152 defa görüntülendi.

KAVURAN SICAKLAR

osman75
Profesör Dr.
*****

Mesajlar: 2,526 Katılma Tarihi: 16-01-2014 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

Mesaj: #1
KAVURAN SICAKLAR
Ülkemizde de küresel ısınma denilen durumun meydana geldiği gözlerden kaçmazken çok daha temiz ve kaliteli bir nefes solumamız içinde hava temizlemek için kullanmamız gereken aletlere ihtiyacımız olacaktır. Bu aletler genelde klima tipinden çeşitlenirken mobil klimalarında ortamda ki havayı temizlediği kaçınılmaz bir gerçek olarak gözler önüne serilmektedir. Daha çok çeşit klimanın havayı temizlediği ifade edilirken klimaların nem kaybedici özelliğinin de olduğu gözlere takılmış durumdadır.
Çeşitli torba filtre, karbon filtre gibi filtrelerinde çok fazla tercih edildiği belirtilirken bu filtrelerin hava temizliğinde daha kullanışlı olduğu önemli bir şekilde belirgin olmuştur. Normal olarak iki çeşide ayrılan hava temizleme makineleri klimalar ve sadece hava temizleme araçları olarak sırandı. Klimalarda hava temizlemenin yanı sıra infrared ısıtıcının da bulunduğu muhakkakken havayı sirkülize etmesi ile de nem alıcı özelliğini ön plana çıkardı. Tabi ki bu saydıklarımıza bağlı olarak da hava arındırma cihazları klimalar ve sadece düz nem toplayıcılara göre sıralandı. Nem alıcı aletlerin çok daha az bir seçenek yelpazesine sahip olmasından dolayı ücretler de belli hudutların arasında oynarken klimalar saydıklarımıza tersi olarak çeşitli ve farklı fiyatlar içinde gidip gelmiştir.
İşte bu yüzden özellikle ülkemizde klima sektörü hele ki son yıllarda oldukça önem kazanmıştır. Çünkü ülkemizde yazlar olabildiğine sıcak kışlar ise gayet sert ve soğuk geçer. İşte bu yüzden klima oldukça önemlidir. Çünkü klima hem sıcak hem de soğuk hava üfleme özelliklerine sahiptir. Klimada hem ürünün hem de teknik servisin kaliteli olması o kadar kolay değildir. Fakat http://www.galanzklimaservisi.org isimli web adresine girdiğiniz zaman size en kaliteli klima çeşitleri ve en kaliteli teknik servis imkânlarını sunulacaktır. Sadece galanz klima servisi .org adresine girmeniz yeterlidir.
14-05-2014 05:23
Web Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »


Bu Konudaki Mesajlar
KAVURAN SICAKLAR - osman75 - 14-05-2014 05:23

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

bim aktüel ürünler Betist tanıtım yazısı

Öğretmen Sitesi

Öğretmen SiteleriÖğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir