303 defa görüntülendi.

Kısa Sürede İngilizce

dilokullari
Öğretmen
**

Mesajlar: 35 Katılma Tarihi: 10-12-2013 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

Kısa Sürede İngilizce

İmage

AEC İngilizce Eğitimin başlamasından önce öğrencilere yaptığımız Seviye Tespit Sınavları vasıtasıyla öğrenci ihtiyaç analizi yaparak, İngilizce'yi öğrenme amacınızı belirliyoruz. Böylelikle eğitimlerimizi süregelen klasik yöntemlerden farklı olarak kurumların ve bireylerin ihtiyaçlarına ve beklentilerine yönelik en doğru programı hazırlayarak vermeyi amaçlamaktayız. AEC Kurumumuzca verilen ingilizce eğitimlerde, deneyimli öğretim görevlilerimizle gramere dayalı bir ingilizce kursu dışında, farklı olarak konuşmaya dayalı bir eğitim imkanı sunmaktayız. Böylece kısa sürede ingilizce belirlediğiniz ve ulaşmak istediğiniz seviyeye uygun bir biçimde kalıcı ve akıcı bir şekilde öğrenmenizi sağlıyoruz. Hemen şimdi sizleride ingilizce özel ders florya bünyesine bekliyor, ingilizce öğrenmenin kolaylığını keşfetmenizi istiyoruz. Üstelik yenilenen sınav ingilizcesi programıyla.
10-12-2013 03:28
Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Kısa Sürede İngilizce - dilokullari - 10-12-2013 03:28

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  0dan İngilizce Öğren resthit 0 10 19-11-2016 02:20
Son Mesaj: resthit
  WhatsApp durumlari ve kısa anlamlı sözler zubamba 0 18 23-08-2016 09:21
Son Mesaj: zubamba
  Pratik İngilizce Konuşma Eğitim Seti seo1234seo 0 30 10-05-2016 08:17
Son Mesaj: seo1234seo
  Ucuz Playstation 4 ve Xbox One Oyunları (Uzunsa kısa hali : Ucuz Ps4 Oyunları) zubamba 0 54 20-03-2016 06:58
Son Mesaj: zubamba

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

tanıtım haberi- son haberler- haber- kahramanmaraş haberleri- wikigazete.com- webcimo- Hava Durumu- sanierungsunternehmen -

Öğretmen Sitesi

Öğretmen Siteleri

Öğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir