136 defa görüntülendi.

Çok Kısa Sürede Havacılık İngilizcesi Öğrenin

dilokullari
Öğretmen
**

Mesajlar: 35 Katılma Tarihi: 10-12-2013 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

Çok Kısa Sürede Havacılık İngilizcesi Öğrenin

İmage

Avitaion English Center İngilizce Dil Okulları, dil öğrenimindeki görüş karmaşasında, öğrenme yolunda oluşabilecek kargaşayı ve dengesizliğin gösterdiği etmenleri aradan çıkarmak üzere bir eğitim programı sunarak yabancı dil öğrenmek isteyenlere doğru bir yol çizmeyi hedeflemektedir.

Öncelikli olarak hitap ettiği kurum taleplerine karşı olarak yapılan günlük programların akışı, ihtiyaçları karşılayarak olumlu tepkiler alabilen Avitaion English Center Dil Okulları, emin devam ettiği yolda alakalı sektörlerin yabancı dil öğreniminde belgeli ve kurumsal bir şirket olma seviyesine gelmiştir.

Öğretim için sürdürdüğü kurumda iş branşlarında ilk tercih haline üst düzeyde devam ettiği eğitimler, şahısa özgü programlama eğitimleri ve en çok altı kişilik şubelerde verilen öğretimler temel düzey İngilizce'dir.

AEC Dil kursları; eğitim farkıyla, öğrenim aşamasındaki kişilere enson düzende yeni bir lisan gelişimlerini çok iyi seviyede sonuca ulaşmasını sağlamak amacıyla eksik kalan her bilgiyi vermektedir.

İngilizce öğrenim süresi zarfında profesyönel bir eğitim kadrosu tarafından, eğitimde başarmanın başlıca etkenin öğretim görevlisi olduğunun farkında olan Avitaion English Center Dil kursları, bu konuda fedakar ve içten bir şekilde davranmaktadır. Şahıslara ve kurumlara özel programlar uygulayarak istenilen zaman içerisinde en iyi şekilde yabancı dil öğrenimi için hazırlanan programlar da öğrencilerin en üst düzeyde eğitimlerini tamamlamasını hedefleyen Avitaion English Center Dil kursları, etkili ve kalıcı bir şekilde hizmet sunmaktadır.

AEC İngilizce Dil Okulları, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi ve bunun yanında ‘12 Tüketici Kalite Ödülü gibi ödülleri alarak verdiği eğitimlerin sağlamlık ve kalitesini belgelendirmiş ve ayrıca İngilizce Dil Kursu sektöründeki istikrarlılığını, özenini, kurumsallığını ispat etmiştir.
07-05-2014 10:44
Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Çok Kısa Sürede Havacılık İngilizcesi Öğrenin - dilokullari - 07-05-2014 10:44

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Türkiye'nin ilk havacılık kariyer ve insan kaynakları zubamba 0 25 06-10-2016 07:19
Son Mesaj: zubamba
  WhatsApp durumlari ve kısa anlamlı sözler zubamba 0 18 23-08-2016 09:21
Son Mesaj: zubamba
  Okul turları ile gezerek öğrenin seo1234seo 0 32 27-05-2016 08:55
Son Mesaj: seo1234seo
  Airportist - Güncel Havacılık Haberleri tuccar 0 62 27-04-2016 04:43
Son Mesaj: tuccar

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

tanıtım haberi- son haberler- haber- kahramanmaraş haberleri- wikigazete.com- webcimo- Hava Durumu- sanierungsunternehmen -

Öğretmen Sitesi

Öğretmen Siteleri

Öğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir