520 defa görüntülendi.

40bin Atama Kesin

KaanBayturk
Administrator

Mesajlar: 2,059 Katılma Tarihi: 21-08-2012 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

40bin Atama Kesin

Eğitim Bir Sen Genel Sekreteri Ahmet Özer ; Alan değişikliği olacak.Şu an normlar güncelleniyor. Belli plan dahilinde öz. geri dönmek isteyenlere fırsat verileceğini düşünüyorum.

Eğitim Bir Sen Genel Sekreteri Ahmet Özer ;

Alan değişikliği olacak.Şu an normlar güncelleniyor. Belli plan dahilinde öz. geri dönmek isteyenlere fırsat verileceğini düşünüyorum.

Yönetici atama yönt.ile ilgili olarak müşteşar beyin talimat verdiğini duydum.Yeni yönetmeliği önümüzdeki hafta bekliyoruz. Umarım geç kalmaz

Haziran ilk atamayı Nabi Bey’le ilk görüşmemizde dile getirdik.Hayır cevabı alınca Ağustos atamasının ez az 60 bin olmasını talep ettik.

Ağustosta 60 bin talebimizi Maliye ile görüşceğini bakan bey söyledi. Belli ki sonuç alamayınca ses çıkmadı.Konu web sayfamızda dile gelmişti

Dün ayrıca LYS için sınav harcı yatırıp onay almayanlar için ÖSYM Başkan Yard.ile görüştüm. Kitapçıklar gitmiş iş biraz zor görünüyor.

Taşra yöneticileri yönt. İnternete yeni kondu tartışılacak.Çıkması biraz zaman alır.

40 bin kesin. üstü olurmu bilmem.

Talebimiz tabiiki il emri.Bakalım yeni müsteşar nasıl bakacak göreceğiz.

Alan sınavı olmayan branşlar için süre iki yıl olmalıydı.

İmage

Kılığına baktığın aynalar mı çok kirli,
Nefsin,kılığından daha mı cin fikirli
Ne kirin,ne fikrin özetler seni
Babanda böbürlenip büyüklenirdi,sende
Sizler cet evlat kibirlisiniz kibirli

İmage
16-06-2013 03:58
Web Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
40bin Atama Kesin - KaanBayturk - 16-06-2013 03:58

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

tanıtım haberi- son haberler- haber- kahramanmaraş haberleri- wikigazete.com- webcimo- Hava Durumu- sanierungsunternehmen -

Öğretmen Sitesi

Öğretmen Siteleri

Öğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir