297 defa görüntülendi.

Dövmeci

b.a.f.
Profesör Dr.
*****

Mesajlar: 1,500 Katılma Tarihi: 01-01-2014 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

Mesaj: #1
Dövmeci
Dövme sanatı herkesin dikkatini çekebilen ve duyguların anlatılabildiği bir nitelik taşımaktadır. Ülkemizde bu konuda oldukça fazla sayıda kişinin hislerini, duygularını ya da farklı bakış açısı içerisinde görselleri vücutlarında sergilemelerin tümüne dövme sanatı diyebiliriz. Bu hizmetten yararlanmak için ciddi şekilde araştırmalar yapılarak destek alacağınız yerin uzman kişilerden ve sertifikalı olarak çalıştıklarına dikkat etmelisiniz.

Birçok farklı modellerle istediğiniz tercihler üzerinde size en nezih bir ortamda en iyi hizmeti vermeye çalışmaktayız. Müşterilerimizin memnuniyeti firmamız açısından her şeyden önde tutularak çalışmalarımıza bu doğrultuda devam etmekteyiz. Dövme sanatını uygulayan kişilere dövmeci denilir. Sizlerin taleplerini en iyi şekilde karşılamak adına MEB onaylı Kalfalık ve Ustalık belgesine de sahip tek stüdyo olarak hizmet sağlamaktayız. Sizlere stüdyomuzda geçici ve kalıcı dövme, kalıcı makyaj dövme bakımı, dövme sildirme hizmetleri ile taleplerinizi karşılamaya çalışmaktayız. Dövme sanatı konusunda sizlere her zaman en iyi bilgileri de aktarmak adına sitemizde ve stüdyomuzda öğrenmek istediklerinizde yardımcı olmaya çalışırız.

Dövme yaptırıp sonrasında sildirmek isteyen kişilerde bu konuda çok karşılaşılmaktadır. Sizlere bu konuda da en iyi hizmeti sağlamak amacıyla gerekli çalışmalarımızı dövmeci adı altında bulunan profesyonel çalışanlarımız ile sağlamaktayız. Tüm ön yargılarınızdan kurtularak aldığınız hizmet sonunda mutlu olarak ayrılacağınızı sizlere sağlamak adına stüdyomuzda gereken tüm konularda destek sağlayarak memnuniyetini kazanmak için gerekli hassasiyeti göstermekteyiz.
03-04-2014 04:51
Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »


Bu Konudaki Mesajlar
Dövmeci - b.a.f. - 03-04-2014 04:51

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

bim aktüel ürünler Betist tanıtım yazısı

Öğretmen Sitesi

Öğretmen SiteleriÖğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir