395 defa görüntülendi.

Taksim Meydanı millete teslim edildi

KaanBayturk
Administrator

Mesajlar: 2,059 Katılma Tarihi: 21-08-2012 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

Taksim Meydanı millete teslim edildi

'Milli İradeye Saygı Mitingi'nde konuşan Başbakan Erdoğan, Şu anda Gezi Parkı boşaltıldı, Taksim Meydanı boşaltıldı ve bu millete teslim edildi.'

AK Parti İstanbul İl Başkanlığı'nın düzenlediği “Milli İradeye Saygı” mitinginde vatandaşlara seslenen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Eğer Türkiye fotoğrafı görmek isteyen varsa, uluslararası medyaya rağmen görmek isteyen varsa, fotoğraf burada" dedi. Başbakan Erdoğan, "Dünyanın her yerinde meydanlara çıkan, bize dualarını esirgemeyen kardeşlerimi İstanbul'dan selamlıyorum. Avrupa'nın onlarca kentinde, Amerika Birleşik Devletleri'nde, Ortadoğu'da, Asya'da bizi bağrına basan, bizim için sokağa çıkan, bizim için için hayır dualarını gönderen, yollayan tüm kardeşlerimi, tüm dostlarımızı İstanbul'dan yürekten selamlıyorum" ifadelerini kullandı.Taksim Meydanı millete teslim edildi
Başbakan Erdoğan, "Şu anda Gezi Parkı boşaltıldı, Taksim Meydanı boşaltıldı ve bu millete teslim edildi. Şu anda İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Gezi Parkı'nın içini temizledi. Şimdi çiçeklendirmesini yapıyor, yeşillendirmesini yapıyor. Gerçek çevreciler şu anda iş başında. Atatürk Anıtı'nın ki Cumhuriyet Anıtı'dır adı aynı zamanda. Oranın da çevresindeki çiçeklendirmeler yapıldı" şeklinde konuştu.
Parklar asla işgal altında olamaz
Başbakan Erdoğan, şöyle devam etti:
"Halk diyorsa ki; Biz Taksim'e şehir müzesi istemiyoruz. Şehir müzesini de yaparken Gezi Parkı'nı yakıp yıkmayacağız, ağaçları kesmeyeceğiz. Oradaki 600 ağacın yaklaşık 500'ünü yine orada kullanacağız. Kalan 100'ünü ise oradan söküp müzenin çevresine ve yayalaştırma alanının içine kullanacağız.
Ne deseler beğenirsiniz. Çoğu dedi ki: 'Güzel'... Güzelse o zaman hemen dedim bu akşam, gider gitmez, söyleyin Gezi Parkı'nı boşaltsınlar. Çünkü Gezi Parkı belli bir grubun parkı değildir. Gezi Parkı tüm istanbul halkının, tüm meydana gelenlerin parkıdır ve bu parklar asla işgal altında olamaz. Benim sabrım buraya geldi. Boşalttınız boşalttınız. Boşaltmadığınız takdirde, bedeli ne olursa olsun, Kılıçdaroğlu'na rağmen, terör örgütlerine rağmen burayı boşaltacağız dedim'' ifadelerini kullandı.
Türkiye sadece Taksim'den ibaret değil
Başbakan Erdoğan "Dost da düşman da artık şunu anlasın. Türkiye sadece Taksim Meydanı'ndan ibaret değildir. Türkiye sadece Kuğulu Park'tan ibaret değildir. Türkiye sadece Alsancak'tan ibaret değildir. Türkiye Kasımpaşa'dır. Türkiye Fatih'tir. Türkiye Üsküdar'dır. 39 ilçemizin hepsini söylüyorum" dedi.
Türkiye sosyal medya üzerinden, üzerinde ameliyat yapılabilecek bir ülke değildir
Türkiye'nin sosyal medya üzerinden, üzerinde ameliyat yapılabilecek bir ülke olmadığını belirten Başbakan Erdoğan, "Türkiye'yi tanımaktan aciz parlamentoların kararlarıyla mahkum edilebilecek bir ülke hiç değildir. Avrupa Birliği Parlamentosu bizimle ilgili bir karar almış. Haddini bil ya, haddini bil. sen Türkiye ile ilgili karar almaya yetkili misin ya? Daha ilk gün ne dedim, 'Sizin aldığınız kararı tanımıyoruz' dedim. Ve aldıkları kararı kendilerine iade ettim" diye konuştu.

İmage

Kılığına baktığın aynalar mı çok kirli,
Nefsin,kılığından daha mı cin fikirli
Ne kirin,ne fikrin özetler seni
Babanda böbürlenip büyüklenirdi,sende
Sizler cet evlat kibirlisiniz kibirli

İmage
16-06-2013 06:49
Web Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Taksim Meydanı millete teslim edildi - KaanBayturk - 16-06-2013 06:49

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Tüm yurtta Mısır'daki katliam protesto edildi KaRNeC 0 373 15-08-2013 02:04
Son Mesaj: KaRNeC
  ÖSYM Bir Sınavı Daha Şaibe Yüzünden İptal Edildi ! Ebru 0 576 05-09-2012 06:58
Son Mesaj: Ebru
  40 bin öğretmen alımı kanun tasarısı kabul edildi Turkojan 0 595 12-07-2012 07:42
Son Mesaj: Turkojan

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

tanıtım haberi- son haberler- haber- kahramanmaraş haberleri- wikigazete.com- webcimo- Hava Durumu- sanierungsunternehmen -

Öğretmen Sitesi

Öğretmen Siteleri

Öğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir