470 defa görüntülendi.

2 Buçuk Milyon Üyeli Kur'an-ı Kerim Sayfasındaki Ahlaksızlık

KaRNeC
Site Kurucusu

Mesajlar: 19,178 Katılma Tarihi: 26-02-2011 Rep Puanı: 123 Durum: Çevirimdışı

2 Buçuk Milyon Üyeli Kur'an-ı Kerim Sayfasındaki Ahlaksızlık

Türkiye'nin en büyük facebook sayfalarından birisi de Kur'an-ı Kerim sayfası. Bu sayfaya üye olanlar, ben de dahil, dini bir paylaşım platformu diye üye olmuştum. Ülkemizde dinin en iyi ve kolay istismar edilen şey olduğunu bir an unutmuşum. Sayfaya üye olduktan sonra yapılan paylaşımlar ilk etapta bir magazin sayfasına mı yoksa siyaset sayfasına mı üye oldum sorusunu sormamam neden oldu.

Bu sayfaya üye olanları sayfadan çıkmaya davet ediyorum. Yüce Kitabımızın böyle paylaşımlarla altına yapılan iğrenç yorumlarla aynı sayfada yer alması utanç verici.

2 milyon 400 bin beğenisi olan ve beğenenlerin tümünün de beğeni amacı, ismine hürmeten ve paylaşımların dini nitelikli paylaşımlar olacağı beklentisinden dolayıdır.

Kur'an-ı Kerim sayfasındaki paylaşımlara bakarsanız son.tv ve stargazete.com haber sitelerindeki paylaşımları beğenenlere sunuyor.

Amaç tamamen ticari. Beğenen arkadaşları beğenmemeye davet ediyorum.

İmage

İmage

İmage

İmage
23-08-2013 09:55
Web Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
2 Buçuk Milyon Üyeli Kur'an-ı Kerim Sayfasındaki Ahlaksızlık - KaRNeC - 23-08-2013 09:55

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Kur'an-ı Kerim'i Siyasete Bulaştıran Sayfadan Yorumlar KaRNeC 0 409 23-08-2013 03:38
Son Mesaj: KaRNeC
  Erdoğan'ın 120 Milyon $'lık yeni uçağı! Ebru 0 505 20-07-2013 03:08
Son Mesaj: Ebru
  Ahlaksızlık Diz Boyu ! Baba-Kız Asansörde Öpüşüyor Arzu Rana 0 4,367 15-08-2012 08:29
Son Mesaj: Arzu Rana

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

tanıtım haberi- son haberler- haber- kahramanmaraş haberleri- wikigazete.com- webcimo- Hava Durumu- sanierungsunternehmen -

Öğretmen Sitesi

Öğretmen Siteleri

Öğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir