657 defa görüntülendi.

Norm Fazlaları Varken, Ücretli Öğretmenleri Duyunca Çok Kızdı !

Ebru
Site Yöneticisi

Mesajlar: 6,579 Katılma Tarihi: 04-03-2011 Rep Puanı: 27 Durum: Çevirimdışı

Norm Fazlaları Varken, Ücretli Öğretmenleri Duyunca Çok Kızdı !

İmage
Vali Münir Karaoğlu, İnegöl'deki eğitim yatırımlarını yerinde inceledikten sonra, yeni Kaymakam Ali Akça'yı makamında ziyaret ederek görevinde başarılar diledi. Karaloğlu, İnegöl ile alakalı brifing aldı.

Hayırsever işadamı Mehmet Yıldız tarafından eşi adına yaptırılan Sevim Yıldız Mesleki Eğitim Kampusu'nu gezen vali, öğrencilere başarılar diledi. İncelemeler sırasında yetkililerle konuşan Vali Karaoğlu, yarım kalan işler için yetkilileri fırçaladı.

Karaoğlu, sınıf ziyareti sırasında kampusta görev yapan öğretmenlerin hepsinin ücretli öğretmen olduğunu öğrenince kızdı. Karaloğlu, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Baştürk'e, norm fazlası öğretmenlerin kampusta görevlendirilmesi yönünde talimat verdi.

Etiketler: Bursa valisi, Münir Karaoğlu, norm kadro fazlası, ücretli öğretmen, tepki, fırçalama

İranlı şair Şirazi Derki ; Aşk'a uçma kanatların yanar,
Hz.mevlana der ki; Aşk'a uçmayan kanatlar neye yarar.
(Bu Mesaj 28-09-2013 10:17 değiştirilmiştir. Değiştiren : Ebru.)
28-09-2013 10:16
Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Norm Fazlaları Varken, Ücretli Öğretmenleri Duyunca Çok Kızdı ! - Ebru - 28-09-2013 10:16

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  ücretli öğretmene de KADRO! mila 0 742 27-09-2013 06:27
Son Mesaj: mila
  Ataması yapılmamış ve ücretli öğretmenlik yapan bir öğretmenimizin mektubu KaRNeC 0 644 23-09-2013 10:49
Son Mesaj: KaRNeC
  Ücretli Öğretmenlik Şartları, Başvuruları ve Tüm Bilgiler KaRNeC 0 2,827 15-08-2013 04:24
  Ankara'da Bilişim Teknoloji Öğretmenleri Görevlendirilecek ! KaRNeC 0 634 10-08-2013 09:42

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

tanıtım haberi- son haberler- haber- kahramanmaraş haberleri- wikigazete.com- webcimo- Hava Durumu- sanierungsunternehmen -

Öğretmen Sitesi

Öğretmen Siteleri

Öğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir