137 defa görüntülendi.

Reklamlar ve Etiket

cirox
Yardımcı Doçent

Mesajlar: 161 Katılma Tarihi: 19-04-2014 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

Reklamlar ve Etiket

Bir firma için en önemli olan unsurlardan biri tanınmaktır. Bunun için çeşitli şekillerde şişeler üretirler ambalajlar yaratırlar. Ama en önemlisi etikettir. Etiket kısa ve akılda kalıcı şekilde tasarlandığı için büyük bir değerdir reklam için. Tasarlanan etiketler bir markanın en önemli reklam çalışması halini alabilmektedir.

Reklam için bu denli önemli olan etiket çeşitli tasarımlarda karşımıza çıkarken bir ürünü diğerlerinden ayıran özellikleri de sunmaktadır. Doğal bir ürün üzerinde göreceğiniz işaretler son derece akılda kalıcıdır ve bir dahaki alışverişte ürünün tercih sebebidir. Akılda kalıcı bir etiket ürünün bir daha raflarda görüldüğü anda tercih edilmesini sağlamaktadır.

Etiket barkod sistemi ile birleşen bir özelliğe sahiptir. Bu sayede hem firma için hem müşteri için yaralı bir icattır. Müşteri bu ürün için üzerindeki etiketten yararlanırken firmada hızlı satışı etiket üzerinde bulunan barkod sayesinde gerçekleştirmekte ve bu sayede stoklarını net rakamlarla hesaplayabilmektedir. Barkod ve etiket sistemi bir araya gelerek hızlı satış yapılan her alanın tercih sebebi olmuştur.

Kaynak : http://www.etiketribon.net
23-05-2014 05:30
Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Reklamlar ve Etiket - cirox - 23-05-2014 05:30

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Metal etiket ürünler ve yaratıcılık desen1tanitim 0 6 Bugün 10:34
Son Mesaj: desen1tanitim
  PVC Leksan Etiket Bursalazermarkalama.com rree64 0 25 24-10-2016 03:31
Son Mesaj: rree64
  Barkod, Japon Akmaz, Etiket zubamba 0 68 15-01-2016 10:59
Son Mesaj: zubamba
  Damla Etiket, Sticker Tanitim 0 203 09-11-2014 07:33
Son Mesaj: Tanitim

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

tanıtım haberi- son haberler- haber- kahramanmaraş haberleri- wikigazete.com- Hava Durumu- -

Öğretmen Sitesi

Öğretmen Siteleri

Öğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir