104 defa görüntülendi.

Bilginiz Medya , Web Tasarım , özel gün fotoğraf çekimleri

Tanitim
Profesör Dr.

Mesajlar: 760 Katılma Tarihi: 15-06-2014 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

Bilginiz Medya , Web Tasarım , özel gün fotoğraf çekimleri

http://www.bilginiz.biz blog sitesiyle başlayan serüvenimizde yepyeni bir hizmete adım atmaya karar verdik. Bu adımda kendi eğitimimiz ve tecrübelerimiz ile pekiştirdiğimiz konularda hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Ülkemizde gerek internet gerekse de ticari açıdan bu işi yapan bir çok firma olduğunu biliyoruz ancak kendi çizgimizde size Bilginiz Medya adı altında site içinde belirtilen tüm hizmetleri vermek istiyoruz.

Diğerlerinden farkımız çizgimiz ve fiyatlarımız olacak. Bir farklılık ve farkındalık yaratmak istiyoruz. Talepleriniz olduğu sürece size hizmet vermekten mutluluk duyacağız.

Asıl görevimiz Web Tasarım, tüm görsel tasarım ve çizimler,dijital baskı,sosyal medya yönetimi, profesyonel düğün nişan ve özel gün fotoğraf çekimleri, tüm antetli kağıt,zarf,kartvizit tasarımları,araç,bina giydirme,afiş pankart tasarımları ve baskılarıdır. Ayrıca siteniz için tüm adwords uygulamaları ve seo optimizasyonu da yapmaktayız.

Bizimle çözüm ortağı olmak ister misiniz?

http://www.bilginizmedya.com
30-08-2014 11:47
Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Bilginiz Medya , Web Tasarım , özel gün fotoğraf çekimleri - Tanitim - 30-08-2014 11:47

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Ozel Tasarim Konteyner seohaber 0 13 29-11-2016 08:45
Son Mesaj: seohaber
  Web Tasarım b.a.f. 0 16 22-11-2016 06:07
Son Mesaj: b.a.f.
  Web Tasarım Hizmetinde Türkiye’nin En Seçkin Ajanslarından Biriyiz zubamba 0 19 21-11-2016 08:58
Son Mesaj: zubamba
  Hediye Life - Kişiye Özel Hediyeler, Hediyelik Eşyalar b.a.f. 0 17 18-11-2016 12:12
Son Mesaj: b.a.f.

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

tanıtım haberi- son haberler- haber- kahramanmaraş haberleri- wikigazete.com- webcimo- Hava Durumu- sanierungsunternehmen -

Öğretmen Sitesi

Öğretmen Siteleri

Öğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir