121 defa görüntülendi.

Nakliyatim - Yük Bul

osman75
Profesör Dr.

Mesajlar: 2,066 Katılma Tarihi: 16-01-2014 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

Nakliyatim - Yük Bul

İmage

İnternet Üzerinden Yük Vermenin Avantajları
İnternetten yük vermek, eski nakliye yöntemlerinin maliyetli ve zaman kaybına yol açan sistemine alternatif çözümler üretmektedir.Nakliye sektöründe, yükünüze kolayca araç bulmanızı sağlayan Nakliyatim.com, gerek ihale, gerekse de sahip olduğu tedarikçi kaynakları ile internet üzerinden yük verenler için birçok avantaj sunmaktadır.

İnternet nakliyede avantajları ise;

- Yükünüze, ihale sistemi sayesinde en iyi fiyatla ve en hızlı şekilde araç bulabilirsiniz.

- Güvenlik kontrolünden geçmiş olan nakliyeciler, bir başka değişle “Yük Alan”lar ile çalışma imkanına sahip olursunuz.

- Nakliyatim ’ın sahip olduğu araç takip sistemi ile yükünüzün nerede olduğunu internet üzerinden kolayca takip edebilirsiniz.

- Yük verdiğiniz “Araç Sürücüsü” ile Nakliyatim ’ın sistemi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

- Nakliyatim ’ın sisteminde, yük taşıma konusunda daha önce değerlendirilmiş veya sizin değerlendirdiğiniz ve memnun kaldığınız nakliyeciler veya yük alanlar ile tekrar çalışma şansını yakalarsınız.
10-06-2014 03:05
Web Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Nakliyatim - Yük Bul - osman75 - 10-06-2014 03:05

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

tanıtım haberi- son haberler- haber- kahramanmaraş haberleri- wikigazete.com- webcimo- Hava Durumu- sanierungsunternehmen -

Öğretmen Sitesi

Öğretmen Siteleri

Öğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir