252 defa görüntülendi.

%100 Güvenli Reklam Al Sat – ReklamPazar.com

fatma758
Yardımcı Doçent
***

Mesajlar: 80 Katılma Tarihi: 01-04-2014 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

Mesaj: #1
%100 Güvenli Reklam Al Sat – ReklamPazar.com
Site Adı: %100 Güvenli Reklam Al Sat – ReklamPazar.com
Site Adresi: ReklamPazar.com

ReklamPazar.com reklam verenler ile yayıncılar arasında reklam alış-verişini daha hızlı ve etkin bir hale getirmek için kurulmuştur.
Aslında çok karmaşık gibi görünen reklam ağlarının en azından böyle aktarmaya çalıştığı reklam yayınlama konusunda ReklamPazar.com çok basit bir kavram üzerinden yola çıkmıştır. Reklam veren, bir websitesinin herhangi bir alanında reklamını yayınlamak istediğinde bu alanı sabit periyotlarda yada CPM bazında satın alır, reklamı sistem üzerinde yayıncı ile hiçbir şekilde iletişim kurmaya gerek kalmadan yükler ve reklam yayıncı tarafından onaylandıktan sonra satın alınan zaman boyunca bu alanda yayınlanmaya devam eder. Yayıncı reklam alanının fıyatı ile ilgili tek yetkilidir ve isteği şekilde ücretlendirmesini yapar, reklam veren ise belirtilen reklam alanının ortalama sayfa gösterim değerleri gibi bu alana ait bilinmesi gereken bligler ışığında belirtilen fiyat üzerinden bu alana reklam verip vermeyeceğine karar verir. ReklamPazar ağı bu basit mantık üzerine kurulmuş bir yapıdır.
Site’de ekonomi, finans, bilim, teknoloji, internet, eğitim, sağlık, gibi birçok kategoride yayıncı siteye rastlamak mümkün.
Merkezi İstanbul Mecidiyeköy’de bulunan Pikselsoft Yazılım Bilişim San. ve Tic. Ltd. Şti. tarafından kurulan Türkiye'nin dijital reklam pazarı ReklamPazar, sitenizde ki reklam alanlarını herhangi bir aracı yada sisteme gerek kalmadan hergün binlerce farklı kişi ile buluşturur. Reklam vermek isteyenleri doğrudan reklam alanlarınızla buluşturan sistem ile reklamlarınızın tüm satış kontrolü otomatik sağlanır. Satışlardan ise herşey dahil %70 geri ödemeyi birçok farklı şekilde hesabınıza transfer edebilirisiniz. Ödemelerinizi hesaba havale(EFT) ve PayPal ile alabilirsiniz.
Yayıncılar sosyal medya reklamlarını da benzer bir şekilde reklam vermek isteyenlerle buluştururlar. Facebook ve Twitter hesaplarında sponsor tweet ve sponsor post şeklinde paylaşım bazlı sosyal medya reklamları alınıp satılabilir.
ReklamPazar websitesi yada teknolojisine ilişkin sorularınız, yayıncı olma, iş ortaklıkları veya bunların dışında ki konular için http://www.reklampazar.com adresinden şirket ile iletişim kurabilirsiniz.
25-07-2014 01:23
Web Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »


Bu Konudaki Mesajlar
%100 Güvenli Reklam Al Sat – ReklamPazar.com - fatma758 - 25-07-2014 01:23

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Dijital Reklam Ekranları / Uzaktan Yönetilebilir Ekranlar seopti 0 16 05-01-2018 09:56
Son Mesaj: seopti
  My Prodüksiyon - Reklam - Dublaj ve Seslendirme Ajansı seopti 0 24 30-12-2017 11:41
Son Mesaj: seopti
  My Prodüksiyon - Reklam - Dublaj ve Seslendirme Ajansı seopti 0 22 30-12-2017 11:39
Son Mesaj: seopti
  My Prodüksiyon - Reklam - Dublaj ve Seslendirme Ajansı seopti 0 21 30-12-2017 11:36
Son Mesaj: seopti

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

kamanyalar Betist tanıtım yazısı

Öğretmen Sitesi

Öğretmen SiteleriÖğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir