176 defa görüntülendi.

Tam Evinize Göre

osman75
Profesör Dr.
*****

Mesajlar: 2,526 Katılma Tarihi: 16-01-2014 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

Mesaj: #1
Tam Evinize Göre
Düşey otomatik salınım
Havanın tüm odaya eşit şekilde dağıtılmasını sağlamak için kanatları yukarı ve aşağı yönde otomatik olarak hareket ettirir.

›› Yatay otomatik Salınım
Havanın tüm odaya yayılmasını sağlamak için kanatları otomatik olarak sol ve sağ yönde hareket ettirir. (FTXS-F ve FTXS-G modeller için)

›› Fan devri ve Nem alma programı
Ultra yüksekten ultra düşüğe kadar değişen 5 fan kademesi arasından seçim yapılabilir. Daikin’ın özel nem alma programı odadaki nem seviyesini oda sıcaklığını değiştirmeden düşürür.

›› Güçlü mod
Hava akışını 20 dakika boyunca maksimum düzeye çıkartır (örneğin sıcak bir günde eve geldiğinizde odanın hızlı bir şekilde soğutulmasını istiyorsanız bu fonksiyonu kullanabilirsiniz). Ardından ünite otomatik olarak önceki ayarlarına geri döner.

›› Bekleme modunda enerji tasarrufu
Bekleme modunda enerji tasarrufu işlevi etkin hale getirildiğinde, bekleme modunda enerji tüketimi %80 oranında azalır. (FTXS-G ve FTX-GV modeller için)

KİŞİSEL KONFORUNUZ İÇİN


Konfor modu ünitenin soğuk hava etkisi yaratmayacak şekilde çalışmasını garanti eder. Soğutma sırasında soğuk havanın doğrudan insanlara üflenmesinin önlenmesi için kanat yatay konuma geçer. Isıtma sırasında sıcak havanın odanın tabanına doğru üflenmesi için kanat düşey konuma geçer.

›› Gece ayar modu
Timer "Açık" konumdayken klima, sıcaklığı otomatik olarak ayarlayacaktır, daha konforlu bir şekilde uyumanızı sağlamak amacıyla odanın ani şekilde soğumasının veya ısınmasının önlenmesi için soğutma sırasında sıcaklık 0.5°C arttırılırken, ısıtma sırasında 2°C düşürülür.

›› Çok Sessiz çalışma
İç ünite çoksessiz çalışır. Ses seviyesi 22dB(A)’ya kadar düşer, bu da yaprak sesine denk gelen bir seviyedir. Dış ünite sessiz çalışma fonksiyonu, dış ünitenin çalışma gürültüsünü otomatik olarak 3dB (A) oranında düşürerek konfor
seviyesini yükseltir.

ESNEK KURULUM VE KOLAY KONTROL


›› Dış ünite çatıya, terasa veya binanın dış duvarına monte edilebilir.
›› Fan ve ısı eşanjörüne yapılan özel korozyon önleyici uygulama sayesinde dış ünite asit yağmurlarına ve tuz korozyonuna karşı dayanıklıdır. Ünitenin altına yerleştirilen paslanmaz çelik levha ile ilave bir koruma sağlanır.

›› İç ünitenin çalıştırılması, geliştirilmiş kumanda yuvası ile birlikte standart olarak verilen uzaktan kumanda ile oldukça kolaydır. Klimanızda herhangi bir hata meydana gelmesi halinde hata kodunu uzaktan kumandanızdan okuyabilir ve uygun bir çözüm bulabilirsiniz.

R-410A, YÜKSEK VERİMLİ SOĞUTUCU AKIŞKAN


Soğutucu akışkan içerideki ısının dışarıya veya dışarıdaki ısının içeriye transfer edilmesi için kullanılır. R-410A soğutucu akışkanı, yüksek enerjili içeriği sayesinde daha yüksek bir verim ve enerji tasarrufu sağlar. İç ve dış ünitelerin boyutları, R-410A soğutucu akışkanı sayesinde minimum hale getirilmiştir.

http://tebasenerji.com/Kat-Istasyonu.html
13-07-2014 11:29
Web Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »


Bu Konudaki Mesajlar
Tam Evinize Göre - osman75 - 13-07-2014 11:29

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Hayatınızı hava durumuna göre planlayın creeper 0 48 15-09-2017 07:54
Son Mesaj: creeper
  Evinize Değer Katan Detay : Ahşap Parke zubamba 0 37 23-05-2017 08:59
Son Mesaj: zubamba
  Mevsime Göre Tatil Seçenekleri resthit 0 34 27-12-2016 09:35
Son Mesaj: resthit
  Aylara Göre Hamilelikte Yaşananlar b.a.f. 0 48 16-12-2016 07:22
Son Mesaj: b.a.f.

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

bim aktüel ürünler Betist tanıtım yazısı

Öğretmen Sitesi

Öğretmen SiteleriÖğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir