407 defa görüntülendi.

Güzelim memleketim ne hale gelmiş!

KaRNeC
Site Kurucusu

Mesajlar: 19,178 Katılma Tarihi: 26-02-2011 Rep Puanı: 123 Durum: Çevirimdışı

Güzelim memleketim ne hale gelmiş!

İmage

Bugün de gazetelerin 3. sayfalarına birbirinden ilginç polis-adliye haberleri yansımaya devam etti..

İntihar eden genç annesinin üzerine düştü

Tekirdağ'da Yükseköğretime Geçiş Sınavı’ndan (YGS) istediği puanı alamadığı için intihar etmek istediği öne sürülen 16 yaşındaki M.Ö., 5’nci kattaki balkondan aşağı sarkarken kayıp, aşağıda onu kurtarmak isteyen annesi 42 yaşındaki S.Ö.’nün üzerine düştü.

Ambulansla hastaneye kaldırılan anne S.Ö. ayakta tedavi edilirken, M.Ö. ağır yaralandı. Yapılan ilk müdahalede M.Ö.’ün düşmenin etkisi ile karaciğerinde yırtık oluştuğu ve vücudunun çeşitli yerlerinden yaralandığı belirlendi. Anne S.Ö. ise düşme sırasında başını yere çarpması sonucu kafasından yaralandı.

Muayeneyi beklerken hamile kaldı

Zonguldak'ta 2 yıl önce 5 kişinin cinsel istismarına uğradığı dava devam ederken Adli Tıp Kurumu’na sevk edilen, verilen muayene gününü beklerken 4 kişiyle daha cinsel ilişkiye giren ve bu arada hamile kalan 15 yaşındaki E.T.’nin birleştirilen davalarında 5’i tutuklu 9 sanığın yargılanmasına devam edildi.

Duruşmada ifade veren E.T., bebeğin babası olduğu saptanan tutuklu sanık E.Ç.’nin sevgilisi olduğunu belirterek "İsteyerek birlikte oldum" dedi. Hamile E.T. bebeğini dünyaya getirdi ve yapılan DNA testinde babasının 18 yaşındaki E.Ç. olduğu saptandı. Duruşma, sanık avukatların savunma yapması için ertelendi.

86 yaşındaki adam tecavüze yeltendi

Aydın’da, 86 yaşındaki M.K., evine temizliğe gelen 55 yaşındaki N.D.’ye tecavüze yeltendiği iddiasıyla gözaltına alındı.

Evli, 7 çocuk babası M.K., iddiaya göre "Temizliğe nereden başlayayım amca?" diye soran temizlikçi N.D.’ye, iddiaya göre, "Boş ver temizliği sen benimle ilgilen" diyerek, içerdeki yatağa götürmeye çalıştı. Direnmesi üzerine kendisine M.K.’nin, "Sana 50 lira veririm" dediğini ileri süren N.D., hemen Efeler Polis Merkezi’ne gidip şikayetçi oldu.

İfadesinin ardından M.K., savcılığın talimatıyla tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.
12-04-2014 01:06
Web Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Güzelim memleketim ne hale gelmiş! - KaRNeC - 12-04-2014 01:06

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

tanıtım haberi- son haberler- haber- kahramanmaraş haberleri- wikigazete.com- webcimo- Hava Durumu- sanierungsunternehmen -

Öğretmen Sitesi

Öğretmen Siteleri

Öğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir