275 defa görüntülendi.

En Guzel Resim Sitesi

Tanitim
Profesör Dr.
*****

Mesajlar: 761 Katılma Tarihi: 15-06-2014 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

Mesaj: #1
En Guzel Resim Sitesi
AŞK RESİMLERİ
Öncelikle aşk ne demek ona bir bakalım. Aşk kimine göre sadece onu görmek, onunla her şeyi yapmaktır. Mutluluk, huzur, sağlık her şey onunla güzeldir.
Ancak her şeyde olduğu gibi aşkta da karşılıklı olanı güzeldir. Geçirilen güzel anlar günler beraber olunan her an kalıcı olsun istenir. Bunun için bu anlar daha sonra bakılmak üzere resmedilir.
GÜZEL KIZ RESİMLERİ
Bakmaya doyamadığımız kızlar vardır hayatta. Kiminin gözleri dikkat çeker kiminin saçlarının rengi modeli.. Bazen yüz hatları dikkat çekici olabilir. Bunları resimlemek isteriz. Unutmamak için tekrar tekrar bakmak için fotojenik olan kızlar resmedilir.
Bazen herkesin tanıdığı dünyaca ünlü güzel bir kız bazen kenar köşeye itilmiş doğal güzelliğe kimsenin farkında olmayan güzel kızlar resmedilir.
ÜNLÜ RESİMLERİ
Hemen hemen herkesin takip ettiği, beğendiği bir ünlü kişi vardır. Merak edilen takip edilen ünlü kişilerin bütün bilgilerini bilmek yeterli olmaz bazen. O kişinin bir fotoğrafını duvarımıza asmak isteriz. Bunun için birçok site de ünlülerin biyografilerinin yanında resimleri vardır.
Mesela bir müzisyenin konser resimlerine merakla bakıp takip ederiz. O resimlerden o anları tekrar tekrar yaşarız böylece.
3D DUVAR RESİMLERİ
Resimlerimize derinliği, genişliği ve yüksekliği ekleye biliriz. Resimlerimiz derinlik, genişlik ve yükseklik özellikleri eklenince resmimiz düz bir resim olmaktan çıkıp 3d özelliği kazanır. Bu özellik resimlerimizin gerçekmiş olmasına neden olur.
Duvara çizilen 3 boyutlu bir kapı bizleri yanıltır. Orada gerçekten bir kapı varmış izlemini bizler de uyandırır. Böylece duvarlarımız canlanır hareketlenir.

ARABA RESİMLERİ
Yediden yetmişe hemen hemen her erkeğin hayallerini süsleyen bir araba vardır. Kiminin arabası milyon değerlerce yüklü miktarlarla değerlendirilirken kimlerinin hayallerini artık günümüzde üretilmeyen nostalji arabalar yatmaktadır.
Bu oldukça pahalı arabalar ya da dağa önemlisi nostalji arabalara ulaşmak oldukça zordur. Bunun için ulaşılması zor alan arabalar resmedilerek hayatlarımızdaki yerlerini almışlardır.

ASKERİ RESİMLER
Askerlik vatanımızda belli bir yaşa erkeklerde vatan görevi sayılmaktadır. Askerlik yaşına gelen her Türk vatandaşı erkek askerlik görevini yerine getirir.
Ailelerinden sevdiklerinden ayrı düşün erkekler askerlikte hayatlarının önemli anlarını yaşarlar. Geri döndükleri zaman sevdikleri insanlara orada yaşadıkları anları anlatırlar. Artık günümüzde sadece anlatma yetinmiyorlar o anlarını resmederek tekrar tekrar yaşama şansına sahip olabiliyorlar.
BEBEK RESİMLERİ
Aileler için önemli anlar içinde evlatlarının bebeklikleri vardır. Bu bebeklik anlarını resmetmek isterler. Bu resimlere bakarak o anları tekrar tekrar yaşarlar. Ve en önemlisi o bebeklik hallerini hatırlamayan çocuklarına o resimleri gösterirler.
Sadece kendi çocuklarının bebeklik fotoğrafları değil aynı zamanda tatlı birçok bebeğin resmine rahatlıkla ulaşılabilir. Bu tatlı bebeklerin resimleri baktığımız zaman mutluluğumuza mutluluk katarlar.
ESKİ İSTANBUL RESİMLERİ
Yaşı ilerlemiş amca ve teyzelerimiz İstanbul’un İstanbul olmadığına yakınıp durmaktadır. Sürekli eski İstanbul ile başlayan cümleler kullanmaktadırlar.
Bu eski İstanbul hemen hemen hepimizde bir merek duygusu uyandırmaktadır. İşte bu merakımızı giderecek yardımımıza koşan ilk olan resimler olmaktadır. Teyze ve amcaların anlattığı Eski İstanbul u bu resimler sayesinde görürüz.

Facebook Kapak Resimleri
Facebook hayatımızın vazgeçilmezleri arasına girmeyi başarmıştır. Gelişen her an büyüyen teknoloji ile Facebook hayatımızın tamamı haline gelmiştir.
Facebook sayesinde her an nerede olduğumuzu ne yaptığımızı ne ile ilgilendiğimizi arkadaşlarımızla paylaşa biliriz. O anda yaptıklarımızı resmederek arkadaşlarımızla paylaşabiliriz. Bu resimleri profil resmi yapabildiğimiz gibi artık Facebook bizlere kapak resmi özelliğini sunmuştur.
FANTASTİK RESİMLER
Fantastik resim, düşe, doğaüstüye, büyüye ya da kurgubilime başvurarak gerçeği hiçe saymaktır. Bu durumlardan dolayı fantastik bizlerde korku duygusunu geliştirmiştir.
Bizler başlangıçta doğal gece korkusunu resmetmişizdir. Zamanla birçok geceden korkmaya başlamışızdır. Zamanla gece korkumuz yerini büyüye insanüstü varlıların korkusuna bırakmıştır. Böylece bu korkular bizleri fantastik resimlere itmiştir. Günümüz de fantastik resimler sinemaya da yansımıştır.
Fifa-world-cup-brazil
Gündeme +++++ gibi düşen konular arasın da fifa vardır. fifa World cup brazil in başlaması ile futbol sevenler oldukça heyecanlanmışlardır. Çünkü çok çok uzun yıllardır bu karşılamaların hayallerini kurmuşlardır. Dört yıldır bu anı beklemişlerdir.
Dört yılda bir yapılan fifa-world-cup futbol sevenler için ölümsüzleştirmek istedikleri anlardır. Bunun için bu anları her an resmetmek istemektedirler. Bu sayede rahatlıkla özlemlerini giderebilirler.
Güzel Resimler Hd
Öncelikle HD ne demek ona bir bakalım. Hd, High Definition kelimelerinin kısaltılmışıdır. HD resimlerin görüntü kaliteleri oldukça yüksektir. HD kalitesi her geçen gün gelişip büyümektedir. Televizyonlarımıza kadar bu teknoloji girmiştir.
Güzel anlarımızı resmetmek isteriz. İşte bunu yaparken en iyi şekilde yapmalıyız. Bunun için güzel resimlerimize güzellik katmak için HD kalitesini kullanmalıyız.
HAYVAN RESİMLERİ
Kimimiz kedileri, kimimiz köpekleri severiz. Belki civciv, ördek, balık, kuş daha bir sürü hayvan hayatımızda yer almaktadır. Hatta bazılarımız bu hayvanların bakımlarını evimiz de üstleniriz.
Hayvanlar ile birçok güzel anımız olur. Bu güzel anları resmetmek isteriz. Bunun için hayvanlarımızın resimlerini çekeriz. Bununla beraber hayvan resimleri kategorisi ortaya çıkmıştır.
Hd Doga Resimleri
HD hayatımıza tamamen girmiştir. HD kalitesi ile resimler kelimesini çok fazla duymaktayız. Peki, HD kalitesi ne demek. Görüntü kalitesinin çok çok yüksek olması anlamına gelmektedir. Gelişen teknoloji ile sadece resimlerimizde kalmamıştır. Aynı zamanda televizyonlarımızda bu teknoloji kullanılmıştır.
Doğa resimlerine bakmak hemen hemen hepimizi rahatlamaktadır. Bu baktığımız doğa resimlerinin yüksek kalitede olmasını isteriz.


İLGİNÇ RESİMLER
İlginç kelimesinin anlamına bakalım öncelikle. İlginç; ilgi uyandıran, enteresan, bazen güldüren anlamına gelmektedir. Bu kelime hatamıza ilginç resimler kelimesini de beraberinde getirmiştir. Birçok resim ilginç resimler kategorisine yerleştirilebilir.
Bazen gülmek eğlenmek isteriz işte bu anlarda ilginç resimler yardımımıza yetişir. İlginç resimler sayesinde ilgilerimiz açık kalırken eğlenceli vakitler geçirmemize yardımcı olur.
KARAKATÜR RESİMLERİ
Karikatür, bizleri güldüren eğlendiren çizimlerdir. Bu resimler sayesinde doya doya gülüp eğlenirken aynı zaman da düşünmemizi de sağlarlar.
Bazen eğlenmek gülmek isteriz. Bu eğlence araçlarımızın içinde karikatür resimleri yerini almaktadır. Karikatürler bazen bir dizi halinde aynı karakterler ile devam edebildiği gibi tek bir çizimden de devam edebilir. Ama ne olursa olsun hiç fark etmez bu resimler bizleri her an güldürürler.
KOMİK RESİMLER
Komik resimler bizleri güldürüp eğlenmemizi sağlayan araçlar arasında gösterile bilir. Biz insanlar eğlenmek gülmek isteriz bunun için birçok yol olmasına rağmen resimleri seçebiliriz. Resimlerin birçok kategorisi vardır. İlginç resimler, bebek resimleri, doğa resimleri ve benzeri birçok kategori vardır.
Bu kadar kategori içinde komik resimler bizleri eğlendiren güldüren resimler arasındadır.
MASAÜSTÜ ARKA PLAN HD RESİMLERİ
Bilgisayarlarımızın ekranlarına masaüstü denir. Masaüstüne resim koyabiliriz. Bu resimlere ise masaüstü arka plan resimleri denilmektedir. Masaüstü arka plan resimlerimizin kaliteli olmasını isteriz. Bunun için masaüstü arka plan resimlerimizin HD olmasına dikkat etmeliyiz.
HD kalitesi ile masaüstü arka plan resimlerimiz sayesinde masaüstümüz daha güzel olmaktadır. İstediğimiz resimler ile masaüstümüzü renklendirip dikkat çekici hale getirebiliriz.

Oyun Resimleri
Oyun eğlenceli vakit geçirmemizi sağlayan araçlardır. Oyunlar sayesinde gülüp eğlenirken düşünüp zihin egzersizleri yapabiliriz. Dizi, film oyunları mevcuttur.
Bilgisayarımıza ya da cep telefonumuza oyun yüklemek istediğimiz de sadece açıklama yazıları yeterli olmamakta tır. Bazen oyun açıklamalarının yanında dikkat çekici resimlerin olmasını isteriz. Bu oyun resimlerine bakarak indirmek istediğimiz oyun hakkında bilgi edinebiliriz.

Pasta Resimleri
Pastalar hayatlarımızı renklendiren tatlandıran yiyeceklerdir. Bu hayatımızı tatlandıran yiyecekler resimleri ile de hayatımıza renk katmaktadırlar. Sadece bu pasta resimlerine bakmak yeterli olmaz renk kattığı gibi tatlandırmasını bekleriz.
Bazen bir pasta yapmak isteriz bunun için tarif buluruz ancak tarif yeterli olmaz. Dikkatimizi çeken tarifler yanın da ilgimizi uyandıran resimlerine de ihtiyaç duyarız.
Tablet pc - iPad resimleri
An be an gelişen teknoloji hayatımıza tablet, pc, ipad gibi teknolojik ürünleri yerleştirmiştir. Hemen hepsi hayatımızı eğlendirdiği gibi hayatımızı da oldukça kolaylaştırmıştır. Bu hayatımızı kolaylaştıran teknolojik ürünler resim olarak ta hayatımızda ki yerlerini de almışlardır.
Bu teknolojik ürünlerin özelliklerinin yanın da alırken görüntüsüne de dikkat ederiz. Bu görüntüyü teknolojik ürünlerin resimlerine bakarak öğrenebiliriz. http://www.resim-hd.com/
02-07-2014 06:45
Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »


Bu Konudaki Mesajlar
En Guzel Resim Sitesi - Tanitim - 02-07-2014 06:45

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Kadın Sitesi Superisi 0 2 Bugün 01:32
Son Mesaj: Superisi
  Çokseksi İç Giyim Sitesi ordu 0 16 11-01-2018 12:16
Son Mesaj: ordu
  Güven Duyacağınız Sohbet Sitesi aross 0 21 25-12-2017 07:32
Son Mesaj: aross
  En Güzel Mutfak Dekoru BazKriz 0 23 19-12-2017 01:21
Son Mesaj: BazKriz

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

bim aktüel ürünler Betist tanıtım yazısı

Öğretmen Sitesi

Öğretmen SiteleriÖğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir