119 defa görüntülendi.

Kgk bağımsız denetim ders notları

akademia
Öğretmen
**

Mesajlar: 2 Katılma Tarihi: 24-05-2014 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

Kgk bağımsız denetim ders notları

İmage
Kgk bağımsız denetim ders notları eğitimi ile sınavlara hazırlanmak kursa gitmeden artık mümkün.Konusunda uzman eğitmenlerce hazırlanmış bu eğitim setleriyle birlikte kurs ortamını, bilgisayardan izleyebiliyor, soru sorabiliyor ve uzman kişilerce cevaplandırılıyor.Ücretsiz olarak bilgi alabileceğiniz http://muhasebekurslari.gen.tr/ bilgi bloglarımızdanda faydalanabilirsiniz.Smmm sınavları, ymm sınavları, bağımsız denetim sınavları gibi sınavlara yönelik uzman meslek mensubu ve akademisyenler tarafından eğitiminin verildiği eğitim setleri ile bu bilgilere erişebiliyorlar. Konu hakkında 0216 671 98 99 numaralı bilgi hattından da bilgi alınabilmektedir.Muhasebe hakkında da kursa gitmeye gerek kalmadan http://muhasebekursu.tv.tr/ gibi blog sitelerinden de her türlü bilgiye sahip olabilmektesiniz. Mesleki sınavlar konusunda, kgk bağımsız denetim, ymm sınavı gibi uzmanlık gerektiren mesleki sınavlara yönelikte uygun fiyatlı eğitim setlerini bu web sitelerinde de bulabileceksiniz.
İmage
01-06-2014 12:56
Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Kgk bağımsız denetim ders notları - akademia - 01-06-2014 12:56

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  KPSS Coğrafya ve Ders Sunumları Sitesi b.a.f. 0 12 20-11-2016 06:40
Son Mesaj: b.a.f.
  Bilen Matematik - Matematik Özel Ders osman75 0 15 17-10-2016 12:14
Son Mesaj: osman75
  En İyi Ders zubamba 0 20 22-08-2016 04:38
Son Mesaj: zubamba
  HidroGrup Su Yapıları Denetim Hizmetleri zubamba 0 48 23-06-2016 07:50
Son Mesaj: zubamba

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

tanıtım haberi- son haberler- haber- kahramanmaraş haberleri- wikigazete.com- webcimo- Hava Durumu- sanierungsunternehmen -

Öğretmen Sitesi

Öğretmen Siteleri

Öğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir