214 defa görüntülendi.

Okul Sırası

osman75
Profesör Dr.

Mesajlar: 2,072 Katılma Tarihi: 16-01-2014 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimiçi

Okul Sırası

Okullar, eğitim kurumları geçmiş yılların tersine çok daha çağdaş ve de teknolojik bir ekipmana sahip bir şekilde eğitim sunuyor. 2000'li

senelerden önce mektep sınıflarında kara tahtalar, tebeşirler ve tahtadan masa sandalyeler bulunurken bunların yerini artık çokça modern

tasarımlara sahip ve de çok daha fonksiyonel bulunan okul mobilyaları almaya başladı.

Her sene çeşitli bir şekilde öğrencilerin kullanacağı okul mobilyalarının, nitelikli malzemelerden dayanıklı ve de güvenilir bir biçimde

üretilmesi ürünün yüksek ömürlü olması için önemlidir. Eğitim kurumlarında okul sırası modelleri bugün çok daha

farklı bir tasarıma sahip olarak üretiliyor. Masa ve koltuğun birbirine monteli bir şekilde üretildiği yeni okul sıraları tekli, ikili ve üçlü

sıralar şeklinde olabiliyor. Toplantı ve konferans salonlarında oturma kısmının hareketli olduğu yeni okul sıraları, oturup kalkerken daha kolay

hareket edilmesini sunmaktadır.

Yazı tahtaları da sınıflarda değişerek artık tebeşire ihtiyaç duyulmayan ve mürekkepli kalemlerin kullanıldığı

PVC ya da sunta olan yazı tahtaları, hem öğrenciler hem de öğretmenler için daha sıhhatli. Tebeşir tozunun solunmasına mâni olan yazı tahtaları,

daha net yazı yazılmasına ve yazıların daha net görünmesini sağlayarak anlama hızını arttırıyor. Ayaklı, portatif ve monte edilebilen yazı

tahtalarının ölçüleri de her ihtiyaca cevap verecek şekilde farklı ebatlarda üretiliyor.

Çiftli sıra tekli sıra eğitim gereçleri, eğitimim neferlerinin ihtiyacına en elverişli şekilde üretilerek herkesin daha iyi bir ortamda ders

almasını sağlamaktadır. Okul mobilyaları sadece sıralardan ve yazı tahtalarından

ibaret olmayıp oldukça çok farklı araç gereci de içinde barındırıyor. Bu nedenle haritalardan öğrenci dolaplarına kadar birçok okul mobilyasını

ve araç gerecini istek ve ihtiyaçlar doğrultusunda internet üzerinden sitemizden bulmak artık mümkün.

ofisart.com.tr
03-04-2014 04:31
Web Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Okul Sırası - osman75 - 03-04-2014 04:31

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  okul yönetim sistemi coestar333 0 11 26-10-2016 07:10
Son Mesaj: coestar333
  Dogru Okul seohaber 0 19 16-10-2016 11:43
Son Mesaj: seohaber
  PENGUEN OKUL GEREÇLERİ osman75 0 22 25-09-2016 11:02
Son Mesaj: osman75
  Okul turları ile gezerek öğrenin seo1234seo 0 32 27-05-2016 08:55
Son Mesaj: seo1234seo

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

tanıtım haberi- son haberler- haber- kahramanmaraş haberleri- wikigazete.com- webcimo- Hava Durumu- sanierungsunternehmen -

Öğretmen Sitesi

Öğretmen Siteleri

Öğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir