394 defa görüntülendi.

Eylemci öğrenciye kredi yok!

KaRNeC
Site Kurucusu

Mesajlar: 19,178 Katılma Tarihi: 26-02-2011 Rep Puanı: 123 Durum: Çevirimdışı

Eylemci öğrenciye kredi yok!

İmage

Öğrenciler için burs müracaat şartları yayımlandı. KYK sitesinde dikkat çeken madde!

Yüksek Öğrenim KYK Genel Müdürlüğü'nün 2013-2014 öğretim yılı yurt içinde okuyan önlisans, lisans, özel yetenek, master ve doktora öğrencileri için burs ve öğrenim kredisi müracaat şartları yayımlandı. Yüksek Öğrenim KYK Genel Müdürlüğü'nün internet sitesindeki duyuruda, yurt içinde yüksek öğrenim gören başarılı ve ihtiyaç sahibi öğrencilere karşılıksız verilen para anlamındaki burs başvuru şartlarına göre, öğrenciye normal öğrenim süresince verilen öğrenim kredisinde ilginç maddeler yer alıyor.

Kurum, öğrenim kredisi verilmeyecek öğrenciler arasında, öğrenim görmekte olduğu öğretim kurumlarında, eklentilerinde, kalmakta olduğu yurtta, öğretim kurumu veya barındığı yurdun dışında, münferiden veya topluca her ne şekilde olur ise olsun anarşi ve terör olaylarına karışan, öğrenim özgürlüğünü ihlal edici (Direniş, boykot, işgal, yazı yazma, resim yapma, slogan atma vs.) davranışlarda bulunan bu fiillere eksik veya tam teşebbüste bulunan, üzerinde veya kendi kullanımına bırakılmış yerlerde ateşli silahlar, patlayıcı maddeler, bıçaklar vs. tüm kesici, delici, yakıcı, boğucu, ezici, parçalayıcı, eza ve cefa verici olarak salt saldırı ve savunmada kullanılmak üzere, özel nitelikte yapılmış olan her türlü suç aletlerinden birini veya birkaçını bulunduran öğrencilere kredi verilmeyeceği açıklandı.

Kurumun üniversite öğrencilerine aylık 280 TL olarak ödenen burslarına ilişkin söz konusu bu madde, 'Gezi Parkı' olayları nedeniyle eylemlere katılan öğrencileri de içeriyor.
30-07-2013 05:08
Web Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Eylemci öğrenciye kredi yok! - KaRNeC - 30-07-2013 05:08

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  MÜJDE: Kredi kullananlar bu habere dikkat etsin Yeliz 0 461 03-09-2012 02:14
Son Mesaj: Yeliz
  Hangi banka ne kadar hesap işletim ve kredi kartı ücreti alıyor? KaRNeC 0 1,506 28-08-2012 09:00
Son Mesaj: KaRNeC
  Sınıf öğretmenleri 7 yaş altı öğrenciye hazır değil Turkojan 0 621 12-07-2012 08:27
Son Mesaj: Turkojan

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

tanıtım haberi- son haberler- haber- kahramanmaraş haberleri- wikigazete.com- webcimo- Hava Durumu- sanierungsunternehmen -

Öğretmen Sitesi

Öğretmen Siteleri

Öğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir