492 defa görüntülendi.

TOGEM’den bir eğitim atağı daha

KaanBayturk
Administrator

Mesajlar: 2,059 Katılma Tarihi: 21-08-2012 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

TOGEM’den bir eğitim atağı daha

Başbakan Recep Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın öncülüğünde kurulan Toplumsal Gelişim Merkezi Eğitim ve Sosyal Dayanışma Derneği (TOGEM-DER), Ankara Keçiören’de açtığı anaokulu ile 2012-2014 yılında Hedef 500 olarak belirlediği anasınıfı sayısına gün geçtikçe yaklaşıyor

Ankara’da TOGEM-DER’in “Anasınıfsız Okul Kalmasın” Projesi, “Hedef 500” kampanyası kapsamında Zen Kuyumculuk sahibi Emil ve Şükran Güzeliş tarafından yaptırılan Sebahat ve Mevlüt Akbunar Okul Öncesi Eğitim Birimi’nin açılışı yapıldı. Açılış törenine Avrupa Birliği Bakanı Egemen Bağış, İçişleri Bakanı Muammer Güler’in eşi Neval Güler, Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan’ın eşi Songül Çağlayan, Ankara Valisi Alaaddin Yüksel, TOGEM-DER Başkanı Saadet Gülbaran ve eşi Hasan Gülbaran, hayırseverler Emil Güzeliş ve Şükran Güzeliş, Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, Ankara İl Milli Eğitim Müdürü Kamil Aydoğan, Üsküdar Belediye Başkan Yardımcısı Ali Rıza Şenbabaoğlu ve TOGEM-DER Yönetim Kurulu Üyesi Zeynep Öztürk katıldı. Ankara-Keçiören Kocatepe İlkokulu bahçesinde yapılan açılışta konuşan TOGEM-DER Başkanı Gülbaran, TOGEMDER olarak Başbakan Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın himayelerinde 2005 yılından bu yana TOGEM-DER’in yaptıkları ve gelecekle ilgili projelerini anlatırken, “Çocuklara eğitim hizmeti götürmenin mutluluk ve heyecanını yaşıyoruz” dedi. Gülbaran, Emil-Şükran Güzeliş ve ailesine teşekkür etti. Bakan Egemen Bağış ise, TOGEMDER’in çalışmalarını yakından takip ettiğini belirterek, ülkede çok sayıda anaokulunun açılması için yapılan çabaları övdü. Eşinin de TOGEMDER Yönetim Kurulu Üyesi olduğunu belirten Bakan Bağış, Keçiören ilçesine böyle güzel bir okul öncesi eğitim birimi kazandırılmasına vesile olan Başkanı Saadet Gülbaran’a ve hayırsever Güzeliş ailesine teşekkür etti.

Kılığına baktığın aynalar mı çok kirli,
Nefsin,kılığından daha mı cin fikirli
Ne kirin,ne fikrin özetler seni
Babanda böbürlenip büyüklenirdi,sende
Sizler cet evlat kibirlisiniz kibirli

İmage
16-06-2013 12:45
Web Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
TOGEM’den bir eğitim atağı daha - KaanBayturk - 16-06-2013 12:45

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Mili Eğitim Bakanlığı tasfiye mi ediliyor? KaRNeC 1 196 18-08-2016 06:45
Son Mesaj: Sansyorumu
  Özel eğitim için 6 yılda 70 milyar dolarlık bütçe KaRNeC 0 293 25-10-2015 11:35
Son Mesaj: KaRNeC
  Bu Zat'ın Açıklamalarını Dikkatle Bir Kez Daha Okuyun ! Arzu Rana 0 392 02-09-2013 09:19
Son Mesaj: Arzu Rana
  Destek verirken bir daha düşünün ! KaRNeC 0 731 28-08-2013 08:56
Son Mesaj: KaRNeC

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

tanıtım haberi- son haberler- haber- kahramanmaraş haberleri- wikigazete.com- webcimo- Hava Durumu- sanierungsunternehmen -

Öğretmen Sitesi

Öğretmen Siteleri

Öğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir