167 defa görüntülendi.

Piramit ses yalıtım süngeri

osman75
Profesör Dr.

Mesajlar: 2,074 Katılma Tarihi: 16-01-2014 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

Piramit ses yalıtım süngeri

Günümüz ses yalıtım ve akustik düzenleme uygulamalarında en çok kullanılan malzemedir. Esnek ve hafif yapısı sayesinde kolay uygulanır. Profil ve piramit gibi farklı kesit yapıları sayesinde artırılmış ses yutuculuk değerlerine sahiptir. Kendinden yapışkanlı tipleri ile kolay uygulama sağlar. Ses yutucu özelliğinin yanısıra bariyerli tipleri ses geçiş kaybı sağlar.

Piramit ses yalıtım süngeri çeşitli alanlarda kullanılan yalıtım malzemelerdendir. Piramit tipinde ses yalıtım süngerine denir. Esnektir ve kolay uygulanabilir. Malzemeler en iyi standartlara sahip hammaddellerle ileri teknoloji kullanılarak üretilir. Piramit sünger fiyatı ucuzdur. Piramit formlu süngerler gözenekleri açık ve ses yutma özelliği olan ses yalıtım malzemeleridir. Hayat alanlarinizi, yasanabilecek mekanlara dönüstürmek için bilgi,teknoloji ve inovasyon çalismalarimizla profesyonel ekibizmizle ses yalitim uygulamalarimizi sürekli gelistiriyoruz. Yeni çalismalar için bizi takip edin.

Sizler için hazırlanmış olan en güncel piramit ses yalıtım süngeri fiyatları şunlardır.

1.Kalite 4 cm lik
1 m2 fiyatı 14,50 TL
1.Kalite 5 cm lik
1 m2 fiyatı 16,50 TL
1.Kalite 7 cm lik
1 m2 fiyatı 20,00 TL

Şeklinde.
02-07-2014 01:30
Web Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Piramit ses yalıtım süngeri - osman75 - 02-07-2014 01:30

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Ses Yalıtım Malzemeleri zubamba 0 22 04-09-2016 03:33
Son Mesaj: zubamba
  Epa Yalıtım - Ses Yalıtımı kalp 0 53 27-07-2016 09:45
Son Mesaj: kalp
  Kale Yapı Yalıtım Hizmetleri kavazaki 0 64 18-03-2016 11:25
Son Mesaj: kavazaki
  ES-KA Yalıtım zubamba 0 46 06-03-2016 01:07
Son Mesaj: zubamba

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

tanıtım haberi- son haberler- haber- kahramanmaraş haberleri- wikigazete.com- webcimo- Hava Durumu- sanierungsunternehmen -

Öğretmen Sitesi

Öğretmen Siteleri

Öğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir