164 defa görüntülendi.

çanak lavabo

osman75
Profesör Dr.

Mesajlar: 2,068 Katılma Tarihi: 16-01-2014 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

çanak lavabo

Evimiz, bizim günümüzün büyük bir kısmını geçirdiğimiz yerlerdendir. Evimizin döşemesi yada tasarımı kendi zevkimizi yansıtacağı gibi gelen misafirlerimizide kendi zevkimizi ve tarzımızı göstermemiz için oldukça önemli araçlardandır.
Evimizin en önemli odalarından olan banyomuzun dizaynı oldukça önemlidir.Şık ve tasarım banyolar konforla birleşince evimizin için oldukça önemli unsurlardan olacaktır.
Konforla kaliteyi birleştiren firmamız Sektöründe güven duyulan, Kaliteli markaları ekonomik fiyatlarla müşterilerine ulaştırmayı kendine bir borç edinen şirketimiz, genç, dinamik ve müşteri odaklı satış felsefesini, 2010 yılında yeni şirketi DMR YAPI MALZ.İNŞ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ 'ni kurarak inşaat tadilat projeleri ile devlet ihalelerinin yanı sıra bireysel müşterilerimizin tadilat ve dekorasyon işlerinde çözüm ortağı olmuştur.
Sektörün öncü firmalarından olduğumuzu güvenle bildirir ve zirveye doğru yaptığımız bu yolculukta siz yanımızda görmekten kıvanç duyarız.
En şık lavabo tasarımları sitemizde en ucuz ve kaliteli olarak bulabileceksiniz. İstediğiniz tarz ve dizaynda özel tasarım çanak lavabo ve lavaboları sitemizde bulabilir güvenli ve kaliteli bir şekilde evinize yerleştirebilirsiniz.
Bunun dışında lavaboların yanında banyonun bir diğer unsuru klozetlerdir. Lavabomuzun şıklığını asma klozet ile tamamlayarak tasarım banyomuzu daha şık ve gösterişli bir hale sokabiliriz. Bunun izin yapmanız gereken tek şey sitemizi ziyaret etmek…
Rezervuarlar 20.yy başından itibaren oldukça revaçtaydı ancak 2000li yıllarla birlikte yerini gömme rezervuar denen muhteşem bir buluşa bıraktı. Minumum yerden maksımum faydaları sağlamak için sitemizi ziyaret ederek en güzel ve sağlam modelleri seçebilirsiniz.
16-05-2014 09:00
Web Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
çanak lavabo - osman75 - 16-05-2014 09:00

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Çanak Okey'i Telefonunuza İndirdiniz mi osman75 0 85 14-12-2015 01:23
Son Mesaj: osman75
  Tuvalet tıkandı , Kanal açma , Tıkalı lavabo nasıl açılır Tanitim 0 117 03-07-2015 01:19
Son Mesaj: Tanitim
  Turkcell bedava internet , Çanak okey hilesi , Avea bedava internet Tanitim 0 182 15-02-2015 01:35
Son Mesaj: Tanitim
  Lavabo tıkanıklığı açma cirox 0 156 14-05-2014 10:32
Son Mesaj: cirox

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

tanıtım haberi- son haberler- haber- kahramanmaraş haberleri- wikigazete.com- webcimo- Hava Durumu- sanierungsunternehmen -

Öğretmen Sitesi

Öğretmen Siteleri

Öğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir