519 defa görüntülendi.

Bakan Nabi Avcı Ne Cevap Verecek ?

KaRNeC
Site Kurucusu

Mesajlar: 19,178 Katılma Tarihi: 26-02-2011 Rep Puanı: 123 Durum: Çevirimdışı

Bakan Nabi Avcı Ne Cevap Verecek ?

Sınıf Öğretmenlerinin değişik branşlara geçişinin sağlanması nedeniyle öğrenci ve öğretmenlerin sorunlar yaşadığı ileri sürülerek, bu sorunların giderilmesi amacıyla nasıl bir yol izleneceği konusu Milli Eğitim Bakanına soruldu.

Konuyu soru önergesi yoluyla gündeme taşıyan Milletvekili Hasan Hüseyin TÜRKOĞLU; 2012 yılında Sınıf Öğretmenlerinin değişik branşlara geçirilmesi nedeniyle öğrencilerin branşından uzak kalmış öğretmenlerden eğitim aldıklarını ve mağdur olduklarını, ayrıca branş öğretmenlerinin de norm dışı kalmaları ve yer değiştirmelerde boş kadro bulamama gibi sorunlarla karşılaştıklarını ifade ederek, Milli Eğitim Bakanı Nabi AVCI tarafından cevaplandırılmak üzere konuya ilişkin bazı sorular sordu.

Önergedeki sorular:

1) Branşa geçen sınıf öğretmenlerine tekrar sınıf öğretmenliğine geçiş imkanı verilecek midir?

2) Branş değişikliği 2013-2014 Eğitim Öğretim yılında da devam edecek midir?

3) Branşa geçen sınıf öğretmenleri dolayısıyla başta İngilizce olmak üzere birçok branşta öğretmen alımının az olacağı hatta belki de olmayacağı ihtimali var mıdır?

4) Hem öğrenciler hem de öğretmenler açısından yaşanan bu mağduriyeti gidermek için bir önlem almayı düşünüyor musunuz?
15-08-2013 02:18
Web Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Bakan Nabi Avcı Ne Cevap Verecek ? - KaRNeC - 15-08-2013 02:18

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Milli Eğitim Baknı Nabi Avcı Değişecek mi ? KaRNeC 0 562 31-10-2013 02:50
Son Mesaj: KaRNeC
  Nabi Avcı Felaket Tellallığına Devam Ediyor ! KaRNeC 0 1,157 08-10-2013 10:22
  Bakan Avcı "Şubat Ataması Olmayacak !" KaRNeC 0 482 03-10-2013 10:54
  MEB Şubat Ataması Şikayetine Cevap Verdi! İşte O Metin ! Ebru 0 762 02-10-2013 09:10
Son Mesaj: Ebru

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

tanıtım haberi- son haberler- haber- kahramanmaraş haberleri- wikigazete.com- webcimo- Hava Durumu- sanierungsunternehmen -

Öğretmen Sitesi

Öğretmen Siteleri

Öğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir