.Test, Dil ve Anlatım 4 - 1.Test, Dil ve Anlatım 4 - 2.Test, Dil ve Anlatım 4 - 3.Test, Dil ve Anlatım 4 - 4.Test, Dil ve Anlatım 4 - 5.Test, Dil ve Anlatım 5 - 1.Test, Dil ve Anlatım 5 - 2.Test, Dil ve Anlatım 5 - 3.Test, Dil ve Anlatım 5 - 4.Test, Dil ve Anlatım 5 - 5.Test, Dil ve Anlatım 6 - 1.Test, Dil ve Anlatım 6 - 2.Test, Dil ve Anlatım 6 - 3.Test, Dil ve Anlatım 6 - 4.Test, Dil ve Anlatım 6 - 5.Test, Türk Edebiyatı 1 - 1. Test, Türk Edebiyatı 5 - 2. Test, Türk Edebiyatı 5 - 3. Test, Türk Edebiyatı 5 - 5. Test, Türk Edebiyatı 6 - 1. Test, Türk Edebiyatı 6 - 2. Test, Türk Edebiyatı 6 - 3. Test, Türk Edebiyatı 6 - 4. Test, Türk Edebiyatı 6 - 5. Test, Türk Edebiyatı 7 - 1. Test, Türk Edebiyatı 7 - 2. Test, Türk Edebiyatı 7 - 3. Test, Türk Edebiyatı 7 - 4. Test, Türk Edebiyatı 7 - 5. Test, Türk Edebiyatı 8 - 1. Test, Türk Edebiyatı 8 - 2. Test, Türk Edebiyatı 8 - 3. Test, Türk Edebiyatı 8 - 4. Test, Türk Edebiyatı 5 - 1. Test, Türk Edebiyatı 4 - 5. Test, Türk Edebiyatı 4 - 4. Test, Türk Edebiyatı 1 - 2. Test, Türk Edebiyatı 1 - 3. Test, Türk Edebiyatı 1 - 4. Test, Türk Edebiyatı 1 - 5. Test, Türk Edebiyatı 2 - 1. Test, Türk Edebiyatı 2 - 2. Test, Türk Edebiyatı 2 - 3. Test, Türk Edebiyatı 2 - 4. Test, Türk Edebiyatı 2 - 5. Test, Türk Edebiyatı 3 - 1. Test, Türk Edebiyatı 3 - 2. Test, Türk Edebiyatı 3 - 3. Test, Türk Edebiyatı 3 - 4. Test, Türk Edebiyatı 3 - 5. Test, Türk Edebiyatı 4 - 1. Test, Türk Edebiyatı 4 - 2. Test, Türk Edebiyatı 4 - 3. Test, Türk Edebiyatı 8 - 5. Test, Tarih 1 - 1.Test, Tarih 4 - 2.Test, Tarih 4 - 3.Test, Tarih 4 - 4.Test, Tarih 4 - 5.Test, Tarih 5 - 1.Test, Tarih 5 - 2.Test, Tarih 5 - 3.Test, Tarih 5 - 4.Test, Tarih 5 - 5.Test, Tarih 6 - 1.Test, Tarih 6 - 2.Test, Tarih 6 - 3.Test, Tarih 6 - 4.Test, Tarih 4 - 1.Test, Tarih 3 - 5.Test, Tarih 1 - 2.Test, Tarih 1 - 3.Test, Tarih 1 - 4.Test, Tarih 1 - 5.Test, Tarih 2 - 1.Test, Tarih 2 - 2.Test, Tarih 2 - 3.Test, Tarih 2 - 4.Test, Tarih 2 - 5.Test, Tarih 3 - 1.Test, Tarih 3 - 2.Test, Tarih 3 - 3.Test, Tarih 3 - 4.Test, Tarih 6 - 5.Test, Coğrafya 1 - 1.Test, Coğrafya 3 - 5.Test, Coğrafya 4 - 1.Test, Coğrafya 4 - 2.Test, Coğrafya 4 - 3.Test, Coğrafya 4 - 4.Test, Coğrafya 4 - 5.Test, Coğrafya 5 - 1.Test, Coğrafya 5 - 2.Test, Coğrafya 5 - 3.Test, Coğrafya 5 - 4.Test, Coğrafya 3 - 4.Test, Coğrafya 3 - 3.Test, Coğrafya 3 - 2.Test, Coğrafya 1 - 2.Test, Coğrafya 1 - 3.Test, Coğrafya 1 - 4.Test, Coğrafya 1 - 5.Test, Coğrafya 2 - 1.Test, Coğrafya 2 - 2.Test, Coğrafya 2 - 3.Test, Coğrafya 2 - 4.Test, Coğrafya 2 - 5.Test, Coğrafya 3 - 1.Test, Coğrafya 5 - 5.Test, Din K. Ah. Bil 1 - 1.Test, Din K. Ah. Bil. 3 - 4.Test, Din K. Ah. Bil. 3 - 3.Test, Din K. Ah. Bil. 3 - 2.Test, Din K. Ah. Bil. 3 - 1.Test, Din K. Ah. Bil. 2 - 5.Test, Din K. Ah. Bil. 2 - 4.Test, Din K. Ah. Bil. 2 - 3.Test, Din K. Ah. Bil. 2 - 2.Test, Din K. Ah. Bil. 2 - 1.Test, Din K. Ah. Bil. 1 - 5.Test, Din K. Ah. Bil. 1 - 4.Test, Din K. Ah. Bil. 1 - 3.Test, Din K. Ah. Bil. 1 - 2.Test, Din K. Ah. Bil. 3 - 5.Test, Fizik 1 - 1.Test, Fizik 3 - 5 Test, Fizik 4 - 1 Test, Fizik 4 - 2 Test, Fizik 4 - 3 Test, Fizik 4 - 4 Test, Fizik 4 - 5 Test, Fizik 5 - 1 Test, Fizik 5 - 2 Test, Fizik 5 - 3 Test, Fizik 5 - 4 Test, Fizik 3 - 4 Test, Fizik 3 - 3 Test, Fizik 3 - 2 Test, Fizik 1 - 2.Test, Fizik 1 - 3.Test, Fizik 1 - 4.Test, Fizik 1 - 5.Test, Fizik 2 - 1 Test, Fizik 2 - 2 Test, Fizik 2 - 3 Test, Fizik 2 - 4 Test, Fizik 2 - 5 Test, Fizik 3 - 1 Test, Fizik 5 - 5 Test, Biyoloji 1 - 1. Test, Biyoloji 3 - 5. Test, Biyoloji 4 - 1. Test, Biyoloji 4 - 2. Test, Biyoloji 4 - 3. Test, Biyoloji 4 - 4. Test, Biyoloji 4 - 5. Test, Biyoloji 5 - 1. Test, Biyoloji 5 - 2. Test, Biyoloji 5 - 3. Test, Biyoloji 5 - 4. Test, Biyoloji 3 - 4. Test, Biyoloji 3 - 3. Test, Biyoloji 3 - 2. Test, Biyoloji 1 - 2. Test, Biyoloji 1 - 3. Test, Biyoloji 1 - 4. Test, Biyoloji 1 - 5. Test, Biyoloji 2 - 1. Test, Biyoloji 2 - 2. Test, Biyoloji 2 - 3. Test, Biyoloji 2 - 4. Test, Biyoloji 2 - 5. Test, Biyoloji 3 - 1. Test, Biyoloji 5 - 5. Test, Felsefe 1 - 1. Test, Mantık 2 - 3. Test, Mantık 2 - 4. Test, Mantık 2 - 5. Test, Sosyoloji 1 - 1. Test, Sosyoloji 1 - 2. Test, Sosyoloji 1 - 3. Test, Sosyoloji 1 - 4. Test, Sosyoloji 1 - 5. Test, Sosyoloji 1 - 5. Test, Sosyoloji 2 - 1. Test, Sosyoloji 2 - 2. Test, Sosyoloji 2 - 3. Test, Sosyoloji 2 - 4. Test, Mantık 2 - 2. Test, Mantık 2 - 1. Test, Mantık 1 - 5. Test, Felsefe 1 - 2. Test, Felsefe 1 - 3. Test, Felsefe 1 - 4. Test, Felsefe 1 - 5. Test, Felsefe 2 - 1. Test, Felsefe 2 - 2. Test, Felsefe 2 - 3. Test, Felsefe 2 - 4. Test, Felsefe 2 - 5. Test, Mantık 1 - 1. Test, Mantık 1 - 2. Test, Mantık 1 - 3. Test, Mantık 1 - 4. Test, Sosyoloji 2 - 5. Test, İngilizce 1 - 1. Test, İngilizce 3 - 4. Test, İngilizce 3 - 3. Test, İngilizce 3 - 2. Test, İngilizce 3 - 1. Test, İngilizce 2 - 5. Test, İngilizce 2 - 4. Test, İngilizce 2 - 3. Test, İngilizce 2 - 2. Test, İngilizce 2 - 1. Test, İngilizce 1 - 5. Test, İngilizce 1 - 4. Test, İngilizce 1 - 3. Test, İngilizce 1 - 2. Test, İngilizce 3 - 5. Test, Matematik 1 - 1. Test, Matematik 5 - 1. Test, Matematik 4 - 2. Test, Matematik 4 - 1. Test, Matematik 3 - 2. Test, Matematik 3 - 1. Test, Matematik 2 - 2. Test, Matematik 2 - 1. Test, Matematik 1 - 2. Test, Matematik 5 - 2. Test, Temel Kavramlar, Rasyonel Sayılar, Asal Sayılar EBOB-EKOK, Rasyonel Sayılar 2, Yaş Problemleri, Özdeşlikler ve Çarpanlara Ayırma, Üslü Sayılar, Oran-Orantı, Sözcükte Anlam, Noktalama İşaretleri, Anlatım Bozukluğu, Cümlenin Öğeleri, Önad (Sıfat), Sözcükte Yapı, Ses Bilgisi, Anlatım Biçimleri, Paragraf, Cümlede Anlam, Yazım ve Noktalama, Canlıların Ortak Özellikleri, Hücre, Ekoloji, Fotosentez-Kemosentez, Canlıların Temel Bileşenleri, Nükleik Asitler, Madde ve Özellikleri, Vektör-Kuvvet-Denge, Basınç, Ağırlık Merkezi, Basit Makinalar, Optik ve Gölge, Isı ve Sıcaklık, Elektirik Akımı ve Lambalar, Tarih Bilimine Giriş, Orta Çağ’da Avrupa, Türkiye Tarihi 2, Türkiye Tarihi , İslam Tarihi 2, İslam Tarihi, İslam Öncesi Türk Tarihi 2, İslam Öncesi Türk Tarihi , İlk Çağ Uygarlıkları 2, İlk Çağ Uygarlıkları, Tarih Bilimine Giriş 2, Orta Çağ’da Avrupa 2, İslamiyet Öncesi Türk Edebiyatı, Uyak Türleri, Edebî Akımlar, Düz Yazı Türleri, Cumhuriyet Dönemi Türk Edebiyatı, Milli Edebiyat Dönemi, Servet-i Fünün ve Fecr-i Ati Edebiyatı, Tanzimat Dönemi Edebiyatı, Divan Edebiyatı, Halk Edebiyatı, Söz Sanatları, Logaritma, Toplam-Çarpım Sembolleri, Limit Ve Süreklilik, Türev, İntegral, Dizi-Seri, Özel Tanımlı Fonksiyonlar, Karmaşık Sayılar, Parabol, Trigonometri, Binom-Olasılık, 2. Dereceden Denklemler, Permütasyon, Kombinasyon, Polinomlar , Lineer Cebir, Optik -Kırılma, Hareket, Bağıl Hareket, Atışlar-Dinamik-Kütle Çekimi, İş-Güç-Enerji, Elektirik Akımı, Üçgende Açılar, Kare, Dikdörtgen, Eşkenar Dörtgen, Paralelkenar, Dörtgenler, Çokgenler, Düzlemde Vektörler , Uzayda Vektörler , Koniklerin Analitik İncelenmesi , Çemberin Analitik İncelenmesi, Yamuk, Osmanlı D. Kuruluş Dönemi, Osmanlı D. Kültür ve Uygarlığı, Osmanlı D. Dağılma Dönemi 2, Osmanlı D. Dağılma Dönemi, Osmanlı D. Gerileme Dönemi 2, Osmanlı D. Gerileme Dönemi, Osmanlı D. Duraklama Dönemi 2, Osmanlı D. Duraklama Dönemi, Osmanlı D. Yükselme Dönemi 2, Osmanlı D. Yükselme Dönemi, Osmanlı D. Kuruluş Dönemi 2, Osmanlı D. Kültür ve Uygarlığı 2, 30 Eylül 2012 42. Yazılı Sınav Soruları, 5 Ağustos 2012 41. Yazılı Sınav Soruları, 27 Mayıs 2012 40. Yazılı Sınav Soruları, 2 Aralık 2012 43. Yazılı Sınav Soruları, 3 Şubat 2013 44.Yazılı Sınav Soruları, 30 Eylül 2012 42. Yazılı Sınav Soruları, 5 Ağustos 2012 41. Yazılı Sınav Soruları, 27 Mayıs 2012 40. Yazılı Sınav Soruları, 2 Aralık 2012 43. Yazılı Sınav Soruları, 3 Şubat 2013 44. Yazılı Sınav Soruları, Matematik Deneme Sınavı, Matematik Deneme Sınavı 1, Matematik Deneme Sınavı 2, Matematik Deneme Sınavı 3, Türkçe Deneme Sınavı, Türkçe Deneme Sınavı 1, Geometri Deneme Sınavı, Geometri Deneme Sınavı 1, Tarih Deneme Sınavı, Tarih Deneme Sınavı 1, Coğrafya Deneme Sınavı, Coğrafya Deneme Sınavı 1, Vatandaşlık-Anayasa Deneme Sınavı, Vatandaşlık-Anayasa Deneme Sınavı 1, 23 Ekim 2010 soruları, 20 Ağustos 2011 Soruları, 22 Ekim 2011 Soruları, 30 Haziran 2012 Soruları, 14 Nisan 2012 Soruları, 11 Şubat 2012 Soruları, 10 Aralık 2011 Soruları, 20 Ekim 2012 Soruları, 15 Aralık 2012 Soruları, 2 Şubat 2013 Soruları, 16 Mart 2013 Sınav Soruları, 2 Temmuz 2011 Soruları, 26 Aralık Soruları, 14 Şubat 2009 Soruları, 18 Aralık 2010 Soruları, 12 Şubat 2011 Soruları, 3 Temmuz 2010 Soruları, 16 Nisan 2011 Soruları, 17 Nisan 2010 Soruları, 13 Şubat 2010 Soruları, 24 Ekim 2009 Soruları, 22 Ağustos 2009 Soruları, 04 Temmuz 2009 Soruları, 18 Nisan 2009 Soruları, 13 Nisan 2013 Sınav Soruları, 23 Ekim 2010 Soruları, 20 Ağustos 2011 Soruları, 22 Ekim 2011 Soruları, 30 Haziran 2012 Soruları, 14 Nisan 2012 Soruları, 11 Şubat 2012 Soruları, 10 Aralık 2011 Soruları, 20 Ekim 2012 Soruları, 15 Aralık 2012 Soruları, 2 Şubat 2013 Soruları, 16 Mart 2013 Sınav Soruları, 2 Temmuz 2011 Soruları, 26 Aralık Soruları, 14 Şubat 2009 Soruları, 18 Aralık 2010 Soruları, 12 Şubat 2011 Soruları, 3 Temmuz 2010 Soruları, 16 Nisan 2011 Soruları, 17 Nisan 2010 Soruları, 13 Şubat 2010 Soruları, 24 Ekim 2009 Soruları, 22 Ağustos 2009 Soruları, 04 Temmuz 2009 Soruları, 18 Nisan 2009 Soruları, 13 Nisan 2013 Sınav Sorular, 23 Ekim 2010 Soruları, 20 Ağustos 2011 Soruları, 22 Ekim 2011 Soruları, 30 Haziran 2012 Soruları, 14 Nisan 2012 Soruları, 11 Şubat 2012 Soruları, 10 Aralık 2011 Soruları, 20 Ekim 2012 Soruları, 15 Aralık 2012 Soruları, 2 Şubat 2013 Soruları, 16 Mart 2013 Sınav Soruları, 2 Temmuz 2011 Soruları, 26 Aralık Soruları, 14 Şubat 2009 Soruları, 18 Aralık 2010 Soruları, 12 Şubat 2011 Soruları, 3 Temmuz 2010 Soruları, 16 Nisan 2011 Soruları, 17 Nisan 2010 Soruları, 13 Şubat 2010 Soruları, 24 Ekim 2009 Soruları, 22 Ağustos 2009 Soruları, 04 Temmuz 2009 Soruları, 18 Nisan 2009 Soruları, 13 Nisan 2013 Sınav Soruları, Matematik, 2013 Güz D. T.Bilgi Teknolojileri Ara Sınav Soruları, 2013 Güz D. Hukuk Ara Sınav Soruları, 2013 Güz D. Genel Muhasebe Ara Sınav Soruları, 2013 Güz D. Matematik Ara Sınav Soruları, T.B.T Deneme Sınavı 2, T.B.T Deneme Sınavı 1, İngilizce Deneme Sınavı 2, İngilizce Deneme Sınavı 1, İktisat Deneme Sınavı 1, Hukuka Giriş Deneme Sınavı 2, Hukuka Giriş Deneme Sınavı 1, Davranış Bilimleri Deneme Sınavı 2, Davranış Bilimleri Deneme Sınavı 1, Genel İşletme Deneme Sınavı 2, Genel İşletme Deneme Sınavı, Genel Muhasebe, 2013 Güz D. İktisada Giriş Ara Sınav Soruları, Muhasebe Uygulamaları Deneme Sınavı 1, 2013 Güz D. Dönemsonu İşlemleri Ara Sınav Soruları, 2013 Güz D. İşletme Yönetimi Ara Sınav Soruları, 2013 Güz D. Ticaret Hukuku Ara Sınav Soruları, 2013 Güz D. İstatistik Ara Sınav Soruları, 2013 Güz D.Mikro İktisat Ara Sınav Soruları, İnkilap Tarihi Deneme Sınavı 1, İktisat Teorisi Deneme Sınavı 1, İstatistik Deneme Sınavı 1, Kamu Maliyesi Deneme Sınavı 1, Yönetim Org.Deneme Sınavı 1, Ticaret Hukuku Deneme Sınavı 1, 2013 Güz D. İşletme Bilgi Sistemleri Ara Sınav Soruları, Yönetim Bilgi Sistemi Deneme Sınavı 1, 2013 Güz D. Üretim Yönetimi Ara Sınav Soruları, 2013 Güz D. Finansal Yönetim Ara Sınav Soruları, 2013 Güz D. Maliyet Muhasebesi Ara Sınav Soruları, 2013 Güz D. U. İşletmecilik Ara Sınav Soruları, 2013 Güz D. Pazarlama Yönetimi Ara Sınav Soruları, Türk Vergi Sistemi Deneme Sınavı 1, Maliyet Muhasebesi Deneme Sınavı 1, İş ve Sosyal Güv. Hukuku Deneme Sınavı 1, Finansal Yönetim Deneme Sınavı 1, Pazarlama Yönetimi Deneme Sınavı 1, 2013 Güz D. Yönetimde Güncel Yaklaşımlar Ara Sınav Soruları, Stratejik Yönetim Deneme Sınavı 1, İnsan Kaynakları Yön. Deneme Sınavı 1, Girişimcilik Deneme Sınavı 1, Uluslararası İşletmecilik Deneme Sınavı 1, Ser. Piy. Fin. Kur Deneme Sınavı 1, Muhasebe Den. ve Mali Anl. Deneme Sınavı 1, Türk Dili Deneme Sınavı 1, Genel Muhasebe Deneme Sınavı 1, 2013 Güz D. İşletme Ara Sınav Soruları, 2013 Güz D. T.Bilgi Teknolojileri Ara Sınav Soruları, 2013 Güz D. Hukuk Ara Sınav Soruları, 2013 Güz D. Genel Muhasebe Ara Sınav Soruları, 2013 Güz D. Matematik Ara Sınav Soruları, İktisada Giriş Deneme Sınavı 1, Davranış Bilimlerine Giriş Deneme Sınavı 1, Genel İşletme Deneme Sınavı 1, T.B.T Deneme Sınavı 1, Hukuka Giriş Deneme Sınavı 1, Genel Matematik Deneme Sınavı 1, 2013 Güz D. İktisada Giriş Ara Sınav Soruları, Muhasebe Uygulamaları Deneme Sınavı 1, 2013 Güz D. Envanter ve Bilanço Ara Sınav Soruları, 2013 Güz D. Ticaret Hukuku Ara Sınav Soruları, 2013 Güz D. İstatistik Ara Sınav Soruları, 2013 Güz D.Mikro İktisat Ara Sınav Soruları, 2013 Güz D. Kamu Maliyesi Ara Sınav Soruları, Atatürk İlkeleri ve İnkilap Tarihi , İktisat Teorisi Deneme Sınavı 1, İstatistik Deneme Sınavı 1, Yönetim Org. Deneme Sınavı 1, Kamu Maliyesi Deneme Sınavı 1, Ticaret Hukuku Deneme Sınavı 1, 2013 Güz D. Genel Vergi Hukuku Ara Sınav Soruları, Para Teorisi ve Politikası Deneme Sınavı 1, 2013 Güz D. Para ve Banka Ara Sınav Soruları, 2013 Güz D. Maliyet Muhasebesi Ara Sınav Soruları, 2013 Güz D. Sosyal Bilimlerde A.Y. Ara Sınav Soruları, Finansal Yönetim Deneme Sınavı 1, İdare Hukuku Deneme Sınavı 1, Devlet Bütçesi Deneme Sınavı 1, Türk Vergi Sistemi Deneme Sınavı 1, Kamu Ekonomisi Deneme Sınavı 1, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku Deneme Sınavı 1, Uluslararası İktisat Deneme Sınavı 1, 2013 Güz D. Özel Vergi Hukuku Ara Sınav Soruları, Maliye Politikası Deneme Sınavı 1, Uluslararası Mali İlişkiler Deneme Sınavı 1, Yerel Yönetimler Deneme Sınavı 1, İnsan Kaynakları Yön. Deneme Sınavı 1, Türk Dili Deneme Sınavı 1, Türkiye Ekonomisi Deneme Sınavı 1, Vergi Hukuku Deneme Sınavı 1, Finansal Ekonomi Deneme Sınavı 1, Genel Muhasebe Deneme Sınavı 1, 2013 Güz D. Sosyoloji Ara Sınav Soruları, 2013 Güz D. İşletme Ara Sınav Soruları, 2013 Güz D. T.Bilgi Teknolojileri Ara Sınav Soruları, 2013 Güz D. Hukuk Ara Sınav Soruları, 2013 Güz D. Genel Muhasebe Ara Sınav Soruları, 2013 Güz D. Matematik Ara Sınav Soruları, İktisada Giriş Deneme Sınavı 1, Davranış Bilimlerine Giriş Deneme Sınavı 1, Genel İşletme Deneme Sınavı 1, T.B.T Deneme Sınavı 1, Hukuka Giriş Deneme Sınavı 1, Genel Matematik Deneme Sınavı 1, 2013 Güz D. İktisata Giriş Ara Sınav Soruları, Muhasebe Uygulamaları Deneme Sınavı 1, 2013 Güz D.Mikro İktisat Ara Sınav Soruları, 2013 Güz D. İktisadi Düşünceler Ara Sınav Soruları, 2013 Güz D. Anayasa Hukuku Ara Sınav Soruları, 2013 Güz D. Muhasebe Uyg. Ara Sınav Soruları, 2013 Güz D. Kamu Maliyesi Ara Sınav Soruları, Atatürk İlkeleri ve İnkilap Tarihi, İktisat Teorisi Deneme Sınavı 1, İstatistik Deneme Sınavı 1, Yönetim Org. Deneme Sınavı 1, Kamu Maliyesi Deneme Sınavı 1, Ticaret Hukuku Deneme Sınavı 1, 2013 Güz D. İstatistik Ara Sınav Soruları, Para Teorisi ve Politikası Deneme Sınavı 1, 2013 Güz D. Genel İşletme Ara Sınav Soruları, 2013 Güz D. Sanayi Ekonomisi Ara Sınav Soruları, 2013 Güz D. Devlet Bütçesi Ara Sınav Soruları, 2013 Güz D. Genel Muhasebe Ara Sınav Soruları, 2013 Güz D. Tarım E. ve Tarımsal P. Ara Sınav Soruları, 2013 Güz D. Matematiksel İktisat Ara Sınav Soruları, 2013 Güz D. U. İktisat Teorisi Ara Sınav Soruları, 2013 Güz D. Para Teorisi Ara Sınav Soruları, İngilizce Deneme Sınavı 1, İdare Hukuku Deneme Sınavı 1, Devlet Bütçesi Deneme Sınavı 1, Türk Vergi Sistemi Deneme Sınavı 1, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku Deneme Sınavı 1, Uluslararası İktisat Deneme Sınavı 1, 2013 Güz D. İngilizce Ara Sınav Soruları, İktisat Tarihi Deneme Sınavı 1, 2013 Güz D. Anayasa Hukuku Ara Sınav Soruları, 2013 Güz D. Finansal Ekonomi Ara Sınav Soruları, 2013 Güz D. İktisadi Kalkınma Ara Sınav Soruları, 2013 Güz D. Avrupa Birliği Ara Sınav Soruları, Türkiye Ekonomisi Deneme Sınavı 1, Vergi Hukuku Deneme Sınavı 1, Türk Dili Deneme Sınavı 1, Maliye Politikası Deneme Sınavı 1, İktisadi Kal. ve Büyüme Deneme Sınavı 1 , Finansal Ekonomi Deneme Sınavı 1, 2013 Güz D. Türk Dili Ara Sınav Soruları,
11-05-2013 08:38
Web Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Online Test Çöz - KaRNeC - 11-05-2013 08:38

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

tanıtım haberi- son haberler- haber- kahramanmaraş haberleri- wikigazete.com- webcimo- Hava Durumu- sanierungsunternehmen -

Öğretmen Sitesi

Öğretmen Siteleri

Öğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir