184 defa görüntülendi.

vip dil eğitim

osman75
Profesör Dr.

Mesajlar: 2,068 Katılma Tarihi: 16-01-2014 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

vip dil eğitim

Vip dil eğitimi olarak 2010 yılından bugüne eğitim ürünleri,kitap ve sınav kitapları alanında online kitap
satışı yapmaktayız.Her türlü dini,felsefi,ekonomi,iş dünyası,yabancı diller,Türkiye'de yapılan sınavlar alanında tüm kitapların kampanyalı satış fiyatı ile satıldığı ender online kitap satış sitesidir.Kitap satışı konusunda hepimizin bildiği üzere, Türkiye'de bir çok kitap satış sitesi yayındadır.Bizim farkımız ise kampanyalı fiyatlarla tüm kitapları tek bir noktadan temin edebileceğiniz, hız ve kaliteden taviz vermeden ürünlerinizin anında kargolanacağı en büyük kitap e ticaret firması olmaktır.Yurtdışında dahi tedariki mümkün olmayan kitapları yurtiçine getirerek, ve üstelik hiç bir gümrük işlemiyle uğraşmadan, sanki yurtiçinde satılan kitaplarmış gibi alabileceğiniz bu değerli kitapları da vip dil eğitim ailesi olarak sitemiz üzerinden de temin edebilirsiniz.Her türlü kitapları online olarak kendi web sitemiz olan http://vipdilegitimi.com/ sitemiz üzerinden temin
edebilirsiniz.Yurtdışı kitaplarını da özel sipariş usülü yurtiçinde satışını yapan web sitemiz üzerinden de http://vipdilegitimi.com/diger
07-04-2014 09:39
Web Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
vip dil eğitim - osman75 - 07-04-2014 09:39

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Eğitim ve Spor Haberleri - Gazete Manşetleri Oku b.a.f. 0 7 03-12-2016 08:46
Son Mesaj: b.a.f.
  Sektörel bazlı kurumsal danışmanlık ve eğitim zubamba 0 20 21-09-2016 07:37
Son Mesaj: zubamba
  Ömür Boyu Eğitim mesut78 0 25 05-09-2016 02:28
Son Mesaj: mesut78
  Uzaktan Eğitim Aile Danışmanlığı Sertifika Programı coestar333 0 29 23-08-2016 10:20
Son Mesaj: coestar333

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

tanıtım haberi- son haberler- haber- kahramanmaraş haberleri- wikigazete.com- webcimo- Hava Durumu- sanierungsunternehmen -

Öğretmen Sitesi

Öğretmen Siteleri

Öğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir