168 defa görüntülendi.

Satış Eğitimi

meyado
Öğretmen
**

Mesajlar: 13 Katılma Tarihi: 06-05-2014 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

Satış Eğitimi

İmage
Değişen ve gelişen dünyada birçok meslek yok olurken bazı meslek grupları ilk günkü önemini devam ettirmektedir. Satış ve pazarlamada bunlardan biridir. Satış eğitimi alınarak satış elemanı olunabilir. Bu eğitimi alarak hitap edeceğiniz kitleyi tanıma, anlama, kendini anlatma, ikna etme ve müşterinizin beklentilerini nasıl karşılamanız gerektiği gibi konularda yeterli duruma gelirsiniz.

Eğitimi aldığın akademiye ya da eğitimi aldığın süreye göre Satış eğitimi fiyatları değişiklik göstermektedir. Örneğin iki haftalık(on iki saat) bir eğitim bir akademide 650 TL+KDV iken başka bir akademide dört haftalık(otuz iki saat) bir program 950 TL+KDV dir. Ödemeler de peşin ya da taksitlendirme ile yapılabilmektedir. Eğitim programına katılıp bu ücretleri ödeyerek bir sertifika sahibi olunabilmektedir.

Bireyler kadar kurumların da değişen piyasaya ayak uydurmaları gerekir. Bu nedenle Kurum İçi Satış Eğitiminin geliştirilmesi gerekir. Satış eğitimleri bireysel olarak yapıldığı gibi kurumsal olarak da yapılabilir. Bu sayede kurum bireysel eğitimde olduğu gibi müşteri ihtiyaç ve isteklerini doğru analiz ederek başarısını arttırabilir.
15-10-2014 07:42
Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Satış Eğitimi - meyado - 15-10-2014 07:42

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  YÜSEM 4-6 Yaş Çocuk Eğitimi ve Etkinlikleri mesut788 0 19 19-10-2016 11:48
Son Mesaj: mesut788
  Smart Sailing Academy Yelken Eğitimi mesut78 0 26 22-09-2016 11:48
Son Mesaj: mesut78
  Orjinal Ford Parça Satış Sitesi zubamba 0 35 26-06-2016 09:34
Son Mesaj: zubamba
  Dijital Pazarlama, Online Satış, B2B E-Ticaret Merkezi kalp 0 29 11-06-2016 06:25
Son Mesaj: kalp

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

tanıtım haberi- son haberler- haber- kahramanmaraş haberleri- wikigazete.com- webcimo- Hava Durumu- sanierungsunternehmen -

Öğretmen Sitesi

Öğretmen Siteleri

Öğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir