206 defa görüntülendi.

knight online

osman75
Profesör Dr.

Mesajlar: 2,069 Katılma Tarihi: 16-01-2014 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

knight online

Knight Online There is an error in the selected server Hatası ve ÇözümüOnline oyunların en önemlilerinden biri olan knight online'ın her güncellemesinin ardından yarattığı sorunlar

biz oyuncuların korkulu rüyası olmaktadır.Ancak hatalar beraberinde sorunları ve bu sorunların çözümüde getirmektedir.
Yazımda öncelikle bu hatanın sebebini açıklamak istiyorum. Bu hata NTTGame’in yaptığı anlamsız ve oyuncuları kaybetmekten başka bir işe yaramayan

güncellemesinden kaynaklanmaktadır.Güncellemede ki açıklar beraberinde bu sorunu getirmektedir.
Güncellemede yapılan değişikliklerden biride ‘ip kısıtlaması’dır. Yani aynı ipden sadece 1 char (karakter)açabilirsiniz ikincisini asla ve asla

açamazsınız. Durumu size şu şekilde özetlemek gerekirse Örneğin apartmanınızdan yada okulunuzda yurtta 2-3 kişi aynı interneti kullanıyor ve 1 kişi

knight oynuyor, o oyundayken siz kesinlikle oyuna giremezsiniz ve

There is an error in the selected

server hatası ile karşılaşırsınız tabi premium kullanıcı hesabınız yoksa.. Premiumu olanlar için herhangi bir sınır yok aynı ipden sınırsız char

açabilirler…
NTTGame ekibi bu aptalca ip kısıtlaması yaparken internet kafelerden oynayanları hiç düşünmemiş olacak.Çünkü aynı ipden 30 dan fazla bilgisayarın

olduğu kafe yurt gibi ortamlarda sadece bir karekterin oyunu açması oyunu geliştirmekten çok baltalamak için yapılmış bir uygulama olacaktır.
Bu hatanın çözümünü ayrıntılı olarak öğrenebilmek için tıklayın
Bunun haricinde siz oyuncuların bir başka vazgeçemediği program olan pedal

programı
nı tanıtmak istiyorum.
Çoğu yeni arkadaşımızın ilk amacı genelde bir tane key sender programı yapmaktır.Ama malesef windows 7 'den dolayı sorunlar çıkmakta ve bunun

çözümünü bulamamaktasınız.
Bu programla neler yapılabilir?
İstediğiniz zaman aralığında istediğiniz tuşları sürekli bastırabilirsiniz, ayrıca windows 7 64 bit uyumluluğunu da ekledim. Bu program sayesinde

çarınızı çok kolay seviye atlattım. Gece bıraktığınız çarınızı sabah uyandığınızda 10larca level atlamış halde bulmak çok hoşunuza gidecek.
06-03-2014 12:33
Web Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
knight online - osman75 - 06-03-2014 12:33

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Tesettür de Yardımınıza Koşan Online Alışveriş Sitesi zubamba 0 17 27-11-2016 02:23
Son Mesaj: zubamba
  Online Kaliteli Film İzlemenin Adresi b.a.f. 0 16 27-11-2016 12:59
Son Mesaj: b.a.f.
  Piabet Online Bet seohaber 0 16 20-11-2016 12:11
Son Mesaj: seohaber
  Tesettür Giyim de Yardımınıza Koşan Online Alışveriş Sitesi zubamba 0 12 13-11-2016 07:59
Son Mesaj: zubamba

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

tanıtım haberi- son haberler- haber- kahramanmaraş haberleri- wikigazete.com- webcimo- Hava Durumu- sanierungsunternehmen -

Öğretmen Sitesi

Öğretmen Siteleri

Öğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir