227 defa görüntülendi.

Motel Yönetimi ve Online Pazarlama

dilokullari
Öğretmen
**

Mesajlar: 35 Katılma Tarihi: 10-12-2013 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

Motel Yönetimi ve Online Pazarlama

Web Adresi: http://hotelrunner.com/tr
Site İçeriği: Hotel Yönetimi

HotelRunner neye yarar?
HotelRunner, hotelinize özel internet içeriklerinizi çok kolay bir şekilde oluşturup bu içeriği yönetmenizi, dünya çapında görünmenizi bir üst düzeye çıkartmanızı, odalarınızı ve müşterilerinizi yönetip durumlarını anlık öğrenmenizi ve tüm on-line mecra ve kanallardan rezervasyon kabul etmenizi sağlayan bulut tabanlı konaklama tesisi pazarlama ve yönetim sistemidir.

HotelRunner motelim için ne gibi bir kazanç sağlar?
HotelRunner, çevrimiçi fiyat ve oda yönetim sistemi, moteliniz için pro bir websitesi ve Facebook motel sayfası, bütün çevrimiçi rezervasyon ve ödeme kabul etme imkanı, müşterilerinizin yönetimi ve bunun yanında sosyal medya görünürlüğünüzü üst düzeye getirmek için kullanabileceğiniz sosyal promosyonlar ve kupon temin eder. Servisimiz web'de, tablet ve mobil cihazlarda sorunsuz ve aksamadan çalışır.

HotelRunner yeni alıcılar çekmeme nasıl katkıda bulunur?
HotelRunner model odalarınızı kendinize ait internet sitenizden ve Facebook'tan rezervasyon yoluyla satmanızı; uluslararası çevrimiçi satış kanalları ve acentelerle sistem entegresi sağlar.

HotelRunner'la otelimin odalarını satmaya başlamak için ne kadar ücret ödemeliyim?
Baştan satın almanız gereken hiçbir şey yok, yazılım ve kurulum yok. Hiç para ödemeden başlayabilir ve gerektiğinde kullandıkça ödeyebilirsiniz. Şimdi tesisinize bir iyilik yapıp otel sistemleri konusunda tam olarak uzman bir bulut platformuna motel yönetiminizi taşıyın.
10-12-2013 03:24
Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Motel Yönetimi ve Online Pazarlama - dilokullari - 10-12-2013 03:24

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Pusuline Online Eğitim Hizmetleri b.a.f. 0 10 Dün 11:35
Son Mesaj: b.a.f.
  Tesettür de Yardımınıza Koşan Online Alışveriş Sitesi zubamba 0 17 27-11-2016 02:23
Son Mesaj: zubamba
  Online Kaliteli Film İzlemenin Adresi b.a.f. 0 16 27-11-2016 12:59
Son Mesaj: b.a.f.
  Piabet Online Bet seohaber 0 16 20-11-2016 12:11
Son Mesaj: seohaber

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

tanıtım haberi- son haberler- haber- kahramanmaraş haberleri- wikigazete.com- webcimo- Hava Durumu- sanierungsunternehmen -

Öğretmen Sitesi

Öğretmen Siteleri

Öğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir