246 defa görüntülendi.

Otel Yorumları

risal
Öğretmen
**

Mesajlar: 44 Katılma Tarihi: 19-01-2014 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

Otel Yorumları

Site adı: Tatil Yorum
Site Url: http://www.tatilyorum.com
Kuruluş Yılı: 2013
Yazılım Altyapı: PHP - Wordpress
Faliyet Alanı: Otel iletişim bilgileri, rezervasyon ve fiyat bilgileri, otel şikayetleri, otel yorumları
Sloganı: Tatil Burada Başlıyor

Site Detaylı Tanıtımı: Sitede Türkiye'de yer alan 7.500'ün üzerindeki pansiyon, motel, otel, tatil köyü, kamp alanları gibi turistik tesislerin genel özelliklerinin yanı sıra. Detaylı iletişim bilgileri Google yol tarifi uygulaması ile otel yol tariflerini ziyaretçilerine tek saya üzerinden sunuyor. Ayrıca sitede otel rezervasyon ve fiyat bilgilerine ulaşabiliyorsunuz. Sitenin bir diğer güzel özelliği ise, incelediğiniz turistik tesis hakkında yorum yapabilmeniz. Üstelik yaptığınız yorum illaki tesisi öven bir yorum olmasıda gerekmiyor, yani otel şikayetlerinizi gönül rahatlığı ile dile getirebilirsiniz. Böylelikle sizden sonra o otelde konaklayacak ziyaretçilere izlenimlerinizi aktarmış olursunuz. Bu yazıda sitedeki erken rezervasyon ile ilgili kaleme alınmış makalenin linki: http://www.tatilyorum.com/erken-rezervasyon/
26-01-2014 10:58
Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Otel Yorumları - risal - 26-01-2014 10:58

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Uludağ Otel – En Çok Tercih Edilen Kayak Otelleri - Tatil Fırsatları Uludag Otel 1 27 28-10-2016 04:13
Son Mesaj: dienmaytrangiaabc
  Otel ekipmanlarinda tek adres zubamba 0 22 22-08-2016 05:55
Son Mesaj: zubamba
  En Ucuz Antalya Havalimanı Otel Transferi zubamba 0 31 08-08-2016 07:13
Son Mesaj: zubamba
  Otel Şikayetleri - Otel Yorumları - Otel Tavsiyeleri seoptimizasyon 0 30 02-07-2016 05:26
Son Mesaj: seoptimizasyon

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

tanıtım haberi- son haberler- haber- kahramanmaraş haberleri- wikigazete.com- webcimo- Hava Durumu- sanierungsunternehmen -

Öğretmen Sitesi

Öğretmen Siteleri

Öğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir