3581 defa görüntülendi.

Tanıtım Yazısı Nasıl Yazılır, Tanıtım Yazısı Örneği

KaRNeC
Site Kurucusu

Mesajlar: 19,178 Katılma Tarihi: 26-02-2011 Rep Puanı: 123 Durum: Çevirimdışı

Tanıtım Yazısı Nasıl Yazılır, Tanıtım Yazısı Örneği

İmage

Sitemize gelen yazı isteklerinin içerisinde ön sıraları alan “bir tanıtım yazısı örneği” hazırlamanın sırası geldi. Sevgili ogretmensitesi.info ziyaretçileri bilir ki bizler eğitime katkı olabilecek her isteğin karşılanması için elimizden geleni yapmaktayız. Yazımızın devamında bir şirket tanıtım yazısı örneği bulacaksınız. Örnek tanıtım yazısı sadece firma tanıtım yazısı olarak değil bütün alanlarda geliştirilerek kullanılabilir. Örnek tanıtım yazısını inceleyerek, bir tanıtım yazısı nasıl yazılır sorusuna da yanıt bulmuş olacaksınız.

Tanıtım yazıları, sizin veya firmanıza ait herhangi bir ürün için olabileceği gibi başkalarına ait ürünler içinde yazabileceğiniz çok önemli bir yazı türüdür. Tanıtım yazısında temel bakış, mesajın alıcıya doğru ve etkili bir şekilde ulaşması olacaktır. Tanıtım yazıları, kitaplardan tutunuz da bir sanatçıya ait resim sergisi hatta tek bir tablo, bir şehirin veya köyün tanıtımı, dinsel bir mekanın tanıtımına kadar daha bir çok alanda yazılabilir.

Tanıtım yazıları ticari amaçla hazırlanabildiği gibi tamamıyla hobi düzeyinde veya gönüllülük zemininde de yazılır. Günümüzde çoğunlukla kitap tanıtımları, sanatsal dır ve herhangi bir maddi beklentiye dayanmaz. Bununla birlikte ticari kuruluşların ürünlerinin tanıtımı ticari amaçla yazılmaktadır.

Tanıtım yazıları, tanıtılacak ürünün çeşidine ve tanıtım yazısının amacına göre çeşitli biçimlerde yazılır. Bununla birlikte her tanıtım yazısının belli bir kalıbı vardır. Temel olarak tanıtım yazısı, ürünün alıcı kimselere en kısa şekilde en anlamlı ve en çarpıcı biçimde hazırlanmalıdır. Az sözcükle çok şey anlatmak gibi. İlginçtir ki günümüzde reklamcılık sektöründeki yazarların aynı zamanda şiir de yazdığını duyuyoruz.

Örnek bir Firma Tanıtım Yazısı:
Alsan Alüminyum Döküm 30 yılı aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren alüminyum dökum konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz;

Levent’ler, Flanslar, Sus eşyaları, Uçak, Tank parçaları, Manifoldlar, Valfler, Silindir basları, Dişli kutuları, Otomobil motor blokları, Fren parçaları, Sulama sistemlerine ait dirsek ve ara bağlantı elamanları, Su soğutma kulelerine ait havalandırma pervaneleri, alüminyum ve PVC doğrama makineleri parçaları, Tekstil fabrikaları için klima fanları, Tekstil, Elektrik ve Havalandırma sitemlerine ait muhtelif parçaların dokum isini yapmaktadır.

Hizmetlerimiz dokum sonrası ; Kesme, kumlama, vibrasyon, torna, CNC isleme, yıkama ve kurulama, paketleme ve yurt içi ve yurt dışı lojistik operasyonlarını da kapsamaktadır.

Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede dokum sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Alsan Dokum, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Anahtar Kelimeler: Tanıtım Yazısı Nasıl Yazılır, Tanıtım Yazısı Örneği, Firma Tanıtım Yazısı, kısa tanıtım yazısı, şirket Tanıtım Yazısı, tanıtım yazıları bulmak, tanıtım yazısı, tanıtım yazısı hazırlama, tanıtım yazısı nasıl yazılır, tanıtım yazısı nedir, tanıtım yazısı örneği, türkiye tanıtım yazısı, ücretsiz tanıtım yazısı
(Bu Mesaj 17-06-2016 09:00 değiştirilmiştir. Değiştiren : KaRNeC.)
26-05-2013 11:09
Web Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Tanıtım Yazısı Nasıl Yazılır, Tanıtım Yazısı Örneği - KaRNeC - 26-05-2013 11:09

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Video Çekerek Para Nasıl Kazanılır Açıklıyorum! b.a.f. 0 7 Dün 08:00
Son Mesaj: b.a.f.
  Göbeğimi Nasıl Eritirim ? b.a.f. 0 10 26-11-2016 11:05
Son Mesaj: b.a.f.
  Zynga Nedir ve Nasıl Çalışır? zubamba 0 13 21-11-2016 07:58
Son Mesaj: zubamba
  Airsoft Oyunu Nasıl Oynanır? zubamba 0 18 18-11-2016 09:07
Son Mesaj: zubamba

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

tanıtım haberi- son haberler- haber- kahramanmaraş haberleri- wikigazete.com- webcimo- Hava Durumu- sanierungsunternehmen -

Öğretmen Sitesi

Öğretmen Siteleri

Öğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir