139 defa görüntülendi.

GENERAL ELECTRİC

osman75
Profesör Dr.
*****

Mesajlar: 2,526 Katılma Tarihi: 16-01-2014 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

Mesaj: #1
GENERAL ELECTRİC
General Electric dayanıklı ev eşyaları konusunda uzman teknisyenleri ve dünyaya pazarladığı bu ürünlerle beyaz eşya konusunda en çok tercih edilenler arasındadır. Bir ürünün markasına para verme anlayışına karşılık ürünün özellikleri ve kalitesine para vermeyi iş ahlakı edinmiş bulunmaktayız. General Electric olarak sattığımız tüm dayanıklı ev aletlerinin kalite kontrolleri yapılmaktadır. Ürünlerimizde kullandığımız parçalar uzun süre kullanmaya elverişlidir. Böylece sık sık parça değiştirme gibi maliyet gerektiren külfetlere katlanmanıza engel olur. Ürettiğimiz cihazlarda meydana gelebilecek sorunlar için her ürünün belirli süreler içinde garanti kapsamında olduğunu bilmenizde fayda var.
General Electric ürünlerinizde uzun süre kullanımdan kaynaklanan ya da kullanıcı hatası sonucunda oluşmuş hasarlar için General Electric sizler için yetkili servis ağları ile hizmet vermektedir. Bu ağlar Türkiye genelinde her yerde bulunmaktadır. Sadece yetkili servisler olarak internet anlamında da sizlere hizmet sunulmaktadır. Yetkili servislerin nerede olduğunu bilmeyenler, bulundukları mekâna en yakın yetkili servisi arayanlar için mükemmel bir sistem. Yaşadığınız sorunlar karşısında sizlere daha büyük engeller çıkarmamak adına değerli müşterilerimizle ilgilenen alanında uzman ekibimiz 7 saat ve 24 gün gerek çağrı merkezleri gerekse teknik servisler olarak hizmet vermektedir. Tüm merak edilenler hakkında general eşya servisi adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.
General Electric olarak firmamız her yerde geniş bir alana yayılı olan teknik servisleri ile sizlere hizmet sunarken. Müşterilerimizin ceplerini de düşünmekteyiz. Parça değişimi gibi maliyetli işler gerektiren bir onarım ve bakım yapıldığı takdirde kullanıcıyı mağdur etmemek adına değişen parça üzerinden 1 yıllık garanti uygulanmaktadır. http://www.generalelectricservis.gen.tr/ adresinden bu ve daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. General Electric, evlerinizi teknoloji ile buluştururken bir firmada olması gereken en temel özellik olan güven duygusunu da sizlere tattırmaktan mutluluk duymaktadır.
18-05-2014 06:37
Web Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »


Bu Konudaki Mesajlar
GENERAL ELECTRİC - osman75 - 18-05-2014 06:37

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

bim aktüel ürünler Betist tanıtım yazısı

Öğretmen Sitesi

Öğretmen SiteleriÖğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir