161 defa görüntülendi.

Ses izolasyon süngeri

osman75
Profesör Dr.

Mesajlar: 2,068 Katılma Tarihi: 16-01-2014 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

Ses izolasyon süngeri

Hayatımızda ısı yalıtımı kadar önemli olan bir diğer hususta ses izolasyonudur. Günlük yaşamda şehir hayatının getirdiği en büyük aksiliklerden birisi olan gürültü kirliliğine, gerçekleştireceğiniz ses yalıtım uygulamasıyla keyifli ve huzurlu dakikalar geçirebilirsiniz. Bu uygulama için birçok ürün gerekli olacağı gibi, ana malzemelerin başında gelen yalıtım süngerleri size ve hayatınıza büyük katkı sağlayacaktır. Tek başına kullanılmaması tavsiye edilirken, diğer yardımcı ürünlerle bir arada kullanıldığında %100 bir performans elde edilir.

Tabiki yine bu ürünü elde etmeden önce kalitesine ve yoğunluğuna dikkat etmek gerekir. Ses izolasyonu çok geniş bir ürün yelpazesine hitap ettiği için, bu yönde çok fazla çalışmalar yapılmakta ve çeşitlilik günden güne artmaktadır. Yumurta sünger, akustik, piramit, ses izolasyon süngeri, yanmaz süngerler gibi birçok çeşitleri bulunmaktadır. Amaç sizlere günün başlangıç saatinden, bitimine kadar konforlu ve mutlu dakikalar geçirmenizi sağlamak. Bu yüzden bu ürünün sizlerin listesinde en başta yer alması ve bu konuda gerekli hassasiyeti göstermenizi temenni ederiz. Çünkü memnuniyetiniz bizim birinci amacımızdır.
25-07-2014 01:04
Web Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Ses izolasyon süngeri - osman75 - 25-07-2014 01:04

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  akustik sünger , Yanmaz sünger , Ses yalıtım süngeri Tanitim 0 244 09-03-2015 12:02
Son Mesaj: Tanitim
  Piramit ses yalıtım süngeri osman75 0 166 02-07-2014 01:30
Son Mesaj: osman75
  Ses izolasyon malzemeleri osman75 0 158 03-05-2014 12:55
  Akustik izolasyon nasıl yapılır osman75 0 274 01-05-2014 12:59

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

tanıtım haberi- son haberler- haber- kahramanmaraş haberleri- wikigazete.com- webcimo- Hava Durumu- sanierungsunternehmen -

Öğretmen Sitesi

Öğretmen Siteleri

Öğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir