209 defa görüntülendi.

Freelance Yazarlar için Profesyonel Bir Gelir Kapısı: WebEditoryal

b.a.f.
Profesör Dr.

Mesajlar: 1,403 Katılma Tarihi: 01-01-2014 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimiçi

Freelance Yazarlar için Profesyonel Bir Gelir Kapısı: WebEditoryal

Yazı yazmayı zaten seviyordum. Şimdiye dek onca platformda, blogda, gazetelerin sitelerinde vb yerlerde yazdım. Ama hiç yazı yazarak bu kadar hızlı gelir elde etmeyi düşünmemiştim. Evet “hızlı” dedim. Açıklayayım:

Yazarak para kazanmakla ilgili şeyler okudum ve bunu ben de istedim ama çoğu yer boş laf üretiyor ve tek amaçları sizden bolca yazı alıp bundan faydalanmak. Haftalarca gece gündüz makale vs yazıp sonunda üç-beş kuruş kazanıyorsunuz belki.. o da hesabınıza yatırılıncaya kadar günler geçince emeğiniz eriyor.

WebEditoryal’i görünce “sonunda” dedim, Allah’ım hele şükür uzun zamandan beri kafamda düşünüp olmasını istediğim platform açıldı. Acaba burası gerçekten hayal ettiğim gibi bir site miydi diye tedirgin oldum. Evet, hayal ettiğim gibi değilmiş! Çünkü WebEditoryal benim hayallerimdekinden çok daha profesyonel, çok daha harika bir site.

Yazarak para kazanma olayını doruk noktaya taşımışlar. Gerçekten ilk kez “yazar dostu” bir site görmek öyle sevindirici ki. Herkese tam emeği kadar değer verip, hakkının tam karşılığını da ödüyor. Freelance yazarlık alanını bir adım öteye taşıyacağı kesin gibi gözüken WebEditoryal’in, gözüme ilk çarpan özelliklerini size birkaç maddeyle özetlemeye çalışayım:

- Üyelik çok kolay ve hızlı

- Gerekirse yazılarınızda düzenlemeyi bile kendisi yaparak Webeditoryal size sahip çıkıyor ve sizi koruyor, müşteri kaprisi derdiniz pek yok.

- Puanlama sistemiyle, iyiyseniz bu farkınızı ortaya koyma şansınız var.

- Giderek yükseliyorsunuz ve her geçen gün daha fazla kazanıyorsunuz. (300 kelimelik bir makaleden 15 TL kazanma gibi bir şansınız oluyor, düşünsenize, başka kim o kadar verir!)

- Yeterince iyi olan yazarlara, prestijli bir blogger merkezi olan isteveyap.com’da konuk yazısı yazdırılıyor. Böylece hem adınızı geniş kitlelere ve önemli markalara duyurma imkanı yakalıyor, hem de WebEditoryal’deki yazar bilinirliğinize dolayısıyla kazançlarınıza katkı sağlıyorsunuz.

Site adresi : http://webeditoryal.info/
17-09-2014 02:24
Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Freelance Yazarlar için Profesyonel Bir Gelir Kapısı: WebEditoryal - b.a.f. - 17-09-2014 02:24

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Ucuz Yangın Kapısı kalp 0 12 Dün 03:25
Son Mesaj: kalp
  Dini organizasyonlar için deneyimli kuruluş Grikedi 0 13 27-11-2016 09:10
Son Mesaj: Grikedi
  Seyahat edenler için süper uygulama ! b.a.f. 0 14 20-11-2016 10:38
Son Mesaj: b.a.f.
  Kelimelerin yetmediği anlar için... seohaber 0 14 15-11-2016 10:23
Son Mesaj: seohaber

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

tanıtım haberi- son haberler- haber- kahramanmaraş haberleri- wikigazete.com- webcimo- Hava Durumu- sanierungsunternehmen -

Öğretmen Sitesi

Öğretmen Siteleri

Öğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir