263 defa görüntülendi.

Xuufy

b.a.f.
Profesör Dr.
*****

Mesajlar: 1,500 Katılma Tarihi: 01-01-2014 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

Mesaj: #1
Xuufy
İmage

İnternet kullanıcılarına faydalı olabilmek için oluşturulmuş olan Xuufy adlı websitesi içerisinde yer alan kategorileri birbir sizlere açıklayacağız. Xuufy, önceliğini kullanıcılara yarar sağlamak için oluşturulmuş bir platformdur. Sitemizde Dini Bilgiler, Fıkralar, Genel Kültür, Kim Kimdir, Rüya Tabirleri, şarkı sözü, Şiirler olmak üzere birçok kategori yer almaktadır. Şimdi kategorilerin genel amaçlarını sizlere sunacağız.

İnsan hayatında önemli noktalardan biridir dindir. İnsanlar inançlarına sıkı sıkıya bağlıdırlar. Din hakkında geniş kapsamlı bilgi edinmek isterler. Çoğu kişi için merak edilen bazı sorular vardır. Dini hakkında daha fazla bilgi edinmek için birçok araştırma yaparlar, kafalarındaki soru işaretlerini giderirler. Bu araştırmayı da çoğu zaman internet üzerinden yaparlar. En doğru dini bilgilere ulaşmak için birçok kaynağa da böylelikle göz atmış olurlar.

Uykumuz geldiğinde uyuruz, peki ya sonrası. Uyku halindeyken görmüş olduğumuz rüyalar veya kabuslar ne olacak. Tabi insanoğlu durur mu, geçmişten günümüze kadar olan sürede, görülen rüyalar yorumlanmış, ne anlama geldiği hakkında bir sonuca varılmıştır. Böylelikle bu yorumlar toplanıp, rüya tabirlerini oluşturmuştur. Rüya tabirleri, insanların görmüş oldukları rüyaların ne anlama geldiğini yorumlama sanatıdır da diyebiliriz.

Müzik, insanların vazgeçilmez zevklerinden biridir. Ama her insanda aynı tarz müziği dinlemez. Herkesin farklı bir zevki ve tarzı vardır. Sanatçıların yapmış olduğu şarkıları dört gözle bekleyen, müzik tutkunları, bu şarkıların sözlerine de bir o kadar önem verir. Müziğe olan ilgi aslında sözlerinden de kaynaklanmaktadır. Birçok şarkı sözlerinin de yer aldığı sitemizde, müzik tutkunları artık istedikleri anda beğendiği şarkıların sözlerine ulaşabilecekler.

Bizler toplumsal olarak çok duygusalızdır. Durum böyle olunca şiirler de hayatımızda önemli bir mevkidedir. Bizler öğretmenlerimiz için, büyüklerimiz için, aşık olduğumuz insanlar için birçok şiirler yazmış bir milletiz. Şiir dediğimizde, kişinin o anki duygularının kağıda yansımasıdır diyebiliriz. İnsan şiir okurken de bir o kadar zevk alır ve şiirin duygusal yönü onu içine çeker.

Daha fazlası için sitemizi ziyaret edebilirsiniz > Xuufy
20-01-2014 09:38
Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »


Bu Konudaki Mesajlar
Xuufy - b.a.f. - 20-01-2014 09:38

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

bim aktüel ürünler Betist tanıtım yazısı

Öğretmen Sitesi

Öğretmen SiteleriÖğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir