379 defa görüntülendi.

Muğla Koçluk Eğitimi

kocluk
Öğretmen
**

Mesajlar: 4 Katılma Tarihi: 02-05-2014 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

Mesaj: #1
Muğla Koçluk Eğitimi
Domain adı : muglakocluk.com

Site İsmi : Muğla Koçluk Eğitimi

Site Kuruluş Tarihi : 2013Koçluğun temelinde uyum, konuşulacak konunun belirlenmesi, güçlü soru sorma, gizlilik, güven oluşturma ve odaklanarak dinlemek vardır. Tüm kaynaklar danışanın içindedir, danışanın bildiğini bilmediğine keyifle bulma çalışmalarıdır. Bu doğrultuda kişinin ihtiyaç duyduğu kaynakların ortaya çıkarılması koçluk çalışmasının temelini oluşturmaktadır. Muğla Koçluk Eğitimi, koç ve danışanın birlikte yürüdüğü bir yolculuk programıdır.

Koçluk bağı kuran bireyler kişisel hedefler ve fırsatlar hususunda yepyeni perspektifler görmeyi, düşünme ve karar alma becerilerinin gelişmesini, başkalarıyla olan ilişkilerinin yararlılıklarının artmasını, özel ve iş hayatlarında seçtikleri rolleri sürdürmede gereken özgüveni oluşturmayı bekleyebilirler. Bu beklentiler de koçluk sayesinde gerçekleşir.

Yoğun ve güçlü bir öğrenme sürecidir ve öğrenme unsurlarının bütünleştirilmesiyle birlikte, koçluk konusundaki ustalığınızı derinleştirir. Muğla Koçluk Eğitimi uygulamalarınızın denetimi ve geribildirimi öğrenme laboratuarlarına katılım danışanlara koçluk etme ve koçluk deneyiminden öğrendiklerinizi amaca yönelik bir şekilde yansıtma; onaylanmış bir koçtan koçluk desteği alma görevler ve ekstra okumalarla uğraşmadır. Ayrıca, model ve prensiplerin koçluk sürecini ve deneyimini tanımlamaktaki ortak rolüne ilişkin daha derin bir bilinç kazanarak ve anlayışınızı geliştireceksiniz.

Muğla Koçluk Eğitimi ile Hedeflenen;

Güçlü ve gelişebilir yanlarımız bizim için önemlidir en önemli kaynağımızdır, hedefimiz güçlü yönlerimizi öne çıkartmaktır.

Etkili olabilmemiz için sadece düşünceleri değiştirmemiz yeterli değil, davranışları değiştirmeli ve eylem planına göre hareket etmeliyiz.

En mükemmel strateji bile o stratejiyi gerçekleştirecek davranışsal değişikliklerle desteklenmediği sürece olumlu sonuç vermeyecektir.

Muğla Koçluk Eğitimi ile ilgili detaylı bilgi almak için 0252 213 00 98 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Sitelerimiz:

Muğla Koçluk Eğitimi

Muğla koçluk, muğla koçluk eğitimi, muğla koçluk sertifikası, muğla koçluk semineri, muğla koçluk kursu, koçluk muğla, koçluk eğitimi, muğla, koçluk semineri muğla, koçluk sertifikası muğla ve muğla profesyonel koçluk eğitimleri ile ilgili bilgileri buradan takip edebilirsiniz.
02-05-2014 08:52
Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »


Bu Konudaki Mesajlar
Muğla Koçluk Eğitimi - kocluk - 02-05-2014 08:52

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Çocuklarımızın Geleceği İçin Okul Öncesi Eğitimi BazKriz 0 26 24-10-2017 11:00
Son Mesaj: BazKriz
  Koçluk Eğitimi zubamba 0 22 26-08-2017 05:01
Son Mesaj: zubamba
  Drone Eğitimi Veren Yerler kalp 0 20 02-08-2017 09:13
Son Mesaj: kalp
  Ukrayna'da Üniversite Eğitimi Fırsatı kalp 0 37 30-07-2017 06:08
Son Mesaj: kalp

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

bim aktüel ürünler Betist

Öğretmen Sitesi

Öğretmen SiteleriÖğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir