209 defa görüntülendi.

SAÇ EKİMİ

osman75
Profesör Dr.
*****

Mesajlar: 2,499 Katılma Tarihi: 16-01-2014 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

Mesaj: #1
SAÇ EKİMİ
Saç ektirmek kişinin görüntüsünü değiştirmek istemesiyle ilgili bir karardır ve saygı duyulması gerekir, teknolojinin nimetlerinden faydalanmak herkesin hakkıdır. Saçsız bölgelere tek, tek ekilmek suretiyle yapılan uygulamalar başarılı sonuçlar doğurmakta ve kişileri memnun etmektedir. Ancak bu konuda önemli olan doğru merkezlerle irtibata geçmek ve yetkin doktorların ellerine kendini teslim etmek. Saç Ekimi kolaydır ve eski görünümünüze kavuşmanız olasıdır.

Yanık sonrası kaşında ve saçında açılmalar olanlar, önceden yaptırdığı ekimlerden memnun olmayanlar ve stres sonrası oluşan açık alanları oluşanlar saç ektirebilir. Görünümün doğal olmadığı Saç Ekim Merkezi operasyonları artık tarihe karışmıştır. Geliştirilen yöntemlerle ekilen saçlar kendi saçınızdan farksız olmakta ve anlaşılmamaktadır. FUE denen teknik size bunu sağlar. Lokal anestezi ile uyuşturulan saç alınacak ve ekilecek bölgeler, steril ortamlarda saçın en kıllı olduğunuz yerlerden tek, tek alınmasıyla başlar. Sonrasında ekilecek alanda ekim sayısına uygun delikler açılır. Tek, tek ve özenle yerlerine yerleştirilen saçlar, tutunmaları için sağlamlaştırılır. Tabii bunların hepsi uzmanlık işidir.

Üç ay içinde ekilen bölgelerden sakal kıvamında saçlar uzamaya başlar. Aylık sürelerle kesilmesi gereken bu saçlar, eskisi gibi , yani dökülmeden önceki gibi sık olamazlar ama doğal görünürler ve saç ekimi yaptıran kişileri rahatsız etmezler. Aynı zamanda bir daha dökülmesi söz konusu olmayan saçları kendi saçınız gibi kullanabilirsiniz. www.sacekimikayseri.com
17-04-2014 02:08
Web Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »


Bu Konudaki Mesajlar
SAÇ EKİMİ - osman75 - 17-04-2014 02:08

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

bim aktüel ürünler Betist

Öğretmen Sitesi

Öğretmen SiteleriÖğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir